صفحه 14 از 55 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

پیش فرض پاسخ : گواهينامه

امضای روی گواهینامه بین المللی مهمه؟ مال منو پدرم جام امضا کرده آخه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    امضای روی گواهینامه بین المللی مهمه؟ مال منو پدرم جام امضا کرده آخه
    امضای ایران هیچ کجای آمریکا بکار نخواهد اومد

آها، مرسی. گفتم شاید بعداً بخوان بگن حتماً این امضا رو باید بکنی دفعات بعد که میخوای گواهینامه آمریکایی بگیری. من که فقط به عنوان مدرک شناسایی می خوام ببرمش نمی خوام رانندگی کنم باهاش.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

داستان این چیه؟ کسی میدونه؟

If you are a visitor in California over 18 and have a valid driver license from your home state or country, you may drive in this state without getting a California driver license as long as your home state license remains valid.

http://dmv.ca.gov/dl/dl_info.htm#two500
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

آقا داستان این گواهینامه بین المللی اینه، خیال همه رو راحت کنم !
    با این گواهینامه تا 1 سال میشه تو آمریکا و 100 و خورده ای کشور دیگه که عضو این پیمانن رانندگی کرد که کشورها رو تو پشت جلد گواهینامه زده و تو کتابی که امروز مسوول دپارتمنت آف لایسنسینگ شهرمون نشون داد زده.
    ولی اما !! 2 تا نکته مهم، یکی اینکه با این گواهینامه نمیتونید ماشین بخرید چون طرف میگفت اکثر شرکتهای بیمه با این ماشینتون رو بیمه نمیکنن و بدون بیمه هم نمیتونید رانندگی کنید، برا رنت کردن هم احتمالا بهتون ندن ماشین رو البته اینو خودم میگم مگر اینکه بخواید ماشین یکی دیگه رو بشینید
    و نکته دوم اینکه گواهینامه بگیرید که به عنوان آی دی بشه ازش استفاده کرد که هر جا و برا هر کاری نخواید پاسپورت رو ببرید و همش همراهتون باشه.
    پس به نظر من الکی وقتتون و پولتون رو صرف این گواهینامه بین المللی نکنید. از ما گفتن !

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط arash642004 نمایش پست ها
    آقا داستان این گواهینامه بین المللی اینه، خیال همه رو راحت کنم !
    با این گواهینامه تا 1 سال میشه تو آمریکا و 100 و خورده ای کشور دیگه که عضو این پیمانن رانندگی کرد که کشورها رو تو پشت جلد گواهینامه زده و تو کتابی که امروز مسوول دپارتمنت آف لایسنسینگ شهرمون نشون داد زده.
    ولی اما !! 2 تا نکته مهم، یکی اینکه با این گواهینامه نمیتونید ماشین بخرید چون طرف میگفت اکثر شرکتهای بیمه با این ماشینتون رو بیمه نمیکنن و بدون بیمه هم نمیتونید رانندگی کنید، برا رنت کردن هم احتمالا بهتون ندن ماشین رو البته اینو خودم میگم مگر اینکه بخواید ماشین یکی دیگه رو بشینید
    و نکته دوم اینکه گواهینامه بگیرید که به عنوان آی دی بشه ازش استفاده کرد که هر جا و برا هر کاری نخواید پاسپورت رو ببرید و همش همراهتون باشه.
    پس به نظر من الکی وقتتون و پولتون رو صرف این گواهینامه بین المللی نکنید. از ما گفتن !
    کاملا موافقم.. با همه موارد فوق..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

دوستان توجه ....
    اونایی که کالیفرنیا میان گواهینامه بین المللی معنی نداره اینجا بیخود پولتون رو هدر ندید
    برید به سایت dmv.gov مال کالیفرنیا اونجا قوانین رو بخونید سریع گواهینامه بگیرید البته با همون ایرانیه یه پرمیت 1 ماهه میدن ولی 1 ماهه
    توجه کنید لس انجلس امتحان فارسی هم داره
    سوالی بود بگید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.on نمایش پست ها
    دوستان توجه ....
    اونایی که کالیفرنیا میان گواهینامه بین المللی معنی نداره اینجا بیخود پولتون رو هدر ندید
    برید به سایت dmv.gov مال کالیفرنیا اونجا قوانین رو بخونید سریع گواهینامه بگیرید البته با همون ایرانیه یه پرمیت 1 ماهه میدن ولی 1 ماهه
    توجه کنید لس انجلس امتحان فارسی هم داره
    سوالی بود بگید
    جدی با همون permit میدن؟! کجا باید برم؟ هر DMV برم اوکیه ؟ من ترجمه اش رو نیاوردما..

Junior Member

نمیخواد
    برو dmv winnetka همه اونجا میفهمن این قضیه چیه ...
    فقط بخون یا فارسی امتحان بده یا انگلیسی

Junior Member

البته هر dmv اوکیه ها مشکلی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)