صفحه 284 از 311 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    سلام. من یه وقت گرفته بودم. چه طور میشه کنسلش کرد؟ غیر از کانفرم نکردن ایمیل تایید راه دیگه ایم داره؟
    تو قسمت my reservation در قسمت request code روی لینک مربوطه کلیک کنید در صفحه جدید باز شده میتونید کنسل کنید.

Banned

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط b_albo نمایش پست ها
    با سلام
    مدارک مالی شما قابل قبول نیست امکان صدور ویزا فقط 10% اما با این حال برگ برنده شما دعوتنامه ای هستش که دارید. ملک ضمانت نامه هستش اما کلاً سفارت از اینکار وقت بر استفاده نمی کنه. اگر دعوتنامه شما از طرف فامیل درجه اول باشد که شما حداقل زمان دیدارتون بیشتر از 7 سال باشد شانس شما به 50% می رسد اگر خودتون از نظر مالی بالاتر نیستید به دعوت کننده بگید مدارک لازم برای ساپورت مالی رو براتون بفرسند و به جای هتل در قسمت فرم آدرس منزل ایشون رو وارد کنید و اما اگر دعوتنامه از طرف فامیل درجه دوم و یا شرکت و یا هر ارگان (این مدارک برای شما کاربردی نیست)دیگر باشد هیچگونه ارزشی ندارد و امتیازی براتون ندارد و شانس شما همون 10% خواهد بود.اگر برای سال نو ایرانی می خواهید در ایتالیا باشید از همین الان باید اقدام به گرفتن وقت و انجام مراحل نمایید. در مورد گرفتن سند من اطلاعات دقیقی ندارم که به چه نحوی هست. می تونید بلیط رو رزرو کنید در این صورت پولی پرداخت نمیشه. در کل ارزیابی من از امکان ویزا گرفتن شما متاسفانه 10% هستش. اما نا امید نشید چون سفارت ایتالیا همیشه معجزه می کنه مدارک رو تهیه کنید روی قسمت مالی که بسیار ضعیف هست بیشتر تمرکز کنید پول نقد در یک حساب بانکی ارزش بالاتری از ملک داره چون سفر توریستی شما رو تایید می کنه مبلغ نجومی نه اما در حد 800 یورو برای افراد مجرد لازم هستش.
    موفق و موید باشید.
    دوست عزیز، به سوالات با ذکر شماره پاسخ میدم، امیدوارم مفید باشه:
    1- داشتن شغل در ایران، و پرداخت حق بیمه، جزد مدارکی مبنی بر این هست که شما قصد بازگشت به کشور رو بعلت تعهد های کاری خود دارید ئگرنه میزان دریافت ماهیانه خیلی اهمیتی زیادی نداره. (پس شما امتیاز این بخش رو ندارید)

2- مجرد یا متاهل بودن شاید به تنهایی امتیاز مثبت یا منفی در امر صدور ویزا نداره، ولی وقتی در کنار موارد دیگه مثلاً نداشتن تعهد شغلی به جایی می تونی سوء ضن جهت عدم بازگشت به کشور رو بالا ببره. در خصوص دعوتنامه، باید میزان ساپورت مشخص باشه، مالی و یا امکانات اقامتی شما مشخص باشه که می تونه تاثیر مثبتی داشته باشه.

3- داشتن سند ملکی اونم به اسم خودتون اگه باشه، یکی از دلایل خوب مبنی بر بازگشت شما به کشور هست وگرنه تاثیری در تمکن مالی شما نخواهد داشت و سند نزد سفارت بعنوان ضمانت نمونه و فقط ترجمش جهت تائید مطلب ذکر شده هست.

4- اگه برنامه زمانی و برنامه سفر کامل و دقیق بدین، موضوع تمکن مالی به اندازه زمان مورد نظر در حساب شما موجود باشه و شرایط اقامت شما بدرستی مشخص باشه سفارت خیلی در این مورد باتوجه به اینکه حدود 45 روز هست سفر شما سختگیری نمیکنه. البته ممکنه بسته به سیاست های زمان اقدام شرایطی اعمال بشه ولی قطعاً این موارد جهت تصمیم گیری های لازم به شما اعلام میشه.

5- در خواست ویزای نهایت باید سه ماه قبل از سفر به سفارت داده بشه و زودتر امکان پذیر نیست.

