صفحه 286 از 311 نخستنخست ... 186236276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,851 تا 2,860 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - AUT

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

در مورد گرفتن وقت جدا برای فرزند بالای 18 سال من به سفارت ایمیل زدم و این جواب را دادند که یک وقت برای هر سه نفر کافی هست:
    one appointment will be fine for the three of you

Best regards
    Roberto Taraddei
    Head of the Consular Chancery
    Embassy of Italy in Tehran
    اما در پست های قبلی نوشته شده بود که باید پدر مادر و فرزند بالای 18 سال جدا وقت بگیرن کسی تا حالا تونسته وقت مشترک برای فرزند بالای 18 سال و پدر مادر بگیره و وارد سفارت بشه؟
    ریسک بکنم و فقط یک وقت بگیرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط Negfir نمایش پست ها
    در مورد گرفتن وقت جدا برای فرزند بالای 18 سال من به سفارت ایمیل زدم و این جواب را دادند که یک وقت برای هر سه نفر کافی هست:
    اما در پست های قبلی نوشته شده بود که باید پدر مادر و فرزند بالای 18 سال جدا وقت بگیرن کسی تا حالا تونسته وقت مشترک برای فرزند بالای 18 سال و پدر مادر بگیره و وارد سفارت بشه؟
    ریسک بکنم و فقط یک وقت بگیرم؟
    توجه کنید ایتالیایی ها یکم آدم های عجیبی هستن بعد از سال ها زندگی باهاشون بهتون بگم من اگر جای شما باشم حتم برای افراد بالای 18 سال وقت جدا میگیرم این یه قانون نیست یعنی ممکن که شما هم همراه پدر و مادر بتونید وارد بشید اما من توصیه نمی کنم. ایتالیا بعضی اوقات از سوراخ سوزن رد میشید بعضی اوقات از تونل هم نمی تونید رد بشید.

البته می تونید ایمیل رو پرینت بگیرید ببرید اگر اجازه ندادن ایمیل رو نشون بدید و توضیح بخواهید.

Junior Member

ممنون ميشم بگيد ويزاي trasport واسه چيه؟ مه جديد رو سايت اومده

واقعا کسی وقت توریستی میگیره
    سر کاریه بخدا
    من رو یا میندازه بیرون
    یا ارور
    Fascia occupata da altro utente, riprovare più tardi. Grazie. - Time slot occupied by another user. Please try again later. Thank you.

یا ارور
    Unable to book an appointment, exceeded the maximum number of requests. پ

میده
    خسته شدیم بخدا
    کسی میدونه باید چیکار کنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    با سلام,
    ویزای اقامت کوتاه برای افرادی که با اهداف حرفه ای مسافرت می کنند، مربوط به انتقال کالا یا افراد با استفاده از (ماشین) و یا هوا (پروازهای چارتر یا پروازهای خصوصی).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2222 نمایش پست ها
    سر کاریه بخدا
    من رو یا میندازه بیرون
    یا ارور
    Fascia occupata da altro utente, riprovare più tardi. Grazie. - Time slot occupied by another user. Please try again later. Thank you.

یا ارور

میده
    خسته شدیم بخدا
    با سلام,
    سایت جدید تخت نظارت امور خارجه ایتالیا هستش, علت این مشکل تنها تعداد زیادی از متقاضیان هستش, سایت برای جلوگیری از روبوت ها وقت گیر این سیستم جدید رو طراحی کرده که بسیار عالی هستش که دست آژانس های مسافرتی رو میبندد سیستم به صورت رندم از متقاضیان انتخاب می کنه اینگونه آژانس ها موفق نمی شوند که وقت رو بگیرند. صبور باشید و سعی کنید بالاخره موفق خواهید شد. حداقل یک هفته یا یک ماه طول میکشه صبور باشید. ..

Junior Member

من هم یک ماه تلاش کردم تا بالاخره تونستم وقت بگیرم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    ویزای ترانزیت می باشد و الان چند روزه روی سایت اضافه شده هست برای افرادی است که فقط قصد عبور از ایتالیا را دارند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2222 نمایش پست ها
    سر کاریه بخدا
    من رو یا میندازه بیرون
    یا ارور

یا ارور

میده
    خسته شدیم بخدا
    من هم حدود یک ماه هست هر شب وارد سایت می شوم ولی موفق نمی شوم .و همین عبارت را میگوید
    Time slot occupied by another user. Please try again later. Thank you

سلام دوستان . وقت بخير . اگر به فرض بتونيم وقت سفارت بگيريم مي خواستم بدونم شانس گرفتن ويزا چقدره ؟ بدون اينكه از طريق اين آژانس هاي نامرد اقدام كنيم . من و خانمم و يه پسر 3 ساله قصد سفر يك هفته اي داريم تو ارديبهشت 97 . هر دو كارمند هستيم با مدارك كامل . تمكن مالي حدود 70 ميليون و گردش حساب خوب . سند خونه هم هست . مشكل گواهي اشتغال هم نداريم . چقدر شانس داريم تا خودمون اقدام كنيم . ممنون ميشم دوستاني كه اطلاع دارن خبر بدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)