صفحه 16 از 55 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

Member
    رشته و دانشگاه
    UW-Milwaukee

پیش فرض پاسخ : گواهينامه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash642004 نمایش پست ها
    چند تا توصیه به دوستانی که میخوان امتحان بدن مخصوصا کسایی که زیاد رانندگی کردن تو ایران:
    1- حواستون باشه 1 دستی رانندگی نکنید و هر دو دستتون رو فرمون باشه 2- بلایند اسپات ها رو خوب نگاه کنید و هی سرتون رو برگردونید عقب مثلا موقع عوض کردن لاین
    بقیش خیلی آسونه

برا آیین نامه هم بخش های عددی مثل فواصل مجاز و .. و مقدار زندان برا الکل و از این چیزا رو اگه بخونید بقیش خیلی آسونه و گزینه های غلطش خیلی تابلو هست

و حتما به STOP SIGN توجه کنن که خیلی براشون مهمه
    شاد بودن تنها انتقامی است که می توان از زندگی گرفت

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط emadomrani نمایش پست ها
    دقیقا مواردی که بالا اشاره شد کاملا درسته. به این لیست اضافه کنید :
    طی کردن خط چین وسط چهارراه هنگام گردش به چپ ( مسیر رو نشکونید و وارد خط های کناری نشید)
    بیش از حد محتاط نباشید. ترمزهای بی مورد و بیش از اندازه آروم حرکت کردن هم میتونه باعث کسر امتیاز بشه..
    این دو مورد باعث شده بود دو تا از دوستام قبلا رد بشن.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member r.azadi آواتار ها

من توی ایالت نیوجرسی برای گواهینامه اپلای کردم، بعد از امتحان تئوریش گواهینامه ایرانمو خواستن و قبول کردن (یه کتاب بزرگ داشتن که گواهینامه همه کشورا توش بود)، بعد گفتن اگه ترجمه اش رو داشته باشم میشه امتحان عملیو ندم که من با افتخار گواهینامه بین المللی ایرانیمو نشون دادم، که از همون کانون گرفته بودم، یارو هرچی تو کتابش گشت جایی ثبت نشده بود. بعداً دیدم یه کره ای گواهینامه بین المللیشو اورد و قبول کردن، منم پرسیدم چرا مال مارو قبول نمیکنید، بهم نشون داد که گواهینامه بین المللی کره ای ها ثبت شده بود توی کتابشون، اینم یکی دیگه از عجایب ایرانی بودنه دیگه!
    خلاصه با هزار بد بختی گواهینامه مو همینجا ترجمه کردم، البته باید جایی ترجمه کنید که مورد تاییدشون باشه و گواهینامه ام را گرفتم. گفتم که اگه کسی میخواد از نیوجرسی گواهینامه بگیره، گواهینامه بین المللی به دردش نمیخوره، اصل و ترجمه اشو از ایران بیاره بهتره، خوبیش اینه که دیگه امتحان شهرم نگرفتن ازمون.

ايا گرفتن گواهينامه بين المللي از اينجا توصيه ميشود .
    ايالت illinois گواهينامه بين المللي را قبول دارد ؟

