صفحه 303 از 311 نخستنخست ... 203253293294295296297298299300301302303304305306307308309310311 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    من میخوام وقت توریستی بگیرم اما الان جدول وقت فقط تا 18 اکتبر رو نشون میده که فقط پر شده .
    بقیه روزها کی باز میشه؟
    ما خودمون 14 شهريور (5سپتامبر) مصاحبه داشتيم تو ckgs اتفاقا ماه سپتامبر هم همينجوري شد .و فقط 6 روز اول رو باز كردن .ما كه زود گرفتيم وقت رو اما راجع به علت باز نشدنش كه پرسيدم گفتن به خاطر يك سري سياست هاي بين خودشونه اما حتما باز ميشه..نميدونم اطلاع دارين يا نه اما براي وقت رواديد ايتاليا دو حالت ويژه و عادي داره كه ميگن حالت ويژه سالنش جداست و ازتون پذيرايي ميشه و داخل صف نميمونيد و اينا...و براي هر نفر 40 يورو اضافه تر دريافت ميشه.اما حالت عادي ديگه اون 40 يورو نيست.ما چون فقط شش روز سپتامبر باز شده بود از ترس اينكه ديگه وقت گيرمون نياد مجبور شديم ويژه بگيريم و 80 يورو اضافه تر داديم متاسفانه...اما هيييييچ تفاوت خاصي احساس نكرديم...نه از پذيرايي خبري بود نه چيزي فقط مبل داشت ولي سالن عادي صندلي داشت همين..اصلا سالن عادي كلا خالي بود اين يعني اينكه خودشون از عمد وقت هاي عادي رو بسته بودن كه بقيه هم مثل ما مجبور بشن با پرداخت هزينه اضافه تر وقت ويژه بگيرند.دو راه بهتون ميگم كه هر سوالي در رابطه با رواديد ايتاليا كه مربوط به شركت ckgs هست داشتين به راحتي جواب بگيرين.يكي سايت ckgsir.com كه وقتي وارد شدين پايين صفحه سمت راست نوشته انلاين ساپورت و اونجا اپراتورهاي شركت از 9 صبح تا 2 ظهر انلاين هستن و ميتونين چت كنين و سوالاتتون رو بپرسين.يكي هم شماره هاي 02122180701 الي 704 كه تلفني جواب ميدن.و چون خودشون در جريان كار هستن بهتر ميتونن راهنمايي كنند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط ataghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تا حالا تونسته از سایت ckgsir واسه ایتالیا وقت بگیره؟
    بله من و همسرم گرفتيم.مصاحبه هم شديم و الان منتظر نتيجه ايم.تا امروز 16 روزه ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaee نمایش پست ها
    بله من و همسرم گرفتيم.مصاحبه هم شديم و الان منتظر نتيجه ايم.تا امروز 16 روزه ...
    سلام 16 روزه مصاحبه شدید هنوز جواب ندادن ؟ شرایط درخواستتون میگید منظورم مدارکی که ارایه دادید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidasmt نمایش پست ها
    سلام 16 روزه مصاحبه شدید هنوز جواب ندادن ؟ شرایط درخواستتون میگید منظورم مدارکی که ارایه دادید؟
    سلام.بله هنوز نيومده...
    سند مالكيت منزل باترجمه
    من خودم گواهي اشتغال به كار از محل كارم با ذكر سمت و حقوق و تاريخ مرخصي و تاريخ استخدام و ... به اضافه آخرين فيش حقوقي با ترجمه
    همسرم حكم كارگزيني ...كارت پرسنلي و فيش حقوقي همه با ترجمه
    گواهي تمكن و گردش حساب سه ماهه از موسسه كوثر .با حدود 90 مليون مانده .سه ماه گردش رو خودمون با حسابمون ايجاد كرديم به اين صورت كه هر روزجند مليون بين حساب ها جا به جا ميكرديم تا گردشش بره بالا.
    سابقه 6 ماه اخر بيمه تامين اجتماعي جفتمون با ترجمه
    رزرو بليط هواپيما رفت و برگشت ايتاليا و فرانسه با مهر اژانس
    رزرو هتل ايتاليا و فرانسه با مهر اژانس
    بيمه مسافرتي سامان
    عكس 3.5 در 4
    و نفري 100 يورو براي سفارت
    روز تحويل مدارك هيچ نقصي مدركي نداشتيم اما با وجود شرايط فعلي كشور شنيدم زياد ريجكت ميكنند ...

