صفحه 38 از 55 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهينامه رانندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط manelzzz نمایش پست ها
    دوستان اطلاعی دارید که با گواهینامه بین المللی آیا می شه در ایالت جورجیا تا یک سال رانندگی کرد؟ من سایتشون رو خوندم ولی خیلی پیچیده نوشته بود درست نتونستم نتیجه گیری کنم. ممنون
    در جورجیا میشه با گواهینامه بین المللی تا یکسال رانندگی و حتی ماشین کرایه کرد. این رو من خودم از DDS محلمون پرسیدم
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

توی هیوستون تگزاس با گواهینامه بین المللی چه مدت می تونیم رانندگی کنیم ؟؟ و ایا سابقه تخفیف بیمه توی ایران تاثیری داره توی تخفیف بیمه ماشین در امریکا ؟؟
    زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست میروند .

سلام دوستان
    اگه آنلاین ثبتنام کنیم مشکلی نداره؟ چند روز طول میکشه بیاد دم خونه؟؟؟

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_zarif نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه آنلاین ثبتنام کنیم مشکلی نداره؟ چند روز طول میکشه بیاد دم خونه؟؟؟
    اگه منظورت گواهینامه بین المللی هست نه مشکلی نداره....حدود 5 روز طول میکشه.....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

سلام به همگی دوستان

آیا نیاز هست گواهینامه ام رو ترجمه کنم؟ برای سابقه رانندگی نیازم میشه تو اوهایو؟
    سوال دوم اینکه میشه لطفا لینک دانلود ایین نامه ایالت اوهایو رو بزارید اینجا

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_zarif نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان

آیا نیاز هست گواهینامه ام رو ترجمه کنم؟ برای سابقه رانندگی نیازم میشه تو اوهایو؟
    سوال دوم اینکه میشه لطفا لینک دانلود ایین نامه ایالت اوهایو رو بزارید اینجا
    all you need: here and here
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

Banned

دوستان گواهی نامه بین المللی که از ایران میگیریم اگر فرض کنیم یکسال اعتبار داره، میخواستم ببینم اصولا اگر ما نتونیم قبل یکسال گواهی نامه رانندگی ور در امریکا بگیریم باید دوباره یک گواهی نامه بین المللی بگیریم؟
    2-فرض کنید یک نفر تا دو سال نمیخواد رانندگی کنه (یعنی ماشین بخره) به نظرتون گرفتن گواهی نامه زودتر فایده ای داره؟( چون من الان آمریکا هستم و باید مدارک رو برام بفرستن) میگم هر چقدر مدتش بیشتر باشه بعدا بیمه کمتر میدین، اینطوریه؟ حتی اگر رانندگی هم نکنیم؟
    3- این ترجمه دیگه چی هستش؟! همون اصل و بین الملل کفایت نمیکنه؟!
    4- من این رو درست متوجه نشدم دقیقا که دوستان میگن اگر گواهی نامه بین المللی نداشته باشین باید یکنفر گواهی نامه دار پیشتون بشینه این دقیقا یعنی چی؟ این قضیه ماشین کرایه کردن دیگه چیه( بعضی چیزا هم در امریکا بدتر از ایرانه فقط به فکر چاپیدن هستن!).فرض کنید دوست من ماشینش رو به من داد برم امتحان اونوقت اول باید برم امتحان تستی 40 سوالی رو بدم بعد قبول شدن وقت بگیرم و باهاش برم DMV تا امتحان شهری رو بگیرن؟(این گواهی نامه بین الملل رو دقیقا در کجا از شما میخوان و اگر نداشته باشیم نمیشه امتحان شهری داد؟)
    5- در نهایت من اگر بخوام STATE ID بگیرم بدون SSN واسه بعضی وقتها که در فروشگاهها یا جاهای دیگه ازم میخوان میشه ازش استفاده کرد؟ این رو هم باید از DMV گرفت؟ شنیدم چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه؟ از دوستان تجربه ای دارن.
    شرمنده زیاد بود سوالام

