صفحه 43 از 55 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهينامه رانندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    برای zipcar اول لازمه اکانت باز کنید که واسه ی اون لازمه شماره ی گواهینامه رو برای sign up کردن وارد کنید. ولی بعضی car rental ها که حضوری ماشین کرایه میکنید بین المللی رو قبول میکنن.
    ببخشید یه سوال من دارم:
    این گوتهینامه رانندگی بین المللی که از ایران میگیریم میشه باهاش همه جا رانندگی کرد ؟منظورم رانندگی بین شهری هست.
    ممنونم.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar365 نمایش پست ها
    این گوتهینامه رانندگی بین المللی که از ایران میگیریم میشه باهاش همه جا رانندگی کرد ؟منظورم رانندگی بین شهری هست.
    در کالیفرنیا نمی توانید
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar365 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال من دارم:
    ممنونم.
    تو نیویورک هم یکبار یکی از بچه ها رو پلیس گرفته بود، گفته این چیه؟ خلاصه بعد از کلی کلنجار ولشون کرده بود، ولی قانونا تا 6 ماه مشکلی ندارین، چون وقتی شرکتهای بیمه قبول میکنند و میگذارند تو پروفایلتون یعنی قانونی هست، البته ایالت به ایالت متفاوته!

Junior Member

من با خودم هم گواهینامه بین المللی و هم اصل گواهینامه و ترجمشو آوردم (ایالت کالیفرنیا). وقتی برای امتحان آیین نامه اینجا اقدام کردم توی دفتر DMV به کسی که مدارکمو بررسی میکرد همشو نشون دادم و اونم رفت و یه کاغذ آورد که روش نوشته بود
    Temporary Driving License و زیرش اسم و مشخصات من بود. البته تا دو ماه بیشتر اعتبار نداشت . با اون تونستم ماشین اجاره کنم و بدون اینکه کسی کنارم بشینه (اگه فقط آیین نامه بدید یا اصطلاحا پرمیت بگیرید باید یه دارنده گواهینامه ایالت کالیفرنیا برای رانندگی کنارتون بشینه) تمرین کردم. برای رانندگی بین شهری تو همون ایالت هم با اون اجازه موقت هیچ مشکلی نیست. بعدم که عملی رو قبول شدم تو دو هفته برام اومد کارت اصلیش.

رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط magsina نمایش پست ها
    من با خودم هم گواهینامه بین المللی و هم اصل گواهینامه و ترجمشو آوردم (ایالت کالیفرنیا). وقتی برای امتحان آیین نامه اینجا اقدام کردم توی دفتر DMV به کسی که مدارکمو بررسی میکرد همشو نشون دادم و اونم رفت و یه کاغذ آورد که روش نوشته بود
    Temporary Driving License و زیرش اسم و مشخصات من بود.
    من هم این کار ها را کرده بودم. اما به من instruction permit را داد. بهش گفتم که شنیدم Temporary Driving License می دهید. گفت نه ما فقط instruction permit می دهیم و باید امتحان پشت فرمان بدهی و ...

You must be accompanied by a calif. licensed driver age 18 or over who has a non-probationary license valid for the vehicle being driven. This person must ride in a position to instruct you and to control the vehicle if necessary.

این اتفاق برای همه ی دوستانم نیز افتاد و به کسی Temporary ندادند.

شاید از این اداره تا اداره بعدی وضعیت فرق می کند!
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    من هم این کار ها را کرده بودم. اما به من instruction permit را داد. بهش گفتم که شنیدم Temporary Driving License می دهید. گفت نه ما فقط instruction permit می دهیم و باید امتحان پشت فرمان بدهی و ...

You must be accompanied by a calif. licensed driver age 18 or over who has a non-probationary license valid for the vehicle being driven. This person must ride in a position to instruct you and to control the vehicle if necessary.

این اتفاق برای همه ی دوستانم نیز افتاد و به کسی Temporary ندادند.

شاید از این اداره تا اداره بعدی وضعیت فرق می کند!
    شاید شما فقط گواهینامه بین المللی داشتید آخه باید اصل و ترجمش هم باشه!! اینجا تو سایت USC توضیح داده:
    https://sait.usc.edu/ois/j1-scholars...s-license.aspx

من خودم تو اورنج کانتی هستم و رفتم DMV Santa Ana.

رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط magsina نمایش پست ها
    شاید شما فقط گواهینامه بین المللی داشتید آخه باید اصل و ترجمش هم باشه!!
    اصل و ترجمش را هم داشتم.

احتمالا اداره به اداره فرق می کند

اگر این را زودتر می دانستم من هم به شعبه ی Santa Ana می رفتم
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

رشته و دانشگاه
    مهندسی

چند وفت پیش (بعد از دیدن پست magsina) قاطی کردم رفتم دوباره همان DMV که instruction permit داده بود

گفتم چرا بقیه ادارات ایالت Temporary Driving License می دهند و شما به من instruction permit دادید. تمام دوست هایم که ادارات دیگر رفتند Temporary Driving License گرفتند و تمام دوستهایم که این جا آمدند instruction permit مگر قانون یکسان نیست. من هم Temporary Driving License می خواهم

خیلی خونسرد! انگار که اصلا اتفاقی نیافتاده! چند تا از مشخصاتم را گرفت و instruction permit را هم گرفت و به جاش Temporary Driving License داد

این پست را نوشتم که دوستانی که در کالیفرنیا زندگی می کنند حواسشان باشد که Temporary Driving License بگیرند

هنوز هم دوستانی که به همان اداره می روند instruction permit می گیرند!

شرحش را دادم تفسیرش با خوانندگان
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

سلام من در ونکور هستم و قراره با وسای توریستی به لوسانگلس بیام برای ۲ هفته .میگن قانون از اوله ۲۰۱۵ تغیر کرده و با ویزای توریستی نمیشه گواهینامیه کالیفرنیا رو گرفت .من خیلی ممنون میشم کسی اگه اطلائی داره اینجا بزاره .شیاد براتون خنده در باشه والی من فقط برای گرفتن این گواهی نامه است که میخام برام لوس انگلس چون ساله دیگه با وسای دانشجویی میخام برام برای همین توی یک سالی که ونکور هستم میخام مجبور ننناشام گواهینامیه کانادا رو بگیرم .یعنی با یتر دو۳ تا نشون بزنم .چون گواهینامه کالیفرنیا رو اینجا تو ونکور قبول داران و من چون قصده برگشت به کانادا رو اصلان ندارم و فقط یک سال کانادا هستم و میخام ماچین بخرم و با گواهینامیه امریکا تو ونکور رانناندگی کنم و بعدشم از ونکور برام و پشته سرم رو هم نگاه نکنم !آیا هنوز هم با ویزای توریستی میشه گواهینامه گرفت .از طریقه تلفن یک ساعت روی خط بودم و باد هم ارتباطم با مرکزه لوس انگلس قات شده!

Junior Member

سلام دوستان

یه سوال دارم ببخشید اگر تکراریه

از گواهینامه بین المللی میشه برای رانندگی تو نبراسکا استفاده کرد؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)