Junior Member

شرایط و مدارکتون خیلی شبیه ما هست فقط ما پولمون140 میلیون بانک ملت بود بقیه هم مثل شما ما هفته گذشته مصاحبه شدیم. ما هم نقص مدارک نداشتیم . حالا انشالله با این شرایط اوکی شه ممنونم عزیزم موفق باشی.

Junior Member

شرایط و مدارکتون خیلی شبیه ما هست فقط ما پولمون140 میلیون بانک ملت بود بقیه هم مثل شما ما هفته گذشته مصاحبه شدیم. ما هم نقص مدارک نداشتیم . حالا انشالله با این شرایط اوکی شه ممنونم عزیزم موفق باشی.
    ايشالا كه درست بشه دوست عزيز. هرچند از شانس ما وضعيت يورو زياد خوب نيست و ارز مسافرتي هم نداريم .موقعي كه ما تصميم به سفر گرفتيم يورو 6000 تومن بود سه ماه گردش حسابمون كه تموم شد اومد روي 17 ) ولي خوب ديگه كاريش نميشه كرد.من شنيده بودم دو هفته اي جوابش مياد اما نميدونم چرا هنوز خبري نيست....ديگه كلا افتاديم تو سايت ckgs و هر نيم ساعت يك بار track ميكنيم.

Junior Member

Smile پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

ايشالا كه درست بشه دوست عزيز. هرچند از شانس ما وضعيت يورو زياد خوب نيست و ارز مسافرتي هم نداريم .موقعي كه ما تصميم به سفر گرفتيم يورو 6000 تومن بود سه ماه گردش حسابمون كه تموم شد اومد روي 17 ) ولي خوب ديگه كاريش نميشه كرد.من شنيده بودم دو هفته اي جوابش مياد اما نميدونم چرا هنوز خبري نيست....ديگه كلا افتاديم تو سايت ckgs و هر نيم ساعت يك بار track ميكنيم.
    عزیزم انشالله زودتر ویزاتون بیاد میشه اومد اطلاع بدی به من مرسی ازت دوست عزیز

Junior Member

عزیزم انشالله زودتر ویزاتون بیاد میشه اومد اطلاع بدی به من مرسی ازت دوست عزیز
    ان شا الله.امروز نوزدهمين روزه كه هنوز خبري نيست...ولي هرموقع اومد چشم

Junior Member

ان شا الله.امروز نوزدهمين روزه كه هنوز خبري نيست...ولي هرموقع اومد چشم
    من شنیده بودم دو هفته طول می کشه ولی با این احتساب بیشتر شده . انشالله اوکی میشه عزیزم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    در حال گذارندن دوره پسادکتری

سلام. من برای ویزای تحقیقاتی کوتاه مدت (با دعوتنامه از یک استاد دانشگاه ) میخوام اقدام کنم که اگه از طریق سفارت وقت بگیرم رایگان هست ولی از طریق شرکت ۲۱ یورو کارمزد داره. توی سایت شرکت این ویزا یک رسته جدا داره و کلی وقت هم داره. ولی توی سایت سفارت فقط سه نوع ویزا تعریف شده. سوال اولم این هست که من باید در رسته توریستی وقت بگیرم؟ اگر بله، چطور و چه ساعتی باید به سیستم وقت دهی مراجعه کنم که بتونم وقت بگیرم؟ توی سایت سفارت چشم به هم میزنی وقت ها پر شده! چه ساعتی وقت ها رو باز میکنن و اصلا چطوری بشه وقت گرفت؟ چون سایت رو رفرش میکنم لاگ اوت میشم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)