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    دوستان گواهی نامه بین المللی که از ایران میگیریم اگر فرض کنیم یکسال اعتبار داره، میخواستم ببینم اصولا اگر ما نتونیم قبل یکسال گواهی نامه رانندگی ور در امریکا بگیریم باید دوباره یک گواهی نامه بین المللی بگیریم؟
    2-فرض کنید یک نفر تا دو سال نمیخواد رانندگی کنه (یعنی ماشین بخره) به نظرتون گرفتن گواهی نامه زودتر فایده ای داره؟( چون من الان آمریکا هستم و باید مدارک رو برام بفرستن) میگم هر چقدر مدتش بیشتر باشه بعدا بیمه کمتر میدین، اینطوریه؟ حتی اگر رانندگی هم نکنیم؟
    3- این ترجمه دیگه چی هستش؟! همون اصل و بین الملل کفایت نمیکنه؟!
    4- من این رو درست متوجه نشدم دقیقا که دوستان میگن اگر گواهی نامه بین المللی نداشته باشین باید یکنفر گواهی نامه دار پیشتون بشینه این دقیقا یعنی چی؟ این قضیه ماشین کرایه کردن دیگه چیه( بعضی چیزا هم در امریکا بدتر از ایرانه فقط به فکر چاپیدن هستن!).فرض کنید دوست من ماشینش رو به من داد برم امتحان اونوقت اول باید برم امتحان تستی 40 سوالی رو بدم بعد قبول شدن وقت بگیرم و باهاش برم DMV تا امتحان شهری رو بگیرن؟(این گواهی نامه بین الملل رو دقیقا در کجا از شما میخوان و اگر نداشته باشیم نمیشه امتحان شهری داد؟)
    5- در نهایت من اگر بخوام STATE ID بگیرم بدون SSN واسه بعضی وقتها که در فروشگاهها یا جاهای دیگه ازم میخوان میشه ازش استفاده کرد؟ این رو هم باید از DMV گرفت؟ شنیدم چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه؟ از دوستان تجربه ای دارن.
    شرمنده زیاد بود سوالام
    سلام

1- گواهی بین المللی 1 و 3 ساله و فقط در کشوری که گواهی نامه اصلی خودتون رو از اون گرفتین صادر میشه و همراه با اصل گواهی نامه قابل استفاده هست اما اینکه برای چه مدتی می تونید با اونا توی یک ایالت رانندگی کنید (امکان داره اصلا اجازه ندن) بستگی به ایالت داره مثلا ایالت نیویورک می گه شما می تونید با داشتن یک گواهی معتبر از کشور متبوع خودتون توی این ایالت رانندگی کنید و نیاز به هیچ مدرک اضافی هم نداره. اما توصیه میشه از اونجایی که افیسر امکان داره نتونه اطلاعات گواهی شما رو بخونه بهتره یک گواهی بین المللی یا ترجمه رسمی هم همراش باشه.
    2- تاجایی که بنده اطلاع دارم سن و مدتی که رانندگی می کنید روی هزینه بیمه تاثیر داره و حتی توصیه میشه ترجمه گواهی نامه خودتون رو هم با خودتون ببرین تا به عنوان سابقه ارائه کنید و برای بیمه تخفیف بگیرین.
    3- این جوابش همون دو مورد بالا هست (مثال نیویورک یا سابقه).
    4- اون مورد اگر درست یادم باشه یکی از دوستان داشت در مورد شرایط ایالت خاصی صحبت می کرد که چقدر سخت گیرن و شما نمی تونید یک ماشین بگیرین همین جوری برین برای امتحان شهر. اما درمورد کرایه ماشین برای امتحان اصلا اجباری نیست و مهم اینکه یک ماشین داشته باشید حالا از هر جا که جور کنید. داشتن و نداشتن گواهی نامه بین الملی یا ترجمه گواهی نامه در گرفتن گواهی نامه در آمریکا تاثیر انچنانی نداره و نهایتا اگر داشته باشید شاید برخی مراحل شما رو معاف کنن (باید به قوانین ایالت مد نظر خودتون مراجعه کنید).
    5- جواب این سوال ر و دوستانی که تجربه دارن باید جواب بدن.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    ....
    شما State ID رو هم باید از DMV محلتون بگیری، هزینه صدورش هم همون هزینه صدور گواهینامه است و برای شما با توجه به تاریخ i20 تون مدت اعتبار خواهد داشت، فکر میکنم هزینه صدور از ایالتی به ایالت دیگه فرق میکنه. فقط برای اینکه State ID بگیری یا گواهینامه، چون SSN نداری باید یه نامه اصطلاحا denial از دانشگاه/دانشکده بگیری که توی اون نشون میده شما در فلان دانشگاه دانشجو هستی ولی چون حقوقی ازشون دریافت نمیکنی، SSN نداری
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    شما State ID رو هم باید از DMV محلتون بگیری، هزینه صدورش هم همون هزینه صدور گواهینامه است و برای شما با توجه به تاریخ i20 تون مدت اعتبار خواهد داشت، فکر میکنم هزینه صدور از ایالتی به ایالت دیگه فرق میکنه. فقط برای اینکه State ID بگیری یا گواهینامه، چون SSN نداری باید یه نامه اصطلاحا denial از دانشگاه/دانشکده بگیری که توی اون نشون میده شما در فلان دانشگاه دانشجو هستی ولی چون حقوقی ازشون دریافت نمیکنی، SSN نداری
    متشکر
    این ssn denial letter رو همون دانشگاه بهمون میده لازم نیست منتظر social security officer representative باشیم که هر سال دو بار میاد دانشگاه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)