صفحه 294 از 311 نخستنخست ... 194244284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,931 تا 2,940 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط AliEbrahimzade نمایش پست ها
    با سلام.ما قصد داریم برای عمل جراحی پسرم به ایتالیا سفر کنیم.البته با چند تا دکتر تو ایتالیا مشاوره کردیم و قراره تا چند روز آینده برامون دعوتنامه بفرستن.لطفا راهنمایی بفرمایید که نوع ویزای ما چه نوع است.و آیا نیاز به وقت گرفتن از سفارت داریم یا نه؟
    شما نیازی به گرفتن وقت ندارید باید با سفارت تماس بگیرید و یا ایمیل بزنید یا حضوری برید. البته ان را هم بگم که سفارت ایران هیچ norma برای این موضوع ندارد اما در سفارت های دیگر جداگانه برسی میشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام
    کارمند هستم
    حقوقم رو زدن ماهی ۴ تومن که ترجمش رو دادم سفارت ایتالیا
    ۲۳۰ میلیون تو‌حسابم دارم
    گردش مالی عالی که مال ۶ ماهه گذشته بوده و ۱۱ برگ بود
    گواهی اشتغال
    گواهی مرخصی برای تاریخی که میخوام برم
    قبلا چند تا سفر اسیایی داشتم به اضافه یک ویزا از کشور رومانی که شینگن نیست
    بیمه و رزرو هتل و هواپیما هم دارم
    فقط همسرم پاسش سفیده و واقعا تا حالا جایی نبردمش چون قسمت نشده
    دیروز هم رفتم سفارت ایتالیا که میشه ۱۴ فروردین
    خواستم بدونم با توجه به شرایطی که دارم ایا به من ویزا میدن
    من ۱۵ روزه درخواست دادم
    همه کارامم خودم کردم حتی خودم وقت گرفتم
    ۲۸ فروردین باید برم جوابشو بگیرم
    ایا با توجه به شرایطی که دارم شانسم چقدره
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Younes87 نمایش پست ها
    سلام
    کارمند هستم
    حقوقم رو زدن ماهی ۴ تومن که ترجمش رو دادم سفارت ایتالیا
    ۲۳۰ میلیون تو‌حسابم دارم
    گردش مالی عالی که مال ۶ ماهه گذشته بوده و ۱۱ برگ بود
    گواهی اشتغال
    گواهی مرخصی برای تاریخی که میخوام برم
    قبلا چند تا سفر اسیایی داشتم به اضافه یک ویزا از کشور رومانی که شینگن نیست
    بیمه و رزرو هتل و هواپیما هم دارم
    فقط همسرم پاسش سفیده و واقعا تا حالا جایی نبردمش چون قسمت نشده
    دیروز هم رفتم سفارت ایتالیا که میشه ۱۴ فروردین
    خواستم بدونم با توجه به شرایطی که دارم ایا به من ویزا میدن
    من ۱۵ روزه درخواست دادم
    همه کارامم خودم کردم حتی خودم وقت گرفتم
    ۲۸ فروردین باید برم جوابشو بگیرم
    ایا با توجه به شرایطی که دارم شانسم چقدره
    ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام
    یکم دقت کنید 230 میلیون تومان برای یک کارمند در حساب بانکی زیاده حتی توی ایتالیا هم این میزان زیاده اما شانس شما هم بالاست 70% بسگی داره به اینکه به سوالات بازپرس چطور جواب بدین و اینکه آیا بچه هم دارین یا خیر اگر فرزند دارید بهتر فرزندانتون برای سفر با خودتون نبرید
    شغل شما چیست؟ آیا فقط با همسرتون این سفر رو میرید؟ چند سالتون هست؟ پاسپورت سفید اصلا اهمیت ندارد نگران نباشید. فکر می کنم احتمال بالا باشه اما بازم بستگی به میزان واقعی بودن و مکالمتون با بازپرس هستش.

