صفحه 2 از 39 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 388

موضوع: ويزا گرفتن از بيروت

پیش فرض پاسخ : ويزا گرفتن از بيروت

بچه ها من کلی اطلاعات در این تاپیک قرار دادم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ی-2011/page4
    ایشالا وقت کنم، و برم برگردم اینجا می نویسم. شما تا دیر نشده از بیروت وقت بگیرید چون شانس دیگه ای ندارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh_ss نمایش پست ها
    بچه ها من کلی اطلاعات در این تاپیک قرار دادم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ی-2011/page4
    ایشالا وقت کنم، و برم برگردم اینجا می نویسم. شما تا دیر نشده از بیروت وقت بگیرید چون شانس دیگه ای ندارید.
    از بابت وقت و اطلاعاتتون ممنون.
    میشه بگین آیا ویزای خود لبنان رو راحت میدن یا نه؟ آیا از قبل کسی رو از نزدیک می شناسین که از اینجا ویزا گرفته باشه!؟ آخه تو صفحه قبلی یکی از دوستان کاملا از رفتن به جاهای دیگه بر حذر داشته!!! و توصیه کرده فقط همون 3-4 جای سابق بریم!

بچه ها واقعیت اینه که من یک کارت اعتباری 45 دلاری برای خرید PIN از سفارت امرکا در آنکارا خریدم ولی خب نتوانستم وقت بگیرم. بعد به سفارت بیروت میل زدم گفتم ایرانیم و درخواست 2 تا وقت f1 و f2 کردم. تو ایمیلم موارد زیر را ذکر کردم :
    1- از آنکارا و دوبی نتوانستم وقت بگیرم
    2- اسم و شماره پاسپورت خودم و همسرم را فرستادم
    3- I20 ها را اتچ کردم
    4- مشخصات ویزا کارت 45 دلاریم را برایشان فرستادم و در نهایت اشاره کردم که در کشئر من بانک بیروت که شما خواستید شعبه ندارد من به محض رسیدن به بیروت مبالغ مورد نظر را پرداخت می کنم.

عنوان ایمیل خود را بگذارید : NIV - Emergency
    یک روز طول میکشه تا صورتحساب کارتم بیاد که ببینم ازش پول برداشته شده یا نه. از سایت www.nilopar.com کارتم را خریدم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh_ss نمایش پست ها
    بچه ها واقعیت اینه که من یک کارت اعتباری 45 دلاری برای خرید PIN از سفارت امرکا در آنکارا خریدم ولی خب نتوانستم وقت بگیرم. بعد به سفارت بیروت میل زدم گفتم ایرانیم و درخواست 2 تا وقت f1 و f2 کردم. تو ایمیلم موارد زیر را ذکر کردم :
    1- از آنکارا و دوبی نتوانستم وقت بگیرم
    2- اسم و شماره پاسپورت خودم و همسرم را فرستادم
    3- I20 ها را اتچ کردم
    4- مشخصات ویزا کارت 45 دلاریم را برایشان فرستادم و در نهایت اشاره کردم که در کشئر من بانک بیروت که شما خواستید شعبه ندارد من به محض رسیدن به بیروت مبالغ مورد نظر را پرداخت می کنم.

عنوان ایمیل خود را بگذارید : NIV - Emergency
    یک روز طول میکشه تا صورتحساب کارتم بیاد که ببینم ازش پول برداشته شده یا نه. از سایت www.nilopar.com کارتم را خریدم.
    2 تا چرا ؟

F1 و F2 1 دونه وقت می خواند نه 2 تا !

نه اتفاقا چون 2 نفرن دو تا وقت می خواد!

ما 2 تا I20 داریم و 2 تا وقت گرفتیم. هر کس یک وقت می خواد

همانطور که قرار شد من بحث رو تو این صفحه ادامه میدم.
    شما پول مصاحبه رو تو بیروت باید به یکی از این شعب پرداخت کنید. http://www.creditlibanais.com/template.asp?id=180

درست میگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsahand نمایش پست ها
    همانطور که قرار شد من بحث رو تو این صفحه ادامه میدم.
    شما پول مصاحبه رو تو بیروت باید به یکی از این شعب پرداخت کنید. http://www.creditlibanais.com/template.asp?id=180

درست میگم؟
    آره رفیق درسته. مگه اینکه بخواهی وقت فوری بگیری که در اون صورت باید اول پرداخت کنی و با فرستادن رسید اونا درخواست شما رو رسیدگی می کنند. که البته نیازی به وقت فوری نیست ظاهرا.

بله پول مصاحبه بیروت پرداخت میشه شما فقط باید یک وقت عادی بگیرید. فرصت را از دست ندهید.

من هم برای 23 می وقت گرفتم، و امیدوارم تا اون تاریخ برسم!! هنوز I20 نرسیده!(اسکنشو دارم)- نفیسه خانم لطفا شما هم جریانات روز مصاحبه رو آپ کنید. من هم به محض دسترسی به نت حتما شرح ماوقع رو می نویسم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)