صفحه 17 از 55 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهينامه

[QUOTE=azadeh25;688943]سیستم اینجا (ایلینویز) اینجوریه که: برای پشت رول نشستن، باید permission داشته باشی اولش. و اون هم فقط لازمه اش اینه که امتحان آیین نامه رو داده باشی. وقتی امتحان آیین نامه رو دادی، یه برگه بهت میده که توش نوشته که قوانین رو بلدی و میتونی برای تمرین بشینی پشت رول و یه نفر که گواهینامه داره باید بغل دستت بشینه ... (بعضی ها بدون حتی داشتن اون permission میشستن پشت ماشین دوستشون واسه تمرین. اما ریسک این رو داره که اگه یهو پلیس pull over کنه، به بد مشکلی دچار میشی، هم خودت و هم صاحب ماشین)
    من اول رفتم امتحان آیین نامه رو دادم، برگه permission رو گرفتم، بعدش یه روز صبح، 2 ساعت نشستم پشت فرمون (دوستم که صاحب ماشین بود هم کنارم نشست) تا همونطور که گفتم عادت کنم که واسه stop sign حتما توقف کامل داشته باشم،و کلا سیستم دستم بیاد. بعدشم رفتم امتحان شهر رو دادم و گواهیناممو گرفتم.
    حتی میشه تمام اینا رو تو یه روز انجام بدی. صبح پاشی بری امتحان بدی ، برگه permission رو که دستت داد، بری یه ساعت یا دوساعت پشت رول بشینی، و تو همون روز هم بری امتحان شهر رو بدی و گواهینامتو بگیری.[/QUOTE

Junior Member

texas vase gavahiname baraye zire 25 sal mige aval bayad 6 sa@ ye classio begzaroonim.bad permit mitoonim begirim.kesi rahio balade ke nakhaim in classo berim?masalan gavahinameye too iran ....

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

They may waive the requirement for attending the class if you show them International Driver's License. They did it for me. Anyway, taking the class is not bad. You just need to pay for the class. .

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوستان در ویرجینیا کسی اطلاع داره که آیا گواهینامه بین المللی رو قبول دارن یا نه؟ یا اینکه گواهینامه فارسی رو باید ترجمه کنم و ببرم؟یا قانون دیگه ای داره؟....ممنون می شم راهنمایی کنید.

دوستان عزیز

من توصیه می کنم گواهینامه بین المللی رو بگیرین حتما. چون هم گرفتنش اسون و کم هزینس و هم کار راه بنداز هست خیلی. مگر اینکه مطمئن باشین ایالتی که میرین قبول نمی کنه اصلا این گواهینامه رو که من فکر می کنم امثر جاها قبول می کنن. من خودم به توصیه یه نفر فقط ترجمه گواهینامه اوردم. نه تنها به دردم نخورد بلکه مجبور شدم با هزار بدبختی از یه شهر دیگه یه مترجم گیر بیارم که اینا قبولش داشته باشن! چون هر ترجمه ای رو قبول نمی کنن! و اگر هم گواهینامه نشون ندی از زمان امتحان کتبی حداقل 6 ماه باید بگذره تا امتحان شهر رو بتونی بدی! البته همه ایالت ها این طوری نیست!

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze66 نمایش پست ها
    دوستان عزیز

من توصیه می کنم گواهینامه بین المللی رو بگیرین حتما. چون هم گرفتنش اسون و کم هزینس و هم کار راه بنداز هست خیلی. مگر اینکه مطمئن باشین ایالتی که میرین قبول نمی کنه اصلا این گواهینامه رو که من فکر می کنم امثر جاها قبول می کنن. من خودم به توصیه یه نفر فقط ترجمه گواهینامه اوردم. نه تنها به دردم نخورد بلکه مجبور شدم با هزار بدبختی از یه شهر دیگه یه مترجم گیر بیارم که اینا قبولش داشته باشن! چون هر ترجمه ای رو قبول نمی کنن! و اگر هم گواهینامه نشون ندی از زمان امتحان کتبی حداقل 6 ماه باید بگذره تا امتحان شهر رو بتونی بدی! البته همه ایالت ها این طوری نیست!
    ممنون از راهنمایی تون. این که گفتین هر ترجمه ای رو قبول نمیکنن، حتی اگه ترجمه با مهر دادگستری و وزارت خارجه باشه؟! یا منظورتون فقط با مهر مترجم بود که قبول نمیکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hope نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون. این که گفتین هر ترجمه ای رو قبول نمیکنن، حتی اگه ترجمه با مهر دادگستری و وزارت خارجه باشه؟! یا منظورتون فقط با مهر مترجم بود که قبول نمیکنن؟
    ترجمه ای که من داشتم با مهر دادگستری و ... بود قبول نکرد. حتی از موسسات ترجمه اینجا هم فقط اونایی که certified باشن رو قبول می کنن. البته ایالت ها با هم فرق دارن. و این موضوع هم من در مورد گواهینامه تجربه کردم اما مثلا دانشگاه، ترجمه مدرک دانشگاهی منو که با همون تایید ها و حتی از همون داراترجمه بود قبول کرد! بنابراین بسته به شرایط فرق می کنه!

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

تا حالا کسی سابقه بیمه تو ایران رو برده آمریکا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوستان در ویرجینیا کسی اطلاع داره که آیا گواهینامه بین المللی رو قبول دارن یا نه؟ یا اینکه گواهینامه فارسی رو باید ترجمه کنم و ببرم؟یا قانون دیگه ای داره؟....ممنون می شم راهنمایی کنید.
    اين سؤال منم هست،
    تو ويرجينيا قانون چه جوريه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    اين سؤال منم هست،
    تو ويرجينيا قانون چه جوريه؟
    فکر کنم که با گواهینامه بین المللی فقط می تونید به عنوان توریست و برای مدت کوتاه (مثلا 1 ماه) توی ویرجینیا رانندگی کنید. احتمالا باید امتحان آیین نامه و شهر بدید.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)