سلام
    من چند روز پیش تصمیم گرقتم برای خانوادم وقت بگیرم که به ایتالیا بیان توریستی و ذیشب شانسی چک کردم وقت باز بود ولی اصلا راه نمیداد و بیخیال شدم تا الان دوباره امتحان کردم دیدم بازم بازه ولی ایندفه قبول کرد و وقت گرفتم ولی کانفرم نهایی نکردم و نوشته تا ۳ روز قبلش میتونم کانفرم نهایی کنم. خانوادم تو مرحله ثبت نام پاسپورت هستن و وقتو بنام خودم گرفتم واسه یه ماه دیگه تا بتونم بشون انتقال بدم. میتونم وقتو بنامشون کنم راهی داره یا نمیشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش تصمیم گرقتم برای خانوادم وقت بگیرم که به ایتالیا بیان توریستی و ذیشب شانسی چک کردم وقت باز بود ولی اصلا راه نمیداد و بیخیال شدم تا الان دوباره امتحان کردم دیدم بازم بازه ولی ایندفه قبول کرد و وقت گرفتم ولی کانفرم نهایی نکردم و نوشته تا ۳ روز قبلش میتونم کانفرم نهایی کنم. خانوادم تو مرحله ثبت نام پاسپورت هستن و وقتو بنام خودم گرفتم واسه یه ماه دیگه تا بتونم بشون انتقال بدم. میتونم وقتو بنامشون کنم راهی داره یا نمیشه؟
    ممنون
    اگر وقت برای شماست یعنی به نام شماست قابل تغییر نیست اما اگر سن شما 25 سال هستش می تونن با شما بیان داخل البته این را هم بگم سفارت ایتالیا بگیر نگیر داره بعضی ها رفتن و شده بعضی ها رفتن و نشده اما امکان تغییر به غیر نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط b_albo نمایش پست ها
    اگر وقت برای شماست یعنی به نام شماست قابل تغییر نیست اما اگر سن شما 25 سال هستش می تونن با شما بیان داخل البته این را هم بگم سفارت ایتالیا بگیر نگیر داره بعضی ها رفتن و شده بعضی ها رفتن و نشده اما امکان تغییر به غیر نیست
    ممنون . من ایتالیام نمیتونم همراهشون باشم. پس کانفرم نمی کنم که باطل شه خودش. نمیخواستم واسه وقت پول بدم که باز شد ولی شرایطش نبود متاسفانه.

Junior Member

سلام
    ممنون
    سلام. دیشب یعنی 14 فروردین که سایت قاطی کرده بود. همانطور که بقیه دوستان گفتن. سبز بود ولی وقت نمیداد. من تا ساعت 3 نیمه شب هم چک کردم هنوز همونطور بود. شما با این وضعیت وقت هم گرفتین؟ تبریک میگم.

Junior Member

سلام
    ممنون

من تا ساعت ۱۲ ظهر امروز هم چک کردم نمیشد وقت گرفت همچنان سبز بود شما چه ساعتی گرفتید؟واقعا خوش اقبالید تبریک میگم بهتون

Junior Member

سلام من امروز ساعت 3 بعداظهر بعداز اون مشکل دیشب رفتم دیدم 2 می نارنجی هست زدم و کد دادم در نهایت یک وقت به من داده با کد و زمان و ساعت.البته توقسمتMy reservations عنوان Stateبرای من بصورت قرمز رنگ
    To be confirmed
    زده در صورتی که باید confirmed باشه.منظورشون چیه؟ ایا اینTo be confirmed به confirmedتبدیل خواهد شد.دارن بررسی میکنن .؟؟؟
    اگر اطلاعاتی دارین بفرمایین ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid7 نمایش پست ها
    سلام من امروز ساعت 3 بعداظهر بعداز اون مشکل دیشب رفتم دیدم 2 می نارنجی هست زدم و کد دادم در نهایت یک وقت به من داده با کد و زمان و ساعت.البته توقسمتMy reservations عنوان Stateبرای من بصورت قرمز رنگ
    To be confirmed
    زده در صورتی که باید confirmed باشه.منظورشون چیه؟ ایا اینTo be confirmed به confirmedتبدیل خواهد شد.دارن بررسی میکنن .؟؟؟
    اگر اطلاعاتی دارین بفرمایین ممنونم
    سلام
    شما باید 3 تا 10 روز قبل روز مصاحیه confirmed کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)