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط soheyltorabi نمایش پست ها
    ايا گرفتن گواهينامه بين المللي از اينجا توصيه ميشود .
    ايالت illinois گواهينامه بين المللي را قبول دارد ؟
    من خودم تو این مدت 8-9 ماهی که اینجا هستم بین بچه های ایرانی که میشناسم، ندیدم کسی بین بچه ها از گواهینامه بین المللی اش استفاده کنه. همه اینجا میرن سریع امتحان میدن و گواهینامه میگیرن. آیین نامشون که آسونه، امتحان شهر هم همینطور، مخصوصا که تو ایران خیلی رانندگی کرده باشین، (البته با توجه به رعایت نکاتی که arash642004 و emadomrani و Persian_Boy و بقیه گفتن.) من خودم تو یه روز 2 ساعت نشستم پشت رول که رانندگی به سبک اینجا (stop sign , ...) دستم بیاد، بعدشم رفتم امتحان دادم و گرفتم گواهینامه رو. در ضمن اضافه کنم که موقعی که داشتم میومدم، به توصیه دوستام گواهینامه بین المللی نگرفتم. به نظر من ریسک نکنید، امتحان همینجا رو بدین و اصل گواهینامه رو بگیرین که هم ID Card خوبی هست براتون و همه جا ترجیح داره به نسبت State ID و هم اینکه با خیال راحت بشینین پشت فرمون. موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25 نمایش پست ها
    من خودم تو این مدت 8-9 ماهی که اینجا هستم بین بچه های ایرانی که میشناسم، ندیدم کسی بین بچه ها از گواهینامه بین المللی اش استفاده کنه. همه اینجا میرن سریع امتحان میدن و گواهینامه میگیرن. آیین نامشون که آسونه، امتحان شهر هم همینطور، مخصوصا که تو ایران خیلی رانندگی کرده باشین، (البته با توجه به رعایت نکاتی که arash642004 و emadomrani و Persian_Boy و بقیه گفتن.) من خودم تو یه روز 2 ساعت نشستم پشت رول که رانندگی به سبک اینجا (stop sign , ...) دستم بیاد، بعدشم رفتم امتحان دادم و گرفتم گواهینامه رو. در ضمن اضافه کنم که موقعی که داشتم میومدم، به توصیه دوستام گواهینامه بین المللی نگرفتم. به نظر من ریسک نکنید، امتحان همینجا رو بدین و اصل گواهینامه رو بگیرین که هم ID Card خوبی هست براتون و همه جا ترجیح داره به نسبت State ID و هم اینکه با خیال راحت بشینین پشت فرمون. موفق باشین.
    شما بدون گواهینامه پشت رل نشستید؟
    well begun is half done

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سیستم اینجا (ایلینویز) اینجوریه که: برای پشت رول نشستن، باید permission داشته باشی اولش. و اون هم فقط لازمه اش اینه که امتحان آیین نامه رو داده باشی. وقتی امتحان آیین نامه رو دادی، یه برگه بهت میده که توش نوشته که قوانین رو بلدی و میتونی برای تمرین بشینی پشت رول و یه نفر که گواهینامه داره باید بغل دستت بشینه ... (بعضی ها بدون حتی داشتن اون permission میشستن پشت ماشین دوستشون واسه تمرین. اما ریسک این رو داره که اگه یهو پلیس pull over کنه، به بد مشکلی دچار میشی، هم خودت و هم صاحب ماشین)
    من اول رفتم امتحان آیین نامه رو دادم، برگه permission رو گرفتم، بعدش یه روز صبح، 2 ساعت نشستم پشت فرمون (دوستم که صاحب ماشین بود هم کنارم نشست) تا همونطور که گفتم عادت کنم که واسه stop sign حتما توقف کامل داشته باشم،و کلا سیستم دستم بیاد. بعدشم رفتم امتحان شهر رو دادم و گواهیناممو گرفتم.
    حتی میشه تمام اینا رو تو یه روز انجام بدی. صبح پاشی بری امتحان بدی ، برگه permission رو که دستت داد، بری یه ساعت یا دوساعت پشت رول بشینی، و تو همون روز هم بری امتحان شهر رو بدی و گواهینامتو بگیری.

گواهينامه در امريكا چند ساله است ؟ ايا گواهينامه رانندگي با ماشين دنده معمولي و ماشين دنده اتوماتيك متفاوت است ؟

Member niloofar.r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    statistics

Driving licence is for five years! but they issue that based on your I-20 date!

There are some private schools in Colorado for getting the driving licence which the officers have a better behavior than the DMV ones! you can apply through those ones!
    خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است
    چه رنجی میکشد آنکس که
    انسان است و از احساس سرشار است

Member niloofar.r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط emadomrani نمایش پست ها
    the place of putting your hands is important! they should be in a symmetric way on a horizontal line!! but depends on the officer!
    خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است
    چه رنجی میکشد آنکس که
    انسان است و از احساس سرشار است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)