6- با مراجعه به آژانس های مسافرتی معمولاً بدون هیچ هزینه ای انجام میشه، همراه داشتن پاسپروت یا کپیش جهت ثبت اطلاعات لازمه و مهر آژانس باید روی رزرو بلیط خورده شده باشه.

نکات تکمیلی:
    1- من خودم سابقه اخذ ویزا از سفارت ایتالیا رو دارم و نکات بر اساس تجربه شخصی اراءه شده.
    2- در صورتیکه برنامه سفر شفاف، مسائل مالی و تمکن مناسب میزان سفر (معمولاً در محاسبات هزینه یکروز زندگی در اروپا حدود 100 یورو در نظر گرفته میشه) و مدارک قوی مبنی بر بازگشت به کشور وجود داشته باشه، اخذ ویزای توریستی از سفارت ایتالیا کار سختی نخواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Benefic.H نمایش پست ها
    دوست عزیز، به سوالات با ذکر شماره پاسخ میدم، امیدوارم مفید باشه:
    1- داشتن شغل در ایران، و پرداخت حق بیمه، جزد مدارکی مبنی بر این هست که شما قصد بازگشت به کشور رو بعلت تعهد های کاری خود دارید ئگرنه میزان دریافت ماهیانه خیلی اهمیتی زیادی نداره. (پس شما امتیاز این بخش رو ندارید)

2- مجرد یا متاهل بودن شاید به تنهایی امتیاز مثبت یا منفی در امر صدور ویزا نداره، ولی وقتی در کنار موارد دیگه مثلاً نداشتن تعهد شغلی به جایی می تونی سوء ضن جهت عدم بازگشت به کشور رو بالا ببره. در خصوص دعوتنامه، باید میزان ساپورت مشخص باشه، مالی و یا امکانات اقامتی شما مشخص باشه که می تونه تاثیر مثبتی داشته باشه.

3- داشتن سند ملکی اونم به اسم خودتون اگه باشه، یکی از دلایل خوب مبنی بر بازگشت شما به کشور هست وگرنه تاثیری در تمکن مالی شما نخواهد داشت و سند نزد سفارت بعنوان ضمانت نمونه و فقط ترجمش جهت تائید مطلب ذکر شده هست.

4- اگه برنامه زمانی و برنامه سفر کامل و دقیق بدین، موضوع تمکن مالی به اندازه زمان مورد نظر در حساب شما موجود باشه و شرایط اقامت شما بدرستی مشخص باشه سفارت خیلی در این مورد باتوجه به اینکه حدود 45 روز هست سفر شما سختگیری نمیکنه. البته ممکنه بسته به سیاست های زمان اقدام شرایطی اعمال بشه ولی قطعاً این موارد جهت تصمیم گیری های لازم به شما اعلام میشه.

5- در خواست ویزای نهایت باید سه ماه قبل از سفر به سفارت داده بشه و زودتر امکان پذیر نیست.

6- با مراجعه به آژانس های مسافرتی معمولاً بدون هیچ هزینه ای انجام میشه، همراه داشتن پاسپروت یا کپیش جهت ثبت اطلاعات لازمه و مهر آژانس باید روی رزرو بلیط خورده شده باشه.

نکات تکمیلی:
    1- من خودم سابقه اخذ ویزا از سفارت ایتالیا رو دارم و نکات بر اساس تجربه شخصی اراءه شده.
    2- در صورتیکه برنامه سفر شفاف، مسائل مالی و تمکن مناسب میزان سفر (معمولاً در محاسبات هزینه یکروز زندگی در اروپا حدود 100 یورو در نظر گرفته میشه) و مدارک قوی مبنی بر بازگشت به کشور وجود داشته باشه، اخذ ویزای توریستی از سفارت ایتالیا کار سختی نخواهد بود.

