صفحه 48 از 55 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

پیش فرض پاسخ : گواهينامه رانندگی

سلام. دوستان برای ایالت میسیسیپی ترجمه گواهینامه یا بین المللیش برای رانندگی کفایته یا اونجا باید مجدد آزمون داده بشه و گواهینامه گرفت؟

متشکر

ApplyAbroad Hero

سلام
    از ماشین من در ایالت مریلند عکس گرفته شده در حالی که چراغ قرمز رو رد کردم و الان برام قبض جریمه 75 دلاری اومده البته نمی دونم چطور رد کردم و اصلاً روحم هم بی خبر بوده از این قضیه حالا نمی دونم زرد بوده رد کردم قرمز شده یا گردش به راست بوده قرمز بوده!! البته مثل اینکه میشه ویدئوش رو از اون سایتی که نوشته بود توش ببینم ولی هنوز دنبالش نرفتم. اما به هر حال پشت قبض جریمه نوشته که این قبض جزء تخلف هنگام حرکت نیست و جزء تخلف مدنی محسوب میشه و بزرگ هم نوشته که باعث افزایش نرخ بیمه نمیشه! الان به نظرتون باید در خواست وکیل بدم و دادگاه برم یا همین که جریمه رو پرداخت کنم قضیه حل میشه؟ راستی این سایتیشن باعث نمیشه نمره منفی وارد گواهینامه ام بشه؟ مرسی
    ویرایش توسط mehdizad88 : June 8th, 2016 در ساعت 03:34 AM

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    سلام
    از ماشین من در ایالت مریلند عکس گرفته شده در حالی که چراغ قرمز رو رد کردم و الان برام قبض جریمه 75 دلاری اومده البته نمی دونم چطور رد کردم و اصلاً روحم هم بی خبر بوده از این قضیه حالا نمی دونم زرد بوده رد کردم قرمز شده یا گردش به راست بوده قرمز بوده!! البته مثل اینکه میشه ویدئوش رو از اون سایتی که نوشته بود توش ببینم ولی هنوز دنبالش نرفتم. اما به هر حال پشت قبض جریمه نوشته که این قبض جزء تخلف هنگام حرکت نیست و جزء تخلف مدنی محسوب میشه و بزرگ هم نوشته که باعث افزایش نرخ بیمه نمیشه! الان به نظرتون باید در خواست وکیل بدم و دادگاه برم یا همین که جریمه رو پرداخت کنم قضیه حل میشه؟ راستی این سایتیشن باعث نمیشه نمره منفی وارد گواهینامه ام بشه؟ مرسی
    نه جریمه های اینجوری که با دوربین عکس می گیرن و می فرستن فقط منبع درآمد برای شهرداریها هست و اثری هم روی گواهینامه و بیمه شما نداره. چیزی که تاثیر منفی روی سابقه شما داره موقعی هست که افسر پلیس شما رو متوقف کنه و قبض جریمه بده. وکیل گرفتن هم فایده ای نداره چون با دوربین ثبت شده و جای انکار نیست. جریمه رو بدید و دفعه بعد حواستون رو بیشتر جمع کنید.

این دوربینها به صورتهای مختلف عمل می کنن. سرعت غیرمجاز، عبور از چراغ قرمز و برخی دوربینها هم هر دو مورد رو کنترل می کنن. به خصوص موقعی که مدارس باز هستن و وقت رفت و آمد دانش آموزان باشه، خیلی باید در محدوده مدرسه مراقب سرعتتون باشید چون در ساعات مدرسه، سرعت مجاز در محدوده مدرسه خیلی کمتر از بقیه خیابونه. دوربینهای سر چهارراه که عبور از چراغ قرمز رو کنترل می کنن، بعضیهاشون موقع گردش به راست هم اگه ایست کامل نکنید عکس می گیرن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام
    آقا مهراد عزیز،
    شنیدم سابقه بیمه ماشین تو ایران رو اگه با خودمون داشته باشیم، میتونیم واسه بیمه ماشین تو آمریکا تخفیف بگیرم. این موضوع صحت داره. اگه اینطوره سابقه بیمه تو ایران که از چند بیمه مختلف هم بوده رو چطور میشه بدست اورد. البته ببخشید من سرچ نزدم. نمیدونم قبلا راجع به این موضوع تو این تاپیک صحبت شده یا خیر.

