صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 205

موضوع: University of Florida

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

پیش فرض پاسخ : University of Florida

سلام. من چک کردم فقط College of Public Health and Health Professions الزام کرده مدارک رو WES ارزیابی کنه. تنها چیزی که توی سایت دانشگاه فلوریدا پیدا کردم درین باره مورد زیر بود:
    {(من خودم هم آفیشال ترنسکریپ رو همراه نمره آیلسم فرستادم که البته سیلینگ نبود)... حالا اگه شما چیزی درین باره پیدا کردی که الزام کرده ارزیابی رو منو هم در جریان بگذار لطفا. در ضمن فکر کنم پروسه اینطور باشه که مدارک رو توی سایت WES اپلود میکنی بعد اصلش رو باید پست کنی براشون! البته اگه اشتباه نکنم.}

UF Grading Policy

Universities abroad have different grading systems than those in the United States. Exchange program equivalents can be found here: Exchange Program Grade Conversions. The University of Florida relies upon the full grading scale listed by WES (http://www.wes.org/gradeconversionguide/) to determine other grades.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaNassiri نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای این دانشگاه همراه با ترنسکریپت، باید نمره ی WES رو بفرستیم برای ادمیشن؟
    where there's a will, there's a way

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

اینم دیگه برای اطمینان:
    Additional Information for International Applicants:
    International candidates must have a college-level education that is equivalent to afour-year U.S. bachelor’s degree. Transcripts are reviewed by the University ofFlorida Office of Graduate Admissions once an application for admission has beensubmitted. If there is doubt regarding degree equivalency, transcripts may also beevaluated by an outside agency such as www.wes.org. Credential evaluation reportsprepared by private agencies cannot be submitted in place of transcripts, but may besubmitted as supporting documentation.

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaNassiri نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای این دانشگاه همراه با ترنسکریپت، باید نمره ی WES رو بفرستیم برای ادمیشن؟
    where there's a will, there's a way

Junior Member navidr آواتار ها

بچه ها یه سوال . اینجا بیشتر کمیته بیسد هست یا استاد بیسد؟ اخه تو رشته ما ددلاینش ۱۵ دسامبر بود . خلاصه من باز به یه استاده همین چند روز پیش میل زده بودم که فلان اینا اونم گفت که رزومت خیلی قویه حتما اپلای کن . بهش گفتم ددلاین گذشته گفت بزا با پروفسور فلانی حرف بزنم . نتیجش این شد تا اخر ژانویه می تونم اپلای کنم (اللبته کردم) خواستم ببینم الان این بابا یعنی خیلی خوشش اومده یا یه اتفاقیه که زیاد میفته.
    M.Sc & B.Sc in Electrical Engineering(Control) - GPA 16.3 M.Sc -- GPA 13.3 B.Sc -Both in University Of Tehran
    TOEFL : 99----R27 L30 S20 W22
    || GRE: 327----V 159 Q 168 AW 3.5
    Journal: One published in ELSEVIER ,One Submitted in IET || Conference: One published in top conference ECC
    (Admitted : Dartmouth College 2200$ per month, University Of Hawaii At Manoa 19000$ per year (All with Tuition waive

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها این دانشگاه برای ارزیابی مدرک، اخیرا دیگه تو لیست وزارت علوم نیست. اگه اپلای نکردید دقت کنید

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه ها این دانشگاه برای ارزیابی مدرک، اخیرا دیگه تو لیست وزارت علوم نیست. اگه اپلای نکردید دقت کنید
    فکر کنم زیاد دقت نکردید چون توی لیست هست و فکر کنم اینجا بهترین دانشگاه فلوریدا هست. اینجا رو ببینید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-فردوسی مشهد

دوستانی که واسه PhD پاییز 2016 اپلای کردن اگه خبری یا ایمیلی از دانشگاه دریافت کردن مطرح کنن. جواب ها کی اعلام میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط pedijoon60 نمایش پست ها
    دوستانی که واسه PhD پاییز 2016 اپلای کردن اگه خبری یا ایمیلی از دانشگاه دریافت کردن مطرح کنن. جواب ها کی اعلام میشه؟
    منم دکترای مکانیک اپلای کردم و فعلاً که هیچ خبری نیست. احتمالاً از حدود یک ماه دیگه باید منتظر جواب ها باشیم.

Senior Member kran آواتار ها

سلام
    دوستان من از دانشکده پرسیدم که ددلاینتون کیه، این جواب رو بهم داد.
    There is no set deadline, but for an international applicant we suggest you have all your materials into the University Registrar at least 6 months prior to the beginning of
    the term you wish to start.
    میخواستم بدونم من اگر تا اواسط اسفند مدارک و نمرات زبانم رو اوکی کنم میرسم برای پاییز 2016؟ چون اونطوری که این ایمیل گفته باید برسم.

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من از دانشکده پرسیدم که ددلاینتون کیه، این جواب رو بهم داد.
    There is no set deadline, but for an international applicant we suggest you have all your materials into the University Registrar at least 6 months prior to the beginning of
    the term you wish to start.
    میخواستم بدونم من اگر تا اواسط اسفند مدارک و نمرات زبانم رو اوکی کنم میرسم برای پاییز 2016؟ چون اونطوری که این ایمیل گفته باید برسم.
    سلام. اگر دنبال فاند هستید دقیقا ازشون بپرسید که من باید تا چه زمانی اپلای کنم که برای همه ی فاند های ممکن در نظر گرفته بشم، بعد اگه بازم همینو گفتن میشه اعتماد کرد. معمولا دانشگاه هایی که من بررسی کردم برای فاند ددلاین دارن حتی اگر برای پذیرش به یک چیز تقریبی مثل همین بسنده کرده باشن.

Junior Member

سلام دوستان

کسی از این دانشگاه تونسته پذیرش بگیره؟ چه رشته ای؟ وضعیت فاندینگ مشخص شده؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)