صفحه 3 از 39 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 388

موضوع: ويزا گرفتن از بيروت

پیش فرض پاسخ : ويزا گرفتن از بيروت

بله من حتما می نویسم. ایران ایر فقط یک پرواز در هفته به بیروت داره. سه شنبه ها. به نظرم رزرو کنید

پرواز های ایران ایر شنبه و سه شنبه هستش. آژانس منو برای شنبه گذاشته تو ویت لیست، البته برگشتش بدون مشکل جا میده.

nafiseh_ss می تونید رشته تون رو بفرمایین؟منظورم این هست که آیا مهندسی هستین؟ یا علوم پایه و... بنده رشته ام مهندسی هست.

مهندسی برق الکترونیک

بچه ها به خبری که همینک به دستم رسید توجه کنید. مخصوص کسانی که حتی اسکن I20 را ندارند هنوز. دوست من به بیروت ایمیل زد و فقط پاسپورتشه اتچ کرد و تونست وقت بگیره. امتحان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsahand نمایش پست ها
    من هم برای 23 می وقت گرفتم، و امیدوارم تا اون تاریخ برسم!! هنوز I20 نرسیده!(اسکنشو دارم)- نفیسه خانم لطفا شما هم جریانات روز مصاحبه رو آپ کنید. من هم به محض دسترسی به نت حتما شرح ماوقع رو می نویسم.
    سلام

منم ۲۳ می وقت گرفتم.

Junior Member

سلام
    كاش بيشتر از بيروت آمار داشتيم....
    يكم مي ترسم ....
    يكي بهم گفت نكنه اگه تو پاسپورتت لبنان باشه با توجه به اينكه ايراني هستي واست براي جاهاي ديگه مشكل ساز بشه!!!!
    نظر شما چيه؟

بچه ها این فروم برای بیروت باز شده. لطفا تبادل نظر کنید تا رونق بگیرد. مرسی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...84%DB%8C%D8%B7-...)

دوستان کسانی که واسه بیروت اقدام کردین از سفارت های دیگر هم وقت گرفتین یا نه!!!؟ یکی از دوستانم می گفت سال پیش وقتی می رفته دوبی از 1 جای دیگر هم وقت داشته! البته من هم به آنکارا و هم دوبی ایمیل زدم فعلا که جوابی نیومده!! اما کابل وقت خالی داره، رو اونم هم مردد هستم. البته ایشالا همان بیروت واسمون کافی باشه
    ویرایش توسط saeedsahand : May 16th, 2011 در ساعت 03:43 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sabinaa نمایش پست ها
    آیا امکانش هست که این تاپیک به انجمنی منتقل بشه که بیشتر مراجعه کننده داره ؟ این روزها از هیچ کجا نمیشه وقت سفارت گرفت وخیلیها به بیروت هم فکر میکنند. شاید اگر بیروت هم با درخواستهای زیادی روبرو بشه اونجا رو هم برای ایرانیها در نظر بگیرند وراه بیروت هم به حول وقوه الهی باز بشه!
    برای مسایل مربوط به وقت گرفتن خودتون میتونید داخل تالار مربوط به وقت سفارت یک تاپیک جدید باز کنید نیاز به دسترسی مدیریت نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)