صفحه 292 از 311 نخستنخست ... 192242282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,911 تا 2,920 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

بچه ها تو رو خدا اگر از آژانس‌ها وقت گرفتید به ما هم بگید. این سایت سرکاریه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام ، تبریک می گم، من که اصلاً موفق نشدم، ارور میده که وقت توسط کس دیگه ای گرفته شد، جالب ترین نکتش اینه که بعد از اینکه من رو میندازه بیرون، وقت روزی که باز شده، یا سبزه یا نارنجیه، ولی به هر حال دو باره نمیشه گرفتش. دقیقاً مثل بقیه دوستان، فکر می کنم که سیستم دستکاری شده باشه
    سوالای شما رو جواب می دم، ولی امیدوارم سوال من رو هم جواب بدید.

در مورد سوال اولتون، باید با مراجه به همین سایتی که وقت گرفتید، برید تو قسمت My reservation و وقتتون رو کانفرم کنین، یعنی حتماً به سفارت میرید تو تاریخ تعیین شده.
    حالا کی باید وقتتون رو کانفر کنین؟ از 10 روز قبل و تا 10 روز مونده به تاریخ وقتتون، مثلاً وقتتون برای 20 مارچ هستش، از 10 مارچ تا 17 مارچ فرصت دارید که برید تو سایت سفارت و وقت خودتون رو کانفرم کنین.

در مورد سوال دومتون، اصلاً نباید مشکلی باشه، چون برای زن و شوهر گرفتن یک وقت کافیه، و اصلاً ربطی به اینکه دعوتنامه به نام کدومتون هست نداره، توصیه می کنم دیگه وقت جدا برای همسرتون نگیرید، چون حتی اگه این کار رو بکنین، روزهایی که باید برید سفارت متفاوت هستش.

و اما سوالات من که اگه دوست داشتید جواب بدید....

1- پروسه ای که انجام دادید دقیقاً مطابق با همین پروسه معمول بود ( که من و بچه های دیگه انجام میدیم) یا کار خاص دیگه ای کردید؟اگه کار خاص دیگه ای کردید بگید که بقیه اطلاع داشته باشند.
    2- اگه پروسه طبق روال معمول بود، چند ثانیه طول کشید کل پروسه، صفحات چقدر طول می کشید تا به مرحله بعد برن؟
    3- از ***** شکن یا وی پی ان استفاده کردید یا خیر، اگه کردید، می دونین آی پی کدوم کشور رو به شما اختصاص داده بود ...
    4- سرعت اینترنتتون چقدره
    5- برای چه روزی وقت گرفتید.

ممنونم، موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط padinaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم
    اول اينكه من وقت سفارت تونستم امروز واسه خودم بگيرم ولي براي يه همچين پيامي اومده كه نميدونم يعني چي و بايد كجا كانفرم كنم وقتمو؟
    you need to confirm the booking no earlier than 10 days before and no later than 3 days before the appointment.

سوال بعديم اينه كه من نتونستم براي همسرم وقت بگيرم و اصل دعوت نامه براي همسرمه،به نظرتون ميشه مثلا چند روز اينده براي همسرم وقت بگيرم و روز وقتم برم اونجا و ازشون بخوام همسرم هم با من بياد ؟
    بايد جايي مداركمو اپلود كنم يا دستي ببرم؟؟
    مصاحبه هنوزن داره ؟؟

ممنون از شما

Junior Member

دوستان اگه کسی موفق به گرفتن وقت شده لطفاً پیام بذاره ....

Junior Member

راه دیگه‌ای رو باز نذاشتن جز وقت گرفتن از آژانس‌ها...

Junior Member

خب این چه وضعشه ۲ ساله نمیتونم وقت بگیرم جمع شیم بریم جلوی سفارت دسته جمعی.این درست نیس .یا یه ایمیل بزنیم به وزارت خارجه اشون....فقط همین ایتالیای مسخره اینجوریه بقیه کشورها با یه ایمیل راحت وقت میدن.....تو رو خدا بیاید جمع شیم بریم جلوی سفارت اعتراض کنیم

