صفحه 36 از 55 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Mathematics

پیش فرض پاسخ : گواهينامه رانندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط Atalenta نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    میشه منو راهنمایی کنید؟
    اینجور که من فهمیدم دوتا حالت وجود داره:
    1- گواهینامه را ببریم آژانسا و بین المللی کنیم...
    2- ببریم دارالترجمه و بعدش تایید دادگستری و وزارت خارجه بگیریم

کدوم حالتشا انجام بدیم؟!!
    به نظر من اصل گواهینامه ایرانتونو بیارید و international driving permit که میتونید از اتوموبیل رانی و جهانگردی با هزینه پنجاه پنج هزار تومان بگیرید.
    بسته به ایالتی که برید شرایط کمی متفاوته ولی ایالتهایی که من تا الان چک کردم (pensilvani, north carolina, new york, california, nevada ) با اصل گواهینامه ایران تا یه زمانی( مثلا تا یک سال از تاریخ ورود به امریکا یا تا زمان رزیدنت شدن یا...) می تونید رانندگی کنید و داشتن international driving permit هم شدیدا توصیه شده. البته در هر ایالتی که می خواهید رانندگی کنید حتما قبلش دقیق شرایطشو چک کنید.( مثلا dmv همون ایالت)

Junior Member nasrin13 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali262 نمایش پست ها
    به نظر من اصل گواهینامه ایرانتونو بیارید و international driving permit که میتونید از اتوموبیل رانی و جهانگردی با هزینه پنجاه پنج هزار تومان بگیرید.
    بسته به ایالتی که برید شرایط کمی متفاوته ولی ایالتهایی که من تا الان چک کردم (pensilvani, north carolina, new york, california, nevada ) با اصل گواهینامه ایران تا یه زمانی( مثلا تا یک سال از تاریخ ورود به امریکا یا تا زمان رزیدنت شدن یا...) می تونید رانندگی کنید و داشتن international driving permit هم شدیدا توصیه شده. البته در هر ایالتی که می خواهید رانندگی کنید حتما قبلش دقیق شرایطشو چک کنید.( مثلا dmv همون ایالت)
    دوست عزیز می شه بفرمایید این international driving permit رو باید مستقیم از خود اتوموبیل رانی و جهانگردی اقدام کنم یا همین آژانس های مسافرتی هم انجام می دن؟
    Never give up on something that you can't go a day without thinking about

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin13 نمایش پست ها
    دوست عزیز می شه بفرمایید این international driving permit رو باید مستقیم از خود اتوموبیل رانی و جهانگردی اقدام کنم یا همین آژانس های مسافرتی هم انجام می دن؟
    با گذرنامه و گواهینامه به آژانس های مسافرتی هم مراجعه کنید، انجام میدن
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

من امروز از آژانس های مسافرتی که گواهینامه بین الملل صادر می کنن هم جویا شدم و هم از خود کانون جهانگردی و اتومبیل رانی، گفتن international driving permit نداریم! فقط گواهینامه 1 ساله و 3 ساله هستش به قیمت های 64 هزار و 203 هزار!

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    با گذرنامه و گواهینامه به آژانس های مسافرتی هم مراجعه کنید، انجام میدن
    شما خودتون permit گرفتین یا گواهینامه بین الملل؟

من امروز از آژانس های مسافرتی که گواهینامه بین الملل صادر می کنن هم جویا شدم و هم از خود کانون جهانگردی و اتومبیل رانی، گفتن international driving permit نداریم! فقط گواهینامه 1 ساله و 3 ساله هستش به قیمت های 64 هزار و 203 هزار!
    شما خودتون permit گرفتین یا گواهینامه بین الملل؟
    سلام

شما یکم زیادی حساس شدین روی این قضیه
    همون به اصطلاح گواهینامه ی رانندگی بین الملی که آژانس ها و کانون جهانگردی و اتومبیل رانی می گن فقط صادر می کنیم و 1 یا 3 ساله هست، در واقع همون international driving permit هست (الان واسه من که روبروم هست و توسط کانون جهانگردی و اتومبیل رانی صادر شده دقیقا جمله ی international driving permit روش نوشته شده).

نقل قول نوشته اصلی توسط kingpozitron نمایش پست ها
    سلام

شما یکم زیادی حساس شدین روی این قضیه
    همون به اصطلاح گواهینامه ی رانندگی بین الملی که آژانس ها و کانون جهانگردی و اتومبیل رانی می گن فقط صادر می کنیم و 1 یا 3 ساله هست، در واقع همون international driving permit هست (الان واسه من که روبروم هست و توسط کانون جهانگردی و اتومبیل رانی صادر شده دقیقا جمله ی international driving permit روش نوشته شده).
    چه عرض کنم! آخه دوستمون تو پست های قبل گفتن این permit قیمتش 55 هزار تومنه! من فکر کردم حتما یه چیز دیگس. بعد اینکه کانون جهانگردی محترم و آژانس های مسافرتی این همه خودشون گواهینامه بین الملل صادر می کنن که روش نوشته international driving permit!!! بعدش من می پرسم international driving permit صادر می کنین؟؟؟ میگه نه! ما فقط گواهینامه بین الملل صادر می کنیم!!!!همچین چیزی نداریم!!! عایا خودشون روی کارتی که صادر می کنن رو نمی خونن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

Junior Member

این دوستمون درست میگه.
    من همین الان دو تا نمایندگی زنگ زدم؛ گفتنم گواهینامه بین المللی میخوام که گفتن ده دقیقه ای صادر میشه. بعد ازشون پرسیدم این گواهینامه بین المللی همون international driving permit هست. در جواب من گفتن که ما تا حالا همچین چیزی نشنیدیم. واقعا که عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member mokhteh آواتار ها

دوستان آژانس جماعتو بی خیال شید....راحت ترین و بی دردسرترین کار اینه که توسایت کانون اتومبیلرانی ثبت نام کنید و با پرداخت 64 هزار تومن (البته برای یکساله ها) در خواست بدید. ظرف مدت 4-5 روز این گواهینامه بین المللی میاد در خونه....حضوری هم اگه حالشو دارید می تونید برید که من توصیه نمی کنم، حتی به تهرانیها......
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

سابقه رانندگی و ارائه به وزارت خارجه ارزشی داره؟ تو آمریکا به درد می خوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)