صفحه 5 از 39 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 388

موضوع: ويزا گرفتن از بيروت

پیش فرض پاسخ : ويزا گرفتن از بيروت

نقل قول نوشته اصلی توسط amirr نمایش پست ها
    براي pick up چي كار ميشه كرد؟ تو سايت سفارت گفته كه فقط به خود فرد يا immediate relatives ويزا رو ميدن.
    کسی دیگه هم میشه بره.

نقل قول نوشته اصلی توسط REALie نمایش پست ها
    هیشکی نتونسته قشنگ توضیح بده چجوری میشه از بیروت وقت گرفت. هر کی یه چیز گفته.
    1- بالاخره به کدوم ایمیل میل بزنیم؟؟؟
    BeirutStudExch@state.gov یا BeirutNIV@state.gov
    2- وقت اضطراری بگیریم یا معمولی؟
    3- اسکن آی-بیست کافیه؟ یا باید شماره کارت ویسا کارت هم بدیم؟ مگه باید پولی بدیم واسه وقت گرفتن؟
    دقیقا همانطور که به دوبی ایمیل میزدید .... من خودم به ادرس beirutNIV ایمیل زدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط spidpooy نمایش پست ها
    دقیقا همانطور که به دوبی ایمیل میزدید .... من خودم به ادرس beirutNIV ایمیل زدم.
    آها. 1- پس شماره کارت که نفیسه میگه لازمه چیه؟ شماره ویسا کارت بدیم تو میل یا نه؟

2- یکی دیگه اینکه، ویزای لبنان گرفتن چجوریه؟ خود آژانس ها انجام میدن؟ یا اونم بدبختی داره؟

3- من الان میخوام میل بزنم. واسه 2 هفته دیگه درخواست بدم؟ اگر اوکی شد. میرسم که برم وقت سفارت بگیرمو .... دیگه؟ یعنی میتونم خودمو برسونم دیگه؟ چون سربازی هم دارم. ولی خوب دفترچه پاسپورتم را گرفتم.

4- وقتی که پیشنهاد میدم را مثلا بگم 5 شنبه یا جمعه باشه دیگه؟ که با پرواز 3 شنبه برم با شنبه برگردم.
    ویرایش توسط REALie : May 28th, 2011 در ساعت 12:02 PM

Junior Member hamid_m آواتار ها

سلام دوست عزیز
    شما هیچ نیازی به ویسا کارت و اینا ندارید اصلا برای گرفتن وقت نباید پولی بپردازید.
    تمام کاری که باید انجام بدید اینه که با موضوع NIV-Emergency یه درخواست وقت به آدرس BeirutNIV@state.gov بزنید و اسکن آی بیست هم اتچ کنید.
    به همین سادگی.

3- اسکن آی-بیست کافیه؟ یا باید شماره کارت ویسا کارت هم بدیم؟ مگه باید پولی بدیم واسه وقت گرفتن؟

دوست عزیز در تمام مراحل اپلای و ادمیشن خونسرد باشید!
    به این آدرس BeirutNIV@state.gov میل بزنید و بگید ایرانی هستین و نوع ویزا
    اسکن پاس کافیه هر چند من پاسم آماده نبود با شماره پاس وقت گرفتم.
    وقت اضطراری و معمولی یکیه فرقی نداره! کافیه یه بازه زمانی بدی.
    من برای 15 تا 20 خواستم اونم 15 داد بهم بعدا بردمش روی 22 جون و خیلی سریع جواب دادن.
    پول هم بگو میام بیروت میدم.

دوست عزیز در تمام مراحل اپلای و ادمیشن خونسرد باشید!
    به این آدرس BeirutNIV@state.gov میل بزنید و بگید ایرانی هستین و نوع ویزا
    اسکن پاس کافیه هر چند من پاسم آماده نبود با شماره پاس وقت گرفتم.
    وقت اضطراری و معمولی یکیه فرقی نداره! کافیه یه بازه زمانی بدی.
    من برای 15 تا 20 خواستم اونم 15 داد بهم بعدا بردمش روی 22 جون و خیلی سریع جواب دادن.
    پول هم بگو میام بیروت میدم.

نمونه میل

Dear whom it may concern,

Is there any possibility for an early student visa interview appointment? My requested date is 15 June to 20 June. My nationality is Iranian and I am requesting F1 visa to US.

Name: XXXX
    Surname: YYYYYYYY
    Passport Number: Y1234567890
    Nationality: Iranian
    Visa Type: Student F1

I was unable to book appointments at US embassy in Dubai and Ankara since June appointments were fully booked.
    There is no branch of Credit Libanais Bank in Iran. Is it possible that I pay the application fee, as soon as I arrive in Beirut?
    Sincere Regards

آها. 1- پس شماره کارت که نفیسه میگه لازمه چیه؟ شماره ویسا کارت بدیم تو میل یا نه؟

2- یکی دیگه اینکه، ویزای لبنان گرفتن چجوریه؟ خود آژانس ها انجام میدن؟ یا اونم بدبختی داره؟

3- من الان میخوام میل بزنم. واسه 2 هفته دیگه درخواست بدم؟ اگر اوکی شد. میرسم که برم وقت سفارت بگیرمو .... دیگه؟ یعنی میتونم خودمو برسونم دیگه؟ چون سربازی هم دارم. ولی خوب دفترچه پاسپورتم را گرفتم.

4- وقتی که پیشنهاد میدم را مثلا بگم 5 شنبه یا جمعه باشه دیگه؟ که با پرواز 3 شنبه برم با شنبه برگردم.
    1. نه
    ۲. آژانس میگیره ۳ روز طول میکشه
    ۳. اگر از همین امروز بری دنبال کارای نظام وظیفه اره
    ۴. حواست باشه شنبه یک شنبه تعطیله. یک روزی بنداز که یک روز قبلش بتونی بری بانک. یک بازه زمان پیشنهاد بده بهشون

1. نه
    ۴. حواست باشه شنبه یک شنبه تعطیله. یک روزی بنداز که یک روز قبلش بتونی بری بانک. یک بازه زمان پیشنهاد بده بهشون

البته مسئولش گفت که ساعت 10 صبح وقت میده که قبلش بری بانک و میشه رفت! من تو نقشه چک کردم از بانک تا سفارت 6 تا 8 دقیقه راهه!

1. نه

مرسی
    البته مورد 2 را که میگید آژانس میگیره فکر کنم برای حالتی گفتید که بخوایم با تور بریم. اگر بخوایم خودمون بریم، خودمون باید بریم دنبال ویزای لبنان، درسته؟

Junior Member

پیش فرض ويزا گرفتن از بيروت

1- اگه خودمون بخوایم ویزای لبنان بگیریم باید حتما خود متقاضی مدارکو ببره سفارت لبنان یا میشه کسه دیگه ای هم مدارکو تحویل بده و درخواست ویزا بکنه ؟
    2- هزینه ویزا چقدره؟ آژانسا چند میگیرن ؟
    3-کسایی که خودشون رفتن دنبال ویزا چند روزه گرفتن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)