صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 205

موضوع: University of Florida

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical GIS, University of Florida

پیش فرض پاسخ : University of Florida

سلام دوستان
    امروز از دپارتمانی که اپلای کرده بودم ایمیل زدن و گفتن سریع آفیشال ترنسکریپتات رو بفرست برامون ولی هیچ اشاره ای به ادمیشن یا فاند نکردن. بنظر شما نشونه چیه؟
    امیدوار باشم؟

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط GIS90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز از دپارتمانی که اپلای کرده بودم ایمیل زدن و گفتن سریع آفیشال ترنسکریپتات رو بفرست برامون ولی هیچ اشاره ای به ادمیشن یا فاند نکردن. بنظر شما نشونه چیه؟
    امیدوار باشم؟
    دقیقا حرفی که رییس دپارتمان شیمی به من زد! البته اون تو متن ایمیل گفته بود تبریک میگم پذیرفته شدنت رو اما حرفی از فاند نزده بود (هرچند تو سایت دپارتمان شیمی نوشته همه فاند خواهند داشت!)!!
    کلا سیستم دانشگاه فلوریدا تا اونجایی که من فهمیدم اینجوریه:
    1:
    دپارتمان جلسه میگیره و به فرض شمارو میخان!
    2:
    به Office of Admission دانشگاه نامه میزنن که فلان کس رو میخایم
    3:
    Office of Admission ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد (هر دو رسمی) به اضافه نمرات زبان رسمی و GRE رسمی رو میخاد اگه قبلا دادی که هیچ اما اگه ندادین میگه بفرستید.
    4:
    در صورتی که مدارک شما توسط Office of Admission اوکی باشه اونا یه OK به دپارتمان مربوطه میزنن که این کسی که شما میخاین مدارکش اوکیه! (چندتا اوکی نوشتم تو یه جمله!)
    5: نامه پذیرش شما آماده میشه و براتون پست! تو این مرحله میفهمید که فاندتون چقدره و چه جوره!
    =========

تجربه شخصی:
    در مرحله دوم ریز نمرات رسمی کارشناسی من گم شد! و بعد از کلی ایمیل بازی با دپارتمان و ادمشین دانشگاه قرار بر این شد دوباره بفرستم! (جالبه هر دوش تو یه پاکت بود اما لیسانس رو گم کرده بودن!) اما بعد از 10روز دوباره ایمیل زدن که پیدا شد و چیزی نفرست!
    در مرحله دوم ادمیشن دانشگاه گفت دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس بفرست اونم رسمی! منم گفتم ترجمه و پست و اینا یه دو هفته ای طول میکشه اما OK میفرستم. اما بازم الان که ریز نمراتم پیدا شده گفتن دست نگه دار!
    دانشگاهی که 50هزار دانشجو داره این اتفاقا عادیه!
    درسته ادمیشن رو مخم بود ولی انصافا رییس Graduate Coordinator خیلی آدم Nice و Coolی بود و میگفت مدارکت رو برام اسکنش رو بفرست من با ادمیشن حرف میزدم و مشکلی نیست و میگفت من شدیدا پیگیر پرونده ت هستم و نگزان نباش!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    دقیقا حرفی که رییس دپارتمان شیمی به من زد! البته اون تو متن ایمیل گفته بود تبریک میگم پذیرفته شدنت رو اما حرفی از فاند نزده بود (هرچند تو سایت دپارتمان شیمی نوشته همه فاند خواهند داشت!)!!
    کلا سیستم دانشگاه فلوریدا تا اونجایی که من فهمیدم اینجوریه:
    1:
    دپارتمان جلسه میگیره و به فرض شمارو میخان!
    2:
    به Office of Admission دانشگاه نامه میزنن که فلان کس رو میخایم
    3:
    Office of Admission ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد (هر دو رسمی) به اضافه نمرات زبان رسمی و GRE رسمی رو میخاد اگه قبلا دادی که هیچ اما اگه ندادین میگه بفرستید.
    4:
    در صورتی که مدارک شما توسط Office of Admission اوکی باشه اونا یه OK به دپارتمان مربوطه میزنن که این کسی که شما میخاین مدارکش اوکیه! (چندتا اوکی نوشتم تو یه جمله!)
    5: نامه پذیرش شما آماده میشه و براتون پست! تو این مرحله میفهمید که فاندتون چقدره و چه جوره!
    =========

تجربه شخصی:
    در مرحله دوم ریز نمرات رسمی کارشناسی من گم شد! و بعد از کلی ایمیل بازی با دپارتمان و ادمشین دانشگاه قرار بر این شد دوباره بفرستم! (جالبه هر دوش تو یه پاکت بود اما لیسانس رو گم کرده بودن!) اما بعد از 10روز دوباره ایمیل زدن که پیدا شد و چیزی نفرست!
    در مرحله دوم ادمیشن دانشگاه گفت دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس بفرست اونم رسمی! منم گفتم ترجمه و پست و اینا یه دو هفته ای طول میکشه اما OK میفرستم. اما بازم الان که ریز نمراتم پیدا شده گفتن دست نگه دار!
    دانشگاهی که 50هزار دانشجو داره این اتفاقا عادیه!
    درسته ادمیشن رو مخم بود ولی انصافا رییس Graduate Coordinator خیلی آدم Nice و Coolی بود و میگفت مدارکت رو برام اسکنش رو بفرست من با ادمیشن حرف میزدم و مشکلی نیست و میگفت من شدیدا پیگیر پرونده ت هستم و نگزان نباش!
    آقا دمت گرم، اوکی بشه شیرینی داری
    بهش گفتم دو روز پیش با دی اچ ال فرستادم یه خورده دندون رو جیگر بذار می رسه!
    الان مدارکمو که ترک کردم تو بندر اوهایو کلیرنس خورده، شانس ما

