صفحه 52 از 55 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهينامه رانندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط nhzgroup نمایش پست ها
    از کجا میشه فهمید کدام ایالت ؟ درمورد کارولینای جنوبی اطلاعی دارید؟
    از سایت DMV هر ایالت

http://www.scdmvonline.com/DMVNew
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    از سایت DMV هر ایالت

http://www.scdmvonline.com/DMVNew

Persons who maintain residency in their home states or countries can drive in South Carolina with their home driver licenses. This privilege is allowed by the following statute:

SECTION 56-1-30. Persons exempt from licensing requirements.
    The following persons are exempt from licenses under this article:
    (2) A nonresident who is at least sixteen years of age and who has in his immediate possession a valid operator's or chauffeur's license issued to him in his home state or country may operate a motor vehicle, but a person may not claim nonresidence exemption under this provision who does not maintain a permanent residence address in the state or country of which he holds a valid and current operator's or chauffeur's license at which he regularly receives his mail and which address is on file with the motor vehicle authorities of that state or country; also, a person may not claim nonresidence exemption under this provision who for all other intents and purposes has or may remove his residence into this State;

(6) A citizen of a foreign jurisdiction whose licensing procedure is at least as strict as South Carolina's, as determined by the Department of Motor Vehicles, who is at least eighteen years of age, who is employed in South Carolina, and who has a valid driver's license issued by that jurisdiction may drive in this State for five years if the foreign jurisdiction provides a reciprocal arrangement for South Carolina residents. The provisions of this item also shall apply to the dependents of foreign nationals who qualify under this section.

For example, a person visiting South Carolina from New York or Canada is allowed to drive in South Carolina using their valid out-of-state license as long as that person remains a New York or Canadian resident. If and when residency is changed to South Carolina, that person must obtain a South Carolina driver’s license.

A person from a non-English speaking country is strongly advised to also obtain an International Driving Permit from his home country. An International Driving Permit serves as a translation to be used in conjunction with a person's valid driver's license. It is not an actual license but is a document that translates the foreign language driver’s license into English to allow law enforcement officers to understand the license.

مبهم نیست؟

سلام
    کسی میدونه این گواهی نامه های 20 ساله که IAA صادر میکنه اعتبار داره یا نه؟ کانون جهانگردی میگه اعتبار نداره(شاید چون پولش توی جیب خودش نمیره)

سلام
    من و همسرم با ویزای j قراره بریم ایالت نیوهمپشیر.
    دادیم گواهینامه هامونو بین المللی کردن. آیا برای اجاره ماشین، کار دیگه ای لازمه قبل رفتن انجام بدیم؟
    آیا باید ترجمه رسمی گواهینامه هامونو هم داشته باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    دادیم گواهینامه هامونو بین المللی کردن. آیا برای اجاره ماشین، کار دیگه ای لازمه قبل رفتن انجام بدیم؟
    گواهینامه بین المللی کافیه

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

سلام
    يادتون باشه اصل گراهينامه هم بايد همراهتون باشه
    بدون اون كارت فارسي ، اون گواهينامه بين المللي هيچ ارزشي نداره
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

سلام دوستان
    بنده گواهینامه رو ایران ترجمه نکردم و قصد دارم همین جا ترجمه کنم، منتهی از اونجایی که چند تا مدرک رو باید بفرستم دفتر حافظ منافع در واشنگتن(بنده در کانادا زندگی می کنم)، قصد دارم گواهینامه رو هم با مدارک بفرستم واسه ترجمه. من امروز با این دفتر تماس گرفتم و بعد از ۵۵ دقیقه انتظار، نوبت من شد. متاسفانه اطلاعات اپراتور کافی نبود در این زمینه و واسه همین اینجا مطرح می کنم.
    اول اینکه من مدارک مربوط به گواهینامه رو در سامانه ی تاک آپلود کرده بودم(به همراه انتخاب گزینه ی "استعلام سوابق و تخلفات رانندگی"). الان تو سامانه وضعیتش "تایید پلیس راهور" هستش. الان بایستی دقیقاْ چیکار کنم؟ اگه گواهینامه رو همراه بقیه مدارک واسشون ارسال کنم، ترجمه گواهینامه رو به همراه ترجمه سوابق واسم پست می کنن؟
    و دوم اینکه(زیاد مربوط به این تاپیک نیست)، در فرم شماره ی ۶۰۰ دفتر حافظ منافع که مربوط به هزینه هاست، اسمی از گواهینامه نیست. کسی تجربه ای داره در این زمینه؟
    (این پست در تاپیک گواهینامه رانندگی در کانادا پرسیده شده، ولی چون بحث دفتر حافظ منافع بودش، گفتم شاید اینجا دوستان بهتر بدونن)
    ممنون از همگی

Junior Member

سلام
    من دارم میرم ایالت ویسکانسین. گواهینامه بین المللی اونجا اعتبار داره؟ برای اقدام گواهی نامه آمریکایی به دفتر DMV میلواکی میشه رفت؟ هزینه گرفتن گواهی نامه اونجا چقدر هستش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khamechian نمایش پست ها
    سلام
    من دارم میرم ایالت ویسکانسین. گواهینامه بین المللی اونجا اعتبار داره؟ برای اقدام گواهی نامه آمریکایی به دفتر DMV میلواکی میشه رفت؟ هزینه گرفتن گواهی نامه اونجا چقدر هستش؟
    اطلاعات تو این سایت رو چک کنید
    http://wisconsindot.gov/Pages/online...ernal/dmv.aspx

اکثر ایالتها گواهینامه ی بین المللی رو قبول ندارن. به جاش با خودتون اصل+ ترجمه ی گواهی نامه رو داشته باشید.

سلام
    سلام
    اینطور که از دوستان شنیدیم نیاز به خلافی داریم. خانواده مون برگه خلافی مربوط به من و همسرم رو از ایران تهیه کردند که فارسی هست. از طرفی فرصتی برای ترجمه نیست، چون کسی که میخواد اینا رو برامون بیاره، جمعه میاد امریکا.
    کسی دقیقا اطلاع داره آیا فارسی اینا قابل استفاده هست یا نه؟ و اگر نیست، در حوالی نیوهمپشیر ، جایی برای ترجمه رسمی به فارسی وجود داره؟ هزینه اش چقدر میشه حدودا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)