مرسی از حسن نیت شما من ساکن ایتالیا و شغل من در این موارد هستش و روزانه باین موارد شکایات و اشتباهات برخورد دارم, در مورد اطلاعات و تجربیات شما نمی دونم من براساس اطلاعات مندج نظر شخصی و تجریه کاری رو بیان می کنم, اطلاعات من در مورد هموطنان ایرنی با امور مهاجرتی هستش یکسری قوانین علاوه بر قوانین عادی وجود دارد اولاً شاغل بودن شما هیچ اهمیتی ندارد حق قانونی برای شما ایجاد نمی کند بلکه دریافت ماهیانه شما مهم هستش شما میتونید شاغل باشید اما بخاطر حقوق پایین مهاجرت غیرقانونی بکنید مجرد بودن یکی از علل هستش که صدور ویزا یا اجازه اقامت رو مشکل می کند داشتن ملک شخصی هم اشتباه هستش چون شما با خروج از ایران و اعلام پناهندگی این ملک رو آزاد می کنید صدور ویزای اولیه معمولا طبق قانون حال حاضر 7 روزهستش پس بیشتر امکان صدور ویزای توریستی بیشتر وجود ندارد(مگر در موارد فامیلی و یا کاری) در مورد درخواست ویزا درست فرمودید 3 ماه هستش اما با وجود شلوغی و امکان گرفتن پایین وقت بهتر هستش از همین الان اقدام کنند. درآمد ماهانه شخص مجرد نباید کمتر از 800 یورو باشد و گرنه منطقی نیست سفر یک فرد با درآمد پایین در ظمن حداقل هزینه روزانه برای یک مسافر فقط هتل روزانه 80 یورو هستش که با همه هزینه شامل هتل باید به روزانه 150 یورو برسه شما برای سفر 7 روزه مبلغ 1500 یورو برای فرد مجرد لازم هستش امکان صدور ویزای بالای 7 روز برای شما کم خواهد بود. لطفاً برای کمک به دوستان سوالات خود شخص رو تگ بفرمایید.
    ویرایش توسط b_albo : December 23rd, 2017 در ساعت 07:37 PM

Junior Member

با سلام
    من دعوتنامه ی فامیلی دارم ایا نیاز است که حتما وقت مصاحبه رزرو کنم ؟یا میتونم بدون وقت قبلی حضوری مراجعه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zanyar91 نمایش پست ها
    با سلام
    من دعوتنامه ی فامیلی دارم ایا نیاز است که حتما وقت مصاحبه رزرو کنم ؟یا میتونم بدون وقت قبلی حضوری مراجعه کنم؟
    شما هم می بایست وقت بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zanyar91 نمایش پست ها
    با سلام
    با سلام بسته به نوع دعوتنامه شما دارد با مثال عرض می کنم که دچار سوالات بیشتر نشید, اگر دعوتنامه شما از طرف خانواده درجه یک (پدر, مادر, خواهر, برادر) ایتالیایی (یعنی دارای سیتزنی ایتالیا)باشه شما طبق قانون (در ایتایا دو نوع قانون هستش و این قانون لازم الااجرا نیست پس می تونه اجرا بشه یا نشه) زیرمجموعه ایشون مجسوب میشید و نیازی به وقت ندارید اما اگر دعوتنامه از طرف خواهر یا برادر که تو ایتالیا دانشجو هستن هستش یا مثلا فرزندتون که دانشجو هستش دعوتنامه بدهند شما هم مثل بقیه باید وقت بگیرید. این قسمت کاملا سلیقه هستش و کنسولگری براساس ازدحام توریستی می تونه این قوانین رو تغییر بدهد. اگر دعوتنامه دهنده ایتالیای اصل باشند با کپی مدارک ایشون مراجعه کنید احتمال ورود شما بدون نیاز به وقت بالا هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط aysal_007 نمایش پست ها
    تو قسمت my reservation در قسمت request code روی لینک مربوطه کلیک کنید در صفحه جدید باز شده میتونید کنسل کنید.
    ممنون. کنسل نمیشه به این شکل.

سلام من کانفرم کردم چند روزه. اما هنوز ایمیلی نیامده برام !!

Junior Member

اولش مشخص نمیشه که کنسل شده ولی اگر بعدا دوباره log in کنین میبینین که کنسل شده.برا منم به همین شکل بود

Junior Member

با سلام امکان کنسلی وجود ندارد 3 روز قبل از وقت گرفته شده به صورت اتوماتیک کنسل می شود دراین مدت اقدام به گرفتن وقت نکنید چون تا زمان وقت شما کنسل نشود امکان گرفتن وفت وجود ندارد بعد از کنسلی اقدام به گرفتن وقت مجدد نمایید موفق و موید باشید. توجه کنید نیازی به پاک شدن ندارد مواردی بسیاری بوده که فکر می کردن که امکانش هست درصورتی که این گزینه در سفارت ایتالیا د ر ایران وجود ندارد اما در سفارت ترکیه امکانش هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)