صفحه 310 از 311 نخستنخست ... 210260300301302303304305306307308309310311 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,100 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من توی سایت Ckgs ثبت نام کردم ولی الان دیدم رقم اخر تلفن همراهم درج نشده. منظورم قبل از مرحله پر کردن فرم درخواست ویزاست. مشکل بزرکی بوجود میاره؟ راه حلی هست؟ خیلی ممنونم
    بچه ها واسم ایمیل اومده که اگه فرم درخواست رو تکمیل نکنم تا ده روز دیگه منقضی میشه. آیا بعدش تا دو ماه بلاک میشم یا میتونم بلافاصله درخواست جدیدی بدم؟ لطفا کسی اگر میتونه راهنمایی کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

بچه ها بنطرم اگه کسی این روزا میخاد واسه ویزای توریستی اقدام کنه یکم صبر کنه تا اوضاع کرونا حل بشه بعد اقدام کنه. من دو روز پیش سفارت بودم و چندین تا از ویزاهای توریستی رو ریجکت کرده بودن و میگفتن شهر قرنطینه هست و اوضاع خوب نیست و سفر شما توجیه نداره.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    بچه ها بنطرم اگه کسی این روزا میخاد واسه ویزای توریستی اقدام کنه یکم صبر کنه تا اوضاع کرونا حل بشه بعد اقدام کنه. من دو روز پیش سفارت بودم و چندین تا از ویزاهای توریستی رو ریجکت کرده بودن و میگفتن شهر قرنطینه هست و اوضاع خوب نیست و سفر شما توجیه نداره.
    لطفا به تاریخ های قرنطینه در ایتالیا دقت کنید. https://en.wikipedia.org/wiki/2020_I...virus_lockdown
    درخواست ویزا توریستی به کشوری که قرنطینه هست به علت یک بیماری به شدت مسری به نظر شما چه توجیهی دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    لطفا به تاریخ های قرنطینه در ایتالیا دقت کنید. https://en.wikipedia.org/wiki/2020_I...virus_lockdown
    درخواست ویزا توریستی به کشوری که قرنطینه هست به علت یک بیماری به شدت مسری به نظر شما چه توجیهی دارد؟
    من که ویزای دانشجویی بودم ولی برام جالب بود خیلیا تو این مدت واسه ویزای توریستی اقدام کرده بودن و خوب ریجکت هم شدن!! طبیعیه که سفارت هم ویزا نده!

Junior Member

salam dostan
    man visaye italia gereftam baraye 1 farvardin ta 23 farvardin visaha hamash kansel shod yaeni?
    va inke age doroste ma ke visa gereftim chikar bayad bokonim

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط ali640us نمایش پست ها
    salam dostan
    man visaye italia gereftam baraye 1 farvardin ta 23 farvardin visaha hamash kansel shod yaeni?
    درود دوست عزیز. والا طرف توی سفارت میگفت حتی اونایی که ویزای توریستی گرفتن هم نمینونن از ویزاشون استفاده کنن چون شهر ها کاملا قرنطینه هست و بدون دلیل منطقی پلیس اجازه رفت و آمد نمیده. همه جا هم که تعطیله. بعدم گفت بهشون که اگه از ویزاتون استفاده نکنین مشکلی پیش نمیاد چون همه میدونن واسه کرونا بوده و بعدا که اوضاع اوکی شد دوباره اقدام کنین. حالا اینکه دوباره از اول مدارک رو یخاین بدین و هزینه کنین رو من متاسفانه نمیدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali640us نمایش پست ها
    salam dostan
    سلام.
    من شنیدم که اونهایی که ویزای ایتالیا دارن بعد از غلبه بر کرونا دوباره برن سفارت که کارشون درست کنن

Junior Member

khaily mamnon

ApplyAbroad Veteran

اطلاعیه سفارت ایتالیا در حساب توئیتر سفارت در مورد ویزا های شنگن

https://ibb.co/Y70qQtg

https://ibb.co/6r0c3JL

Junior Member

با سلام خدمت همه ی عزیزان
    لطفا اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه تا من و بقیه ی دوستان استفاده کنیم
    من مغازه موبایل دارم ولی دستگاه پز به اسم داداشمه
    میخواستم بدونم برا گردش حساب اگه روزانه کارت ب کارت کنم و برداشت و خرید کنم قابل قبوله یا ن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)