صفحه 40 از 55 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهينامه رانندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... امکانش هست بفرمایید که برای گرفتن گواهینامه در ایالت واشنگتن آیا نیاز به داشتن گواهینامه بین المللی هست؟ مرسی
    نگاهی به این سایت بندازید، متوجه خواهید شد؛
    http://www.dol.wa.gov/driverslicense/18over.html

اینم لیست مدارک مورد نیاز؛
    http://www.dol.wa.gov/driverslicense/idproof.html
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

دوستان من تازه اومدم بوستون، آخرین بار هم هفت ماه پیش ایران بودم. گواهینامه بین المللی م رو از ایران گرفتم، اصل گواهینامه م هم همراهمه. من دو سال یه ایالت دیگه آمریکا دانشجو بودم و هیچوقت دنبال کار گواهینامه نرفتم.
    کسی می تونه منو در مورد بوستون راهنمایی کنه؟ باید گواهینامم رو ترجمه کنم؟ راستش توی صفحه dmv ماساچوست یه فایل پی دی اف هست که اسم ایران توی لیست طرف های قرار داد نیست.اصلا وضعیت من قابل قبوله که بتونم ماشین رنت کنم واسه امتحان؟ لطفا اگر کسی از قوانین اینجا خبر داره راهنماییم کنه. ممنون!

Junior Member

سلام دوستان
    من در امتحان آيين نامه قبول شدم، الان ميخام انتحان شهر رو بدم، ميشه راهنمايي كنين اين امتحان چطوريه و چه نكاتي رو بايد مد نظر قرار بدم؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi626 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در امتحان آيين نامه قبول شدم، الان ميخام انتحان شهر رو بدم، ميشه راهنمايي كنين اين امتحان چطوريه و چه نكاتي رو بايد مد نظر قرار بدم؟
    سایت DMV یا DDS ایالتتون رو چک کنید، توضیج کامل داده در این مورد دوست من
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi626 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در ایالت نیویورک که احتیاط خیلی مهمه و امتحان شهر یه جای خلوت برگزار میشه. مهمترین نکته ها:
    - راهنما زدن و نگاه کردن به عقب قبل از شروع حرکت
    - راهنما زدن قبل از گردش به چپ و راست
    - راهنما زدن قبل از پارک دوبل
    - نگاه کردن به عقب هنگام عقب رفتن در دور زدن سه فرمان
    - رانندگی بین خطوط
    - رعایت کردن کمترین و بیشترین سرعت ( مثلا اگه حداکثر سرعت ۴۰ هست ۳۵ برید, اگه با ۲۰ برید نمره منفی داره )

دوستان،

این گواهی نامه بین المللی رو تا چند نوبت میشه گرفت(و اعتبار داره؟)؟
    - من پارسال یدونه گرفتم که اعتبارش تموم شد. متاسفانه تو این سال فرصت نکردم که گواهی نامه اینجا را بگیرم .حالا میتونم یکی دیگه دوباره برای یه سال دیگه بگیرم؟ منظورم اینه اگه بگیرم تو آمریکا اعتبار داره؟
    - این ترجمه گواهی نامه ماجراش چیه؟ اگه بدیم تو ایران ترجمه رسمی کنن، قبوله؟
    - من یه سر به اداره dmv زدم، گفت ما مسائل مربوط به گواهی نامه بین المللی رو نمیدونیم. کسی میدونه اسم اداره ای که این چیزا رو میدونه چیه؟
    - امتحان کتبیش راحته؟ امتحان شهریش چه طور؟

ممنون

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط rebellion نمایش پست ها
    دوستان،

این گواهی نامه بین المللی رو تا چند نوبت میشه گرفت(و اعتبار داره؟)؟
    - من پارسال یدونه گرفتم که اعتبارش تموم شد. متاسفانه تو این سال فرصت نکردم که گواهی نامه اینجا را بگیرم .حالا میتونم یکی دیگه دوباره برای یه سال دیگه بگیرم؟ منظورم اینه اگه بگیرم تو آمریکا اعتبار داره؟
    - این ترجمه گواهی نامه ماجراش چیه؟ اگه بدیم تو ایران ترجمه رسمی کنن، قبوله؟
    - من یه سر به اداره dmv زدم، گفت ما مسائل مربوط به گواهی نامه بین المللی رو نمیدونیم. کسی میدونه اسم اداره ای که این چیزا رو میدونه چیه؟
    - امتحان کتبیش راحته؟ امتحان شهریش چه طور؟