Junior Member

من اين متن و تو پيج وزارت خارجه ايتاليا كامنت گذاشتم بهشون ايميل هم ميزنيم شما هم اگر دوست داشتيد مشاركت كنيد ضرر نداره
    italian embassy in Iran is making huge profit by selling Visa appointments to travel agencies or some dealers.
    Every person who aims to travel to Italy has to pay from 150 to 900 Euros just for an appointment, otherwise they CAN NOT have an appointment with the embassy at all.
    Though with no surprise the embassy denies their role, There is enough evidence proving the embassy has been aware of such an issue.
    In addition to the embassy's rude personnel and discriminating restrictions for Iranian nationals, this apparent fraud, of which the embassy is fully aware, is no longer tolerable.
    We, Iranian and Italian nationals, are AGAINST this illegal discriminatory behaviors, and ask Foreign Affairs Minister of italy, to help us put an end to it.
    ویرایش توسط behnamhg : March 4th, 2018 در ساعت 06:43 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miseif نمایش پست ها
    من اين متن و تو پيج وزارت خارجه ايتاليا كامنت گذاشتم بهشون ايميل هم ميزنيم شما هم اگر دوست داشتيد مشاركت كنيد ضرر نداره
    italian embassy in Iran is making huge profit by selling Visa appointments to travel agencies or some dealers.
    Every person who aims to travel to Italy has to pay from 150 to 900 Euros just for an appointment, otherwise they CAN NOT have an appointment with the embassy at all.
    Though with no surprise the embassy denies their role, There is enough evidence proving the embassy has been aware of such an issue.
    In addition to the embassy's rude personnel and discriminating restrictions for Iranian nationals, this apparent fraud, of which the embassy is fully aware, is no longer tolerable.
    We, Iranian and Italian nationals, are AGAINST this illegal discriminatory behaviors, and ask Foreign Affairs Minister of italy, to help us put an end to it.
    دوست عزیز من خودم راحت وقت گرفتم بله ۴ هفته تلاش کردم ولی گرفتم الکی جنگ راه نندازید اتفاقا سیستم وقت دهی جدید عالیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط agenzia نمایش پست ها
    دوست عزیز من خودم راحت وقت گرفتم بله ۴ هفته تلاش کردم ولی گرفتم الکی جنگ راه نندازید اتفاقا سیستم وقت دهی جدید عالیه
    شما حتما کارگزاری داری سود میبری از وضع موجود جناب وگرنه سیستم عالی نیس اصلا خیلیم افتضاحه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من سه هفته تلاش کردم که وقت توریسی در سفارت ایتالیا بگیرم و هربار یا مراحل نصفه میموند یا در انتها این پیام رو میداد

Time slot occupied by another user.please try again later.Thank you

اما دو شب هست که دیگه پیام بالا رو نمیده ودر انتها این پیام رو میده

Unable ti book appoitment,exceeded the maximum number of requests.

کسی این تجربه رو داشته ؟ منظورش اینه که دیگه نمیتونم وقت بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amomehdi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من سه هفته تلاش کردم که وقت توریسی در سفارت ایتالیا بگیرم و هربار یا مراحل نصفه میموند یا در انتها این پیام رو میداد

Time slot occupied by another user.please try again later.Thank you

اما دو شب هست که دیگه پیام بالا رو نمیده ودر انتها این پیام رو میده

Unable ti book appoitment,exceeded the maximum number of requests.

کسی این تجربه رو داشته ؟ منظورش اینه که دیگه نمیتونم وقت بگیرم؟

با سلام

نخیر این متن Time slot occupied by another user.please try again later.Thank you یعنی اینکه کسی قبل از شما وقت رو رزرو کرده و متن دوم یعنی اینکه دیر شده و تمام وقت ها پر شده مد نظر داشته باشید سایت جمعیت زیادی درخوواست ویزا می کنن و زود پر می شه یه مورد دیگر اینه که این هفته گذشته سفارت فقط 100 نفر گرفته که خیلی کم هستش بخاطر همین زود پر میشه صبور باشید شما هیچ مشکلی برای رزرو ندارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط miseif نمایش پست ها

مشکل اینجاست که سایت توسط خود همین ارگان طراحی شده و این متن راهی به جایی نمیبره دیگه دست سفارت ایتالیا در ایران نیست به خاطر شکایات زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakam نمایش پست ها
    بچه ها تو رو خدا اگر از آژانس‌ها وقت گرفتید به ما هم بگید. این سایت سرکاریه؟
    سایت سر کاری نیست و کار می کنه فقط یکم شانسیه
    ویرایش توسط behnamhg : March 13th, 2018 در ساعت 04:27 PM دلیل: ترکیب پست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)