صفحه 3 از 311 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabi64 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید من برای شرکت در کنفرانس از سفارت ایتالیا وقت جلسه ویزا گرفتم (درخواست رو بصورت اینترنتی دادم). در جواب ایمیل من، اعلام شده که باید به آدرس خیابان آفریقا، خیابان مهیار مراجعه کنم. اما در سایت های دیگه (مثل آکادمیاکافه) که جستجو میکردم، افراد مختلفی می گفتند که برای ویزای توریستی باید به آدرس کنسولگری در خیابان سهروردی، چهارراه کیان مراجعه کنم. خواستم بپرسم شما به آدرس خیابان آفریقا مراجعه کردید یا سهروردی؟ اصلا اون عکس مربوط به مدارک لازم برای شرکت در کنفرانس های علمی و ... که در اینجا گذاشتید رو از کدوم آدرس بالا تهیه کردید؟
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_267 نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه من با حالتی که اینجا گفته شده موافقت نکرد و تیپ گواهی خاص خودش رو داد. آیا مشکلی ایجاد میشه؟
    موضوع دوم اینکه آیا باید به صورت توریستی برای گرفتن وقت اقدام کرد؟
    من هم گواهی اشتغال به تحصیلم با سلیقه خود دانشگاهم بود و برگشتن من رو تضمین نمیکرد!!! و همین رو تحویل دادم و امروز هم ویزام رو گرفتم.

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

بچه ها من هنوز دارم امتحان ترم آخرو می دم همه مدارکمم حاضزه به نظرتون پروسه فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد چقدر طول می کشه؟میشه به امسال ایتالیا برسم؟پذیرشم دارم

Junior Member

دوستان سلام. ما الان 4ماهه که درگیر گرفتن وقت از سفارت ایتالیا هستیم. پدر و مادرم میخوان توریستی بیان ولی تا امروز که 2/خرداد/1392 هستش موفق نشدیم. از طریق سایت که تا نصفه شب به وقت اینجا نزدیک 4صبح تهران پای سایت میشینم ولی باز نمیشه. خواهشا, لطفا, انصافا, اگه کسی راهی میدونه روشی بلده, یا تازه وقت گرفته, بگه چه کار باید بکنیم. به خدا دلــــم بــراشون یه ذره شده. کلی دعاتون میکنم...

دوستان فرم دعوت نامه را باید از کجا بگیرم ؟ توی سایت هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojdeh_R نمایش پست ها
    دوستان سلام. ما الان 4ماهه که درگیر گرفتن وقت از سفارت ایتالیا هستیم. پدر و مادرم میخوان توریستی بیان ولی تا امروز که 2/خرداد/1392 هستش موفق نشدیم. از طریق سایت که تا نصفه شب به وقت اینجا نزدیک 4صبح تهران پای سایت میشینم ولی باز نمیشه. خواهشا, لطفا, انصافا, اگه کسی راهی میدونه روشی بلده, یا تازه وقت گرفته, بگه چه کار باید بکنیم. به خدا دلــــم بــراشون یه ذره شده. کلی دعاتون میکنم...
    سلام
    امیدوارم هر چه زودتر بتونید پدر و مادرتون رو ببینید
    من برای گرفتن وقت سفارت به وبسایت سفارت مراجعه کردم. در وبسایت، تا 2-3 ماه بعدی وقت نمیداد. من تنها راهی که به ذهنم رسید این بود که به آدرس ایمیلی که در وبسایت سفارت وجود داشت ایمیل بزنم و درخواست خودم رو بدم. من این کار رو کردم و سفارت برای یک ماه بعدش به من وقت داد (در کمتر از 12 ساعت ایمیل من رو جواب دادن). توصیه میکنم شما هم همین کار رو بکنید. آدرس ایمیل سفارت (بخش ویزا) در عکس آپلود شده ی پاسخ شماره 11 (یعنی ابتدای صفحه دوم) موجود هست. این لینک عکس هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/att...6&d=1366570537
    بعضی شرکت ها هم هستن که با گرفتن پول زیاد (حدود 1 میلیون تومن) براتون وقت می گیرن و در بحث تهیه مدارک هم مشاوره میدن. من این مورد رو اصلا توصیه نمیکنم. شما خودتون به آدرس ایمیلی که گقتم مکاتبه کنید و درخواست خودتون رو بگید. اونها حتما جواب شما رو میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بازرگانی - آلتو فنلاند

سلام
    من ایمیل زدم به سفارت اما جوابی ندادند. نمی دونم باید چیکار کنم. دقیقا 1 ماه تا کنفرانسم زمان دارم. مدارکم آمادست فقط باید وقت بدن بهم. این که میگن باید بریم جلوی سفارت شب بمونیم درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

سلام
    من ایمیل زدم به سفارت اما جوابی ندادند. نمی دونم باید چیکار کنم. دقیقا 1 ماه تا کنفرانسم زمان دارم. مدارکم آمادست فقط باید وقت بدن بهم. این که میگن باید بریم جلوی سفارت شب بمونیم درسته؟
    نه عزیز دل شب بخوابی واسه چی !
    فقط سه شنبه ها و پنج شنبه ها از ماه می به بعد دانشجویی هم هست خوب یکم شلوغ تره ! بغیر این روزا صبح زود بیاید تا 11 کارتون حل میشه رو تجربه ای که خودم چند هفته پیش داشتم میگم همه توریستی ها و بیزینسی ها که صبح آمدند از 8.30 رفتند داخل !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بازرگانی - آلتو فنلاند

خوب باید اول وقت گرفت بعد رفت اونجا؟ یا اینکه همینطوری یه روزی برم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

خوب باید اول وقت گرفت بعد رفت اونجا؟ یا اینکه همینطوری یه روزی برم؟
    اگر تهرانید که اصلا بحث نداره ! اما اگر شهرستانید تجربه اون روز من اینطور بود که پشت آیفون گفت کسانی که وقت گرفتند اول بیان داخل یه چند نفر رفتند اول و بعد هم بقیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بازرگانی - آلتو فنلاند

سفارت به من وقت داد 9 June با ایمیل، اما حالا امروز ایمیل زدن 11 ام بیا. من 25 ام باید ایتالیا باشم. میرسه ویزا به دستم تا این تاریخ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)