صفحه 9 از 55 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 544

موضوع: گواهينامه رانندگی

پیش فرض پاسخ : گواهينامه

Any experience in Wisconsin?
    Before the Dawn

Junior Member

آیا در ترجمه گواهینامه مهر دادگستری و خارجه لازم است؟

Junior Member

بچه ها كسي مي دونه من از كجا ميتونم سوالات آيين نامه رو تو نت پيدا كنم ؟مي خوام از سياتل گواهينامه بگيرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia نمایش پست ها
    بچه ها كسي مي دونه من از كجا ميتونم سوالات آيين نامه رو تو نت پيدا كنم ؟مي خوام از سياتل گواهينامه بگيرم.
    یه سرچ ساده برای drivers license sample test بزنید پیدا می‌شه. مواظب باشید از سایتهای معتبر تست پیدا کنید. من یکبار یک تست رو دانلود کردم که از قضا ویروس بدی بود

Junior Member

dear babak u seem to be in CA. i am planing to come there. as i saw i should bring my farsi driving license
    and is it needed for me to have an international driving license in Iran and bring it there? has it any use at all?
    would you please give any useful tips for a new arrival to have in mind before coming there?
    thanks a lot

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    در کالیفورنیا هیچ کلاسی رو لازم نیست بگذرونید. کتاب رو می‌تونید بگیرید و مطالعه کنید و برید امتحان بدهید.

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

Hi everyone.
    Make sure to read the DMV (MVC) website and see the requirements of your State.
    Some states won't accept any translation (no matter how official!) from Iran. I had to pay for the translation both in Iran and here in the States.
    But do have your original DL with you. They have court/DMV approved Farsi translators
    Most States will not recognize INTERNATIONAL DL... Don't bother
    My State: New Jersey
    لا حول و لا قوه الا بالله

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

اکثر ایالتها بعد از دیدن سابقه رانندگی موافقت می کنن که با یه امتحان ساده گواهینامه صادر کنن. هنگام مراجعه به DMV این مدارک همراهتون باشه:

1. پاسپورت
    2. Social Security Card
    3. فرم I20
    4. کارت شناسایی دانشجویی
    5. اصل و ترجمه گواهینامه ایران
    ===========================
    البته می تونید از همون آفیس تقاضای فقط کارت شناسایی بکنید. کارت شناسایی آمریکایی خیلی جاها به دردتون می خوره ولی من توصیه می کنم حتما برای گواهینامه اقدام کنید چون امتحانش ساده هست. اگه رد بشین هزینه اضافی چیزی نمی گیرن و معمولا می تونید به دفعات این کار رو انجام بدید!

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sabz1983 نمایش پست ها
    Hi everyone.
    Make sure to read the DMV (MVC) website and see the requirements of your State.
    Some states won't accept any translation (no matter how official!) from Iran. I had to pay for the translation both in Iran and here in the States.
    But do have your original DL with you. They have court/DMV approved Farsi translators
    Most States will not recognize INTERNATIONAL DL... Don't bother
    My State: New Jersey
    ضمن تشکر از اطلاعات مفید سجاد عزیز و sabz1983،
    در ادامه ایالت اریزونا رو هم به لیست ایالت هایی که به هیچ وجه به سابقه رانندگی شما اهمیت نمیده اضافه کنید ( نه ترجمه و نه اصل). به این معنی که شما مثل بقیه باید امتحان بدید ولی بسیار ساده و پیش پا افتادست!
    مدارک لازم برای گواهی نامه در این ایالت فقط پاسپورت(که شامل i94 مهر شده هم هست) و i20 می باشد.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member

در ایالت یوتا با نشان دادن ترجمه گواهینامه فقط از کلاس رفتن (برای گرفتن گواهینامه) معاف میشین اما امتحان رو باید بدین ، هم کتبی هم عملی.
    when it's your turn, don't doubt, do it.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام

در ایالت نوادا شما باید هر دو امتحان را بدهید که کتبی چیزی در حدود 60/70 صفحه است و امتحان عملی که کلا اینجا شاخی برای بیشتر بچه ها شده و بعد از 2/3 رد شدن معمولا موفق به گرفتن گواهینامه میشوند و دلیلش سختگیری بیش از حد اینها و متفاوت بودن خیلی از قوانین است. ( در ضمن بعد از دوبار رد شدن هر دفعه باید مبلغی پول بابت امتحان مجدد پرداخت کنید).

در ایالت نیو مکزیکو شما با داشتند گواهینامه بین المللی و ترجمه نوع فارسی آن احتیاج به دادن امتحان عملی ندارید فقط 30/40 صفحه جزوه برای امتحان کتبی میخوانید و امتحان میدهید.

بطور کلی گواهینامه مدرک بسیار مهمی در آمریکا محسوب میشود که همواره تاکید میکنم که هر چه زودتر برای گرفتن آن اقدام کنید.

موفق باشید.
    What Goes Around...Comes Around

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)