آقا دمت گرم، اوکی بشه شیرینی داری
    بهش گفتم دو روز پیش با دی اچ ال فرستادم یه خورده دندون رو جیگر بذار می رسه!
    الان مدارکمو که ترک کردم تو بندر اوهایو کلیرنس خورده، شانس ما
    برا من سیزده روز طول کشید تا رسید فلوریدا! البته مال من TNT بود اولش اما آخراش شد aramex !!!
    کلا اینا یه جوری میفرستن مدارکت رو که خودشونم گیج میشن گاهی اوقات که الان دست کیه؟!
    اکانتت رو چک کن و مطمئن شو که آپدیت شده (بعد از رسیدن مدارک):
    http://www.admissions.ufl.edu/appstatus.html
    همین الانم میتونی البته اکانتش رو بسازی
    (شیرینی یادت نره! ;-) )

دوستان تو بد مخمصه ای گیر کردم! دانشگاه فلوریدا میگه به ETS بگو نمره آیتلست رو بفرسته!!
    یعنی خداییی اینا نمیدونن که ETS نمره تافل و GRE میفرسته و نمره آیلتس توسط سنتری که توش امتحان دادی ارسال میشه؟!
    اعصابم ریخته بهم!
    مرکزی که من امتحان دادم (ایرسافام) نمره رو براشون فرستاده اما منشی دپارتمان دانشگاه فلوریدا در جواب من نوشته:
    The official documents must have been sent by ETS to the University of Florida directly.

اعصابم ریخته بهم میشه کمک کنید من چطور حالی اینا کنم که اینی که دستشونه همون آفیشیاله؟!

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

دوستان تو بد مخمصه ای گیر کردم! دانشگاه فلوریدا میگه به ETS بگو نمره آیتلست رو بفرسته!!
    یعنی خداییی اینا نمیدونن که ETS نمره تافل و GRE میفرسته و نمره آیلتس توسط سنتری که توش امتحان دادی ارسال میشه؟!
    اعصابم ریخته بهم!
    مرکزی که من امتحان دادم (ایرسافام) نمره رو براشون فرستاده اما منشی دپارتمان دانشگاه فلوریدا در جواب من نوشته:
    The official documents must have been sent by ETS to the University of Florida directly.

اعصابم ریخته بهم میشه کمک کنید من چطور حالی اینا کنم که اینی که دستشونه همون آفیشیاله؟!
    ناراحت نباشین دوست من. منشی احتمالا توجیه نیست! شما قشنگ براشون توضیح بدید که قضیه چجوریه و IELTS ربطی به ETS نداره! احتمالا با توضیح شما مشکل حل خواهد شد ولی اگه نشد بهش بگید که شما این ایمیل رو به یک مسئول در grad school فوروارد کنید تا من با ایشون در این مورد صحبت کنم.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

دوستان به منم از دپ عمران یه کسی به اسم Nancy ایمیل زد هفته پیش گفت toefl و gre آفیشیال بفرست و هر سه تا ریکام باید سابمیت شه. در غیر این صورت به هیچ عنوان review شروع نمیشه. منم که حسشو نداشتم یه هفته بعد (که میشه الان) جواب دادم که: درخواست دادم بفرستن (الکی)، تا میرسه با این اسکن هایی که attach کردم برین جلو. گفت باشه تا نتایجت برسن اینارو در نظر میگیریم! نمیدونم اون "به هیچ وجه" چی بود این "اوکی" سریع چی بود. تازه من IELTS دارم میگفت تافلت نرسیده!
    راستی من کارنامه و هیچی پست نکردم. نمیدونم چرا به اونا گیر ندادن!

و سرانجام نامه فاند من هم اومد سالی $22,968
    tuition و health insurance هم نمیدم
    اما نوشته سالی $1800 باید بابت student fees بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

و سرانجام نامه فاند من هم اومد سالی $22,968
    tuition و health insurance هم نمیدم
    اما نوشته سالی $1800 باید بابت student fees بدم
    مبارککککککککه، ایشالا موفق باشی
    بعد چن روز از نامه آفر اومد؟ نگفتن I-20 کی صادر میشه؟

مبارککککککککه، ایشالا موفق باشی
    بعد چن روز از نامه آفر اومد؟ نگفتن I-20 کی صادر میشه؟
    از زمان اپلای تا دادن پذیرش 54 روز طول کشید (اوایل دسامبر اپلای کردم)
    و از زمان دادن پذیرش تا صدور نامه پذیرش که توش فاند و اینا مشخص شده بود 29روز طول کشید.
    گفتن فردا I-20 صادر میشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)