ممنون
    فکر میکنم گواهی نامه ی بین المللی رو هرچقدر بخوای می تونی تمدید کنی، ولی چه کاریه؟؟
    گواهی نامه ی بین المللی توی بعضی ایالات اعتبار داره اما اصلا ارزش نداره مال همین جا رو بگیرید خیلی بهتره.
    جای این همه دردسر برو DMV بگو میخوام تست بدم واسه Permit. بهت همونجا سوالارو میدن همه 4 گزینه ای (یا 5 ، دقیقا یادم نیست) هست. کتابچه مخصوص ایالتت رو میتونی آنلاین پیدا کنی بخونی ولی من همینطوری رفتم امتحان دادم دفعه ی اول قبول شدم (تو ایران 3 بار تست کتبی رو دادم تا قبول شم Lol ) فکر کنم تا 4 تا از 30 سوال رو می تونی اشتباه بزنی دقیقا یادم نیست ولی گوگل کنی میتونی پیدا کنی. نه کسی بالا سرت هست که تقلب نکنی زمان تست هم نامحدود! اگر هم رد شدی فدای سرت، بلافاصله یه تست دیگه ازشون بگیر انقدر امتحان بده تا قبول شی همونجا بهت یه پرمیت موقت میدن وقتی قبول شی 2 هفته بعد هم ID اصلی میاد دمه خونت که کلا می تونی به جای پاسپورت و اینا استفاده کنی و اگر کسی که گواهینامه داره باهات باشه میتونی بشینی پشت فرمون و رانندگی کنی. بعدش که پرمیت گرفتی باید بری
    five hour class که طولانی ترین 5 ساعت عمرت هست و بهت یه سری چیزایی رو یاد میدن که بچه ی 5 ساله هم میدونه. پیشنهادم اینکه که چند تا app واسه گوشیت دانلود کن حوصلت سر نره. بعد از اون 5 ساعت بهت یه certificate میدن که دوره رو دیدی بعد میری تو وبسایت DMV و وقت امتحان رزرو میکنی که معمولا به افتضاحی ایران نیست. ایران من فک کنم 2 ماه صبر کردم اینجا وقت واسه 2 روز بعد داشتن!!
    بعد میری تست رانندگی میدی، معمولا یه parallel park هست و three point turn و یکم تو خیابونا رانندگی میکنی. ماشین هم میتونی دنده اتومات استفاده کنی اگر راحت تری. برو YouTube این play list رو ببین یا هرچی مربوط به امتحان رانندگی میخوای سرچ کن تا با پروسه آشنا شی.
    ماشین هم باید خودت ببری. اگر دوستی داری که ازش قرض بگیری یا برو موسسه های آموزش رانندگی معمولا اگر یه جلسه باهاشون کلاس بگیری میزارن با ماشینشون امتحان بدی. باز سوالی داشتی بپرس. ولی بی خیال گواهینامه ی بین المللی شو که به هیچ کاریت نمیاد

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

یه نکته ی دیگه رو هم باید اضافه کنم. حتی اگر تصمیم به رانندگی ندارید حتما در اولین فرصت گواهینامه بگیرید چون وقتی بخواید ماشین بخرید و بیمه کنید هزینه ی بیمه خیلی کمتر میشه. من ایران همین که 18 سالم شد کواهینامه گرفتم قبلش هم رانندگی میکردم. اینجا اومدم هم بلافاصله permit رو گرفتم تو 18 سالگی اما چون ماشین نداشتم گفتم چه کاریه برم دنبال گواهینامه. چند ماه پیش ماشین گرفتم و وقتی خواستم بیمه اش کنم بیمه ام تقریبا دو برابر راننده ی با سابقه شده چون تو 20 سالگی و تقریبا یه ماه قبل از خرید ماشین گواهینامه رو گرفتم. وقتی هم بهشون گفتم من دو ساله گواهینامه international دارم بهم گفتن نمی تونن رو رو قبول کنن چون "we cant verify your driving record " جون عمشون! فقط اینکارو کردن که بیشتر ازم پول بگیرن خلاصه اینکه حتی اگر الان ماشین ندارید بازیم گواهینامه (پرمیت تنها نه!) رو بگیرید.

You'll thank me (and yourself!) later

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

بچه ها از زيادي كتاب آيىن نامه نترسين،تو اينترنت بزنين permit test براي ايالت موردنظر و كلي نمونه سؤال مياد كه ميفهمين امتحان چه جوريه.موفق باشيد

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

سلام دوستان عزیزم
    تا جایی که من فهمیدم، پرمیت به تنهایی کافی نیست و هرجه سریعتر باید برای لایسنس اقدام کرد.
    اگر نخوایم از دوستمون ماشین قرض بگیریم، می شه بریم یه ماشین رنت کنیم و باهاش امتحان بدیم؟ شرایطی که باید برای این کار در نظر بگیریم چیه؟ مثلا بیمه باید به نامه من صادر بشه؟ این رو هم اضافه کنم که من به همراه دو تا دیگه از دوستام با هم می خوایم این پروسه رو انجام بدیم، برای همین فکر کردیم رنت ماشین خیلی هم مناسب برای ما تموم میشه. باید هر کدوممون یه بیمه جدا گونه بگیریم؟؟

اگر به هر دلیلی رد بشیم، کی می تونیم دوباره امتحان بدیم. تو امتحان آیین نامه که توی کارولینای شمالی اینجوریه که اگر رد شی فرداش می تونی امتحان بدی، البته که اگر نمونه سوالای تو اینترنت رو سرچ کنید خیلی راحت هم هست. 25 تا سوال بود که 6 تاش رو میشد غلط زد و یا اسکیپ کرد خودش هم اتومات سر سوال 19 استپ می کرد اگر همه رو درست می زدی...

ممنون از شما.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)