صفحه 39 از 55 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهينامه رانندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    متشکر
    این ssn denial letter رو همون دانشگاه بهمون میده لازم نیست منتظر social security officer representative باشیم که هر سال دو بار میاد دانشگاه؟
    راستش این نامه denial تجربه خودم نیست و من از دوستان شنیدم این رو و دیدم که گرفتند، ولی بنظرم باید دانشگاه به شما بده این نامه رو نه officer representative
    از دانشکده بپرسید کاملا راهنمایی تون خواهد کرد )
    ویرایش توسط smonabav : July 24th, 2014 در ساعت 11:11 PM دلیل: دانشکده
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

توی بعضی از ایالت‌ها ممکنه برای گواهی‌نامه (State ID رو نمی‌دونم) از شما proof of residency یا همون گواهی آدرس هم بخان. در این جور موارد می‌تونید از یه قبض utility یا موارد مشابه استفاده کنید (تازه به شرطی که گیر باشه و با I20‌ و کارت دانشجویی کار رو راه نندازه).

سایت DMV ایالت خودتونو ببینید، پست آقا Mehrad توی کدام بانک و چه نوع حسابی رو هم بد نیست بخونید.
    ویرایش توسط enceladus : July 25th, 2014 در ساعت 02:00 AM دلیل: توضیح بیشتر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    راستش این نامه denial تجربه خودم نیست و من از دوستان شنیدم این رو و دیدم که گرفتند، ولی بنظرم باید دانشگاه به شما بده این نامه رو نه officer representative
    از دانشکده بپرسید کاملا راهنمایی تون خواهد کرد )
    سلام عزیز
    من پرسیدم همه موارد ssn مربوط به اداره میشه و باید شخص معتبری از اون اداره این موارد رو بررسی کنه. دانشگاه فقط تایید میکنه.
    در مورد پست این دوست هم بگم که بعضی ها قبض ندارن! یعنی در مجتمعی زندگی میکنن که utilityروش هست و قبضی نمیاد اگر هم بیاد مثلا overcharge به درد نمیخوره چون فقط شماره اپارتمان هست.
    ولی بله میشه صورت حساب بانک یا اون نامه هایی که از بانک میاد رو برد. فقط سوالی که باقی میمونه درسته اینجا مربوط نیست ولی ایا با نامه denial ssn هم این state id رو میدن؟ من ایمیل زدم جوابی ندادن. البته این رو نوشته:
    Your Social Security card or a letter from the Social Security Administration.
    در ضمن هزینه ای نداره در بعضی ایالت ها!
    No fee if you’re 17 years old or older.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kingpozitron نمایش پست ها
    سلام

1- گواهی بین المللی 1 و 3 ساله و فقط در کشوری که گواهی نامه اصلی خودتون رو از اون گرفتین صادر میشه و همراه با اصل گواهی نامه قابل استفاده هست اما اینکه برای چه مدتی می تونید با اونا توی یک ایالت رانندگی کنید (امکان داره اصلا اجازه ندن) بستگی به ایالت داره مثلا ایالت نیویورک می گه شما می تونید با داشتن یک گواهی معتبر از کشور متبوع خودتون توی این ایالت رانندگی کنید و نیاز به هیچ مدرک اضافی هم نداره. اما توصیه میشه از اونجایی که افیسر امکان داره نتونه اطلاعات گواهی شما رو بخونه بهتره یک گواهی بین المللی یا ترجمه رسمی هم همراش باشه.
    2- تاجایی که بنده اطلاع دارم سن و مدتی که رانندگی می کنید روی هزینه بیمه تاثیر داره و حتی توصیه میشه ترجمه گواهی نامه خودتون رو هم با خودتون ببرین تا به عنوان سابقه ارائه کنید و برای بیمه تخفیف بگیرین.
    3- این جوابش همون دو مورد بالا هست (مثال نیویورک یا سابقه).
    4- اون مورد اگر درست یادم باشه یکی از دوستان داشت در مورد شرایط ایالت خاصی صحبت می کرد که چقدر سخت گیرن و شما نمی تونید یک ماشین بگیرین همین جوری برین برای امتحان شهر. اما درمورد کرایه ماشین برای امتحان اصلا اجباری نیست و مهم اینکه یک ماشین داشته باشید حالا از هر جا که جور کنید. داشتن و نداشتن گواهی نامه بین الملی یا ترجمه گواهی نامه در گرفتن گواهی نامه در آمریکا تاثیر انچنانی نداره و نهایتا اگر داشته باشید شاید برخی مراحل شما رو معاف کنن (باید به قوانین ایالت مد نظر خودتون مراجعه کنید).
    5- جواب این سوال ر و دوستانی که تجربه دارن باید جواب بدن.
    فقط یه نکته رو ذکر کنم که من نگاه میکردم داشتن گواهی نامه بین المللی باعث میشه 180 روز صبر نکنی تا permit بگیری و پول کلاس ندی که گرونه واقعا.
    You DO have to take the knowledge and driving tests and obtain and hold a beginner permit for 180 days IF one of the following applies to you

• You cannot present a valid driver license from your home country.
    • Your home country does not have formally established reciprocity with the United States (see the list below).