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Cpst نمایش پست ها
    سلام. دوستان برای ایالت میسیسیپی ترجمه گواهینامه یا بین المللیش برای رانندگی کفایته یا اونجا باید مجدد آزمون داده بشه و گواهینامه گرفت؟

متشکر
    شما میتونید ایران درخواست گواهینامه بین الملل بدید ولی می بایست در ایالت مقصدتون آزمون آیین نامه بدید مجدد برای دریافت گواهینامه

نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها
    شما میتونید ایران درخواست گواهینامه بین الملل بدید ولی می بایست در ایالت مقصدتون آزمون آیین نامه بدید مجدد برای دریافت گواهینامه
    ببخشید. یعنی این گواهی نامه بین المللی یک ساله رو داشته باشیم دیگه فقط آئین نامه امتحان می دیم ؟ نیازی نیست اون پروسه دریافت گواهی نامه (امتحان با ماشین و محدودیت رانندگی در جاده تا یه مدت و...) رو طی کنیم ؟

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط jahaangard نمایش پست ها
    ببخشید. یعنی این گواهی نامه بین المللی یک ساله رو داشته باشیم دیگه فقط آئین نامه امتحان می دیم ؟ نیازی نیست اون پروسه دریافت گواهی نامه (امتحان با ماشین و محدودیت رانندگی در جاده تا یه مدت و...) رو طی کنیم ؟
    بله شما از اینجا گواهینامه یکساله بگیر، برای MS شنیدم تنها آزمون آیین نامه باید بدید برای دریافت گواهینامه. از سایر ایالتها خبر ندارم به چه رواله.

نقل قول نوشته اصلی توسط jahaangard نمایش پست ها
    قوانین ایالتها فرق داره. اکثر ایالتها اصل گواهی نامه ایران به اضافه ی ترجمه به انگلیسی رو میخوان و گواهینامه بین المللی رو به تنهایی قبول نمیکنن. با داشتن گواهینامه میتونید امتحان تئوری رو بدین و بدون اون محدودیت های توی جاده و اینکه یه مدت با یکی دیگه بشینید، امتحان شهر رو بدین. اکثراً امتحان شهر رو میخوان. با داشتن گواهینامه فقط اون حواشی اذیت کننده رو دیگه ندارید.
    قوانین ایالت خودتون رو از سایت DMV ش بخونید

نقل قول نوشته اصلی توسط YDaniel نمایش پست ها
    سلام
    آقا مهراد عزیز،
    شنیدم سابقه بیمه ماشین تو ایران رو اگه با خودمون داشته باشیم، میتونیم واسه بیمه ماشین تو آمریکا تخفیف بگیرم. این موضوع صحت داره. اگه اینطوره سابقه بیمه تو ایران که از چند بیمه مختلف هم بوده رو چطور میشه بدست اورد. البته ببخشید من سرچ نزدم. نمیدونم قبلا راجع به این موضوع تو این تاپیک صحبت شده یا خیر.
    در مورد سابقه رانندگی و تخلفات یکی دو هفته مونده به پروازتون میرید شهرک آزمایش (توی تهران رو من خبر دارم)، دفتر وزارت خارجه، یه فرم میده تکمیل میکنید، بعد یه مقدار بالا پایین و این اتاق و اون اتاق میرید، یه نامه میزنه که توش سوابق گواهینامه هاتون و تخلفات رو مینویسه. بعد اون نامه رو میفرستن وزارت خارجه تو میدان امام خمینی، میرید اونجا، باز یه کم بالا و پایین میرید و نامه رو خودشون میفرستن دفترحافظ منافع ایران در واشنگتن. یه شماره نامه و تلفن بهتون میدن، میگن وقتی رسیدی امریکا به این شماره زنگ بزن و از طریق شماره نامه پیگیری کن، با پست براتون نامه ی سوابق و تخلفاتتون به انگلیسی ارسال میشه به آدرستون. اون رو میبرید برای بیمه.
    یه مسیر کاملاً مشخص و شناخته شده ای هست. بسته به شانستون هم ممکنه به شرایط امروز سیخ نیست و امروز دیگ نیست و امروز آتیش نیست جهنم ایران بربخورید!! من برای یه امضا توی شهرک آزمایش 3 روز رفتم و اومدم. چون سرهنگشون یه روز نبود، یه روز دیگه که کلی چک کردم که باشه، بدون هماهنگی زودتر رفته بود. وزارت خارچه هم که رفتم سیستم های کامپیوتری شون قطع بود!! ولی بعضی دوستهای من تو همون یک روز همه ی کارهاشون انجام شده بود برای همین شانستون هم دخیل ه!
    اگه خودتون ایران نباشید هم اگه وکالت نامه داده باشید به کسی، و مدارکتون هم باشه، میشه اون فرد به جای شما بره دنبالش. فقط اون دفتر وزارت خارجه تو شهرک آزمایش خیلی گیر بودن و متن وکالت نامه به اون طول و تفصیل رو میخوند که حتمن "امور مربوط به گواهینامه" تو متن وکالت باشه ))

