صفحه 291 از 311 نخستنخست ... 191241281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,901 تا 2,910 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

هزینه ی سفر رو بدید به آزانس‌های مسافرتی به جای سفر به کشور همسایه

Moderator

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinjj نمایش پست ها
    از کدوم کشورهای اطراف میشه برای ویزا اقدام کرد ؟ تو کشور عزیز و دوست داشتنی و باحال خودمون نمیشه وقت گرفت.
    درود
    در صورتی که سفارت یک کشور در آن کشور باشد شما نمیتوانید از کشوری دیگر اقدام کنید.
    چون سفارت ایتالیا در تهران هست پس نمیتوانید از کشوری دیگر برای ویزای ایتالیا اقدام کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

دوستان سلام
    چطوری یک برنامه سفر 15 روزه برای ایتالیا می توان تهیه کرد؟؟؟؟؟
    جون هدف من از ایتالیا رفتن به المان هست و فقط می خوام 2 روز ایتالیا باشم ولی برای سفارت نیاز به یک برنامه سفر هستم لطفا راهنمایی نمایید.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط alin59 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    چطوری یک برنامه سفر 15 روزه برای ایتالیا می توان تهیه کرد؟؟؟؟؟
    جون هدف من از ایتالیا رفتن به المان هست و فقط می خوام 2 روز ایتالیا باشم ولی برای سفارت نیاز به یک برنامه سفر هستم لطفا راهنمایی نمایید.
    با تشکر
    یک رزرو پرواز و رزرو هتل سوری برای 15 روز در ایتالیا املده کنید کافی هست. ازانس ها در ایران سوری میدن

Junior Member

ممنون ولی از یک اژانس پرسیذم گفتش مثلا بایذ بگی 5 روز فلورانس هستم جاهایی که ی خواهی بری را بگو و چند روز هم میلان چند روز هم رم و همه انها را روی یک برگه a4 تایپ کنی و اماده داشته باشی.

Junior Member

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم
    اول اينكه من وقت سفارت تونستم امروز واسه خودم بگيرم ولي براي يه همچين پيامي اومده كه نميدونم يعني چي و بايد كجا كانفرم كنم وقتمو؟
    you need to confirm the booking no earlier than 10 days before and no later than 3 days before the appointment.

سوال بعديم اينه كه من نتونستم براي همسرم وقت بگيرم و اصل دعوت نامه براي همسرمه،به نظرتون ميشه مثلا چند روز اينده براي همسرم وقت بگيرم و روز وقتم برم اونجا و ازشون بخوام همسرم هم با من بياد ؟
    بايد جايي مداركمو اپلود كنم يا دستي ببرم؟؟
    مصاحبه هنوزن داره ؟؟

ممنون از شما

سلام دوستان سووالی داشتم..برا سفارت انلاین وقت میدن؟؟چطوریه؟ کسی میدونه کمک کنه

Junior Member

با سلام.
    لطف می کنید منو راهنمایی کنید.
    من یک ویزا مولتی کانادا در پاسپورتم دارم در حال حاضر که تا پایان سال آینده اعتبار داره. وقت سفارت گرفتم از ایتالیا. اگر ریجکتم کنند مهر ریجکت تو پاسپورت می خوره؟؟ و آیا این ایجاد مشکل برای من برای سفر به کانادا نمی کنه؟
    و یه سوال دیگه ترجمه ها رو سفارت می گیره؟؟
    من خودم سند ندارم ولی اسناد پدرم رو می تونم ببرم اما ترجمه هاش رو اگر ببرم دیگه بهم پس نمی دن؟؟؟ یا اصلا می تونم فقط خود سندها رو با کپی ببرم.

Junior Member

دوستان من واقعا تعجب می کنم شماها تونستین وقت بگیرین.
    چهار هفته است دارم امتحان می کنم تا مراحل پایانی هم می‌رسم اما هیچی به هیچی یا ارور می‌ده یا میگه جا قبلا اشغال شده. آخه مگر ممکنه با همچین سرعتی اشغال بشه؟

Junior Member

دقیقا برای من هم همین اتفاق می افته. کد تایید رو هم میزنم بعدش میگه که کسی دیگه ای اشغال کرده. بنظر دستکاری شدس سیستم
    PLUS VLTRA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)