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

همون گواهینامه ایران برای waive شدن مواردی که گفتین مثل کلاس آموزشی یا تست الکل و غیره کافیه و احتیاجی به ارایه گواهینامه بین المللی نیست.

فقط یه نکته رو ذکر کنم که من نگاه میکردم داشتن گواهی نامه بین المللی باعث میشه 180 روز صبر نکنی تا permit بگیری و پول کلاس ندی که گرونه واقعا.
    You DO have to take the knowledge and driving tests and obtain and hold a beginner permit for 180 days IF one of the following applies to you

• Your home country does not have formally established reciprocity with the United States (see the list below).
    Quaecumque Vera

Junior Member

دوستان سلام

من ِ بيچاره بنا به دلايلي هنوز گواهينامه نگرفتم!!!

حدود 6 ماه ديگه هم ساكن كانزاس سيتي ايالت ميسوري خواهم شد

ميخواستم بدونم بيام اونجا گواهينامه بگيرم بهتره يا اول اينجا بگيرم بعد بيام اونجا؟

Banned

دوستان من گواهینامم در سال 1388 صادر شده و همونطور که میدونین اعتبارش 5 ساله هستش. الان هم گواهینامه رو با خودم نیاوردم و اعتبارش هم تموم شده. الان اون رو ترجمه میکنن؟ یا اصلا اهمیتی نداره همون رو ترجمه کنن و با خودش بفرستن برام، اینجا گیر نمیدن؟ (نمیخوام تو کلاسا شرکت کنم دوباره اینجا و فقط واسه اون مورد میخوام. گواهی نامه بین المللی هم لازم نیست اصولا برام در این حالت)
    در ضمن این ترجمه مهر مترجم کافیه یا بازم مسخره بازی داره مثل ریز نمرات!؟
    ثانیا، ظاهرا برای تمدید یا تعویض گواهی نامه حضور خود شخص الزامی هست!؟
    تا حالا کسی چنین تجربه ای داشته؟
    لطفا راهنمایی کنید چون عجله دارم.
    ویرایش توسط khalas : July 27th, 2014 در ساعت 07:53 PM

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

دوستان من گواهینامم در سال 1388 صادر شده و همونطور که میدونین اعتبارش 5 ساله هستش. الان هم گواهینامه رو با خودم نیاوردم و اعتبارش هم تموم شده. الان اون رو ترجمه میکنن؟ یا اصلا اهمیتی نداره همون رو ترجمه کنن و با خودش بفرستن برام، اینجا گیر نمیدن؟ (نمیخوام تو کلاسا شرکت کنم دوباره اینجا و فقط واسه اون مورد میخوام. گواهی نامه بین المللی هم لازم نیست اصولا برام در این حالت)
    در ضمن این ترجمه مهر مترجم کافیه یا بازم مسخره بازی داره مثل ریز نمرات!؟
    ثانیا، ظاهرا برای تمدید یا تعویض گواهی نامه حضور خود شخص الزامی هست!؟
    تا حالا کسی چنین تجربه ای داشته؟
    لطفا راهنمایی کنید چون عجله دارم.
    راستش تا جایی که من اطلاع دارم، مدارکی که مدت اعتبارشون تموم شده باشه، به هیچ وجه، ترجمه (رسمی/غیر رسمی) نخواهند شد. از طرف دیگه، حداقل در ایالت ما و چند ایالت دیگه که اطلاع دارم، شما نیازی به ارائه مدرکی دال بر اینکه قبلا گواهینامه داشتی نداری و بدون اینکه در کلاس های آموزشی شرکت کنی، میتونی امتحان آئین نامه و شهر رو بدی
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    راستش تا جایی که من اطلاع دارم، مدارکی که مدت اعتبارشون تموم شده باشه، به هیچ وجه، ترجمه (رسمی/غیر رسمی) نخواهند شد. از طرف دیگه، حداقل در ایالت ما و چند ایالت دیگه که اطلاع دارم، شما نیازی به ارائه مدرکی دال بر اینکه قبلا گواهینامه داشتی نداری و بدون اینکه در کلاس های آموزشی شرکت کنی، میتونی امتحان آئین نامه و شهر رو بدی
    ممنون رفیق ولی ظاهرا بعضی ایالت ها سخت میگیرنا!! این عین جمله ای هست که dmv نوشته: یعنی فردی که گواهینامه قبلی رو نشون نده باید کلاس بره و مدت 6 ماه اموزش ببینه!
    you DO have to take the knowledge and driving tests and obtain and hold a beginner permit for 180 days IF one of the following applies to you

• Your home country does not have formally established reciprocity with the United States

سلام دوستان ... امکانش هست بفرمایید که برای گرفتن گواهینامه در ایالت واشنگتن آیا نیاز به داشتن گواهینامه بین المللی هست؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)