نقل قول نوشته اصلی توسط Radioseeker نمایش پست ها
    در مورد سابقه رانندگی و تخلفات یکی دو هفته مونده به پروازتون میرید شهرک آزمایش (توی تهران رو من خبر دارم)، دفتر وزارت خارجه، یه فرم میده تکمیل میکنید، بعد یه مقدار بالا پایین و این اتاق و اون اتاق میرید، یه نامه میزنه که توش سوابق گواهینامه هاتون و تخلفات رو مینویسه. بعد اون نامه رو میفرستن وزارت خارجه تو میدان امام خمینی، میرید اونجا، باز یه کم بالا و پایین میرید و نامه رو خودشون میفرستن دفترحافظ منافع ایران در واشنگتن. یه شماره نامه و تلفن بهتون میدن، میگن وقتی رسیدی امریکا به این شماره زنگ بزن و از طریق شماره نامه پیگیری کن، با پست براتون نامه ی سوابق و تخلفاتتون به انگلیسی ارسال میشه به آدرستون. اون رو میبرید برای بیمه.
    یه مسیر کاملاً مشخص و شناخته شده ای هست. بسته به شانستون هم ممکنه به شرایط امروز سیخ نیست و امروز دیگ نیست و امروز آتیش نیست جهنم ایران بربخورید!! من برای یه امضا توی شهرک آزمایش 3 روز رفتم و اومدم. چون سرهنگشون یه روز نبود، یه روز دیگه که کلی چک کردم که باشه، بدون هماهنگی زودتر رفته بود. وزارت خارچه هم که رفتم سیستم های کامپیوتری شون قطع بود!! ولی بعضی دوستهای من تو همون یک روز همه ی کارهاشون انجام شده بود برای همین شانستون هم دخیل ه!
    اگه خودتون ایران نباشید هم اگه وکالت نامه داده باشید به کسی، و مدارکتون هم باشه، میشه اون فرد به جای شما بره دنبالش. فقط اون دفتر وزارت خارجه تو شهرک آزمایش خیلی گیر بودن و متن وکالت نامه به اون طول و تفصیل رو میخوند که حتمن "امور مربوط به گواهینامه" تو متن وکالت باشه ))
    سلام دوست گرامی.
    ممنون از پاسختون. فقط یه نکته مبهم هست. نمیدونم منظور هر دومون یکی هست یا نه. چیزی که من شنیدم و دنبالش هستم سابقه بیمه ماشین هست که فرضا ماشین (هایی) که تا الان داشتم هیچ تصادفی نداشتن و همیشه تخفیف پیمه داشتم (4 الی 5 سال)، که بر اساس اون بتونم تو ایالت خودم (آیوا) برای بیمه ماشین تخفیف بگیرم. چیزی که از گفته های شما متوجه شدم سابقه رانندگی و تخلفات هست. که احتمالا کسی اگه نمره منفی داشته باشه و یا جریمه هایی که تا حالا شده توش ثبت میشه. این دو مورد به نظرم متفاوت میان. نکته دوم این موردی هم که شما فرمودین برای گرفتن تخفیف بیمه ماشین توی آمریکا استفاده کردید یا اینکه کاربرد دیگه ای داشت؟

سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)