صفحه 37 از 55 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

Junior Member nasrin13 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهينامه رانندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    سابقه رانندگی و ارائه به وزارت خارجه ارزشی داره؟ تو آمریکا به درد می خوره؟
    تا جایی که من تو پست های قبلی دیدم دوستان گفته بودن نه، لازم نیست. باز افراد مطلع بهتر می تونن راهنمایی کنن.
    Never give up on something that you can't go a day without thinking about

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Michigan, Architrecture

تجربه من میگه ایالت به ایالت فرق می کنه. من میشیگان هستم و اصلا گواهینامه بین المللی رو قبول ندارند. وقتی میری گواهینامه خود ایالت رو بگیری میگه برو گواهینامه فارسیت رو ترجمه رسمی کن و بیار که سابقه رانندگیت رو توی اون ببینیم. گواهینامه بین الملیی رو یک طوری می بینند که انگار چیز عجیبی براشون آوردی! وقتی ترجمه گواهینامه فارسیت رو ببری، اون وقت دیگه لازم نیست 1 ماه از امتحان آیین نامه ای که دادی بگذره تا بتونی امتحان جاده رو بدی. در ضمن وقتی ببینند سابقه رانندگی داری مثلا شرکت های بیمه مبلغ کمتری برای بیمه ماشین ازت میگیرن.
    البته این شرایط میشیگان هست. هر ایالت قوانین متفاوت داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin13 نمایش پست ها
    تا جایی که من تو پست های قبلی دیدم دوستان گفته بودن نه، لازم نیست. باز افراد مطلع بهتر می تونن راهنمایی کنن.

Junior Member

سلام.برای گواهسنامه دوباره باید تو آمریکا امحان رانندگی داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_2014 نمایش پست ها
    سلام

مسلما اگر گواهینامه اون ایالت رو می خواین باید امتحان بدید. اما اگر فقط می خوای توی اون ایالت رانندگی کنی بعضی ایالت ها داشتن گواهینامه از کشور خودتون (+ گواهی بین المللی) کفایت می کنه. اما یک نسخه واحد برای تمام ایالت ها وجود نداره. باید قوانین ایالت مد نظرتون رو بخونید ببینید شرایط شون چی هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Michigan, Architrecture

در بیشتر ایالت ها شما تا یک بازه زمانی حدود 6 ماه تا 1 سال می تونید با گواهینامه بین المللی رانندگی کنید. تازه این در مورد ایلت هایی هست که گواهینامه بین المللی رو قبول دارند. اما بعدش باید گواهینامه اون ایالت رو بگیرید. کار خیلی آسونی هم هست. اصلا جای نگرانی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_2014 نمایش پست ها

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان من گواهینامه ایرانم رو دادم تمدید بشه معلوم نیست کی میاد. حالا وقتی رفتیم امریکا میشه کسی برامون از ایران گواهینامه بین المللی رو بگیره برامون پست کنه یا حتماً شخص باید حضور داشته باشه که اینو بدن. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    دوستان من گواهینامه ایرانم رو دادم تمدید بشه معلوم نیست کی میاد. حالا وقتی رفتیم امریکا میشه کسی برامون از ایران گواهینامه بین المللی رو بگیره برامون پست کنه یا حتماً شخص باید حضور داشته باشه که اینو بدن. ممنون
    سلام

این از سایت سازمان اتومبیلرانی و جهانگردی که متولی صدور گواهی توی ایرانه هست : "توجه به این نکته الزامی است که مدارک تنها به شخص متقاضی یا بستگان درجه 1 با ارائه اصل شناسنامه یا وکیل قانونی با ارائه اصل وکالت نامه و کارت شناسایی معتبر تحویل می گردد."
    پس مشکلی نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید که من همه پستهای قبلیتونو نخوندم و این سئوال رو میپرسم.
    من گواهینامم رو بین المللی کردم، سئوالم اینکه برای گرفتن گواهینامه آمریکا چه مراحلی رو باید طی بکنم و کلاَ روند گرفتن گواهینامه آمریکایی چقدر طول میکشه؟
    ممنون میشم راهنمایی بکنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi626 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید که من همه پستهای قبلیتونو نخوندم و این سئوال رو میپرسم.
    من گواهینامم رو بین المللی کردم، سئوالم اینکه برای گرفتن گواهینامه آمریکا چه مراحلی رو باید طی بکنم و کلاَ روند گرفتن گواهینامه آمریکایی چقدر طول میکشه؟
    ممنون میشم راهنمایی بکنین.
    سلام

شما باید قوانین ایالت مورد نظرتون رو بخونین ببینین شرایطش چی هست و شامل چه مراحلی می شه. می تونین توی این سایت اطلاعات کاملی پیدا کنید. اما به طور کلی مثل ایران شامل ازمون آیین نامه و تست در شهر میشه.

دوستان اطلاعی دارید که با گواهینامه بین المللی آیا می شه در ایالت جورجیا تا یک سال رانندگی کرد؟ من سایتشون رو خوندم ولی خیلی پیچیده نوشته بود درست نتونستم نتیجه گیری کنم. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)