صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 205

موضوع: University of Florida

پیش فرض پاسخ : University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_nafari نمایش پست ها
    منم تا 1 May فرصت دارم. شما آفر دیگه ای دارین؟
    من یکجا دیگه پذیرش گرفتم باید تصمیم بگیرم، در ضمن برای 2 تا دانشگاه دیگه هم منتظرم هنوز جوابی نیومده، ولی خیلی دیره دیگه.
    Fear not that thy life shall come to an end, but rather that it shall ever have a beginning. --John Henry Newman

دوستان اين دانشگاه ما رو بدجور سركار گذاشته. هنوز نتيجه ها رو نداده و تازه جواب هيچ ايميلي رو هم نمي ده! به نظرتون بايد همچنان منتظر موند؟

Junior Member gelareh13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری - غیرانتفاعی کمال الملک

نقل قول نوشته اصلی توسط fffaezeee نمایش پست ها
    »ن برای مستر معماری پذیرش گرفتم با partial fund کسی هست بخاد بره این دانشگاه؟
    سلام
    من می خوام امسال اپلای کنم. خیلی خیلی لطف می کنید اگه راهنماییم کنید. من به شدت به این ایالت علاقه دارم و حتما هم باید فاند بگیرم. معدل لیسانسم A هست و آیلتس 6.5 هم دارم. فقط اینکه فوق دیپلم رشته م کامپیوتر بوده و کارشناسی ناپیوسته معماری دارم. اگه از رزومتون بگید و کارایی که برای اپلای و فاند انجام دادید ممنون می شم.

Junior Member gelareh13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری - غیرانتفاعی کمال الملک

نقل قول نوشته اصلی توسط fffaezeee نمایش پست ها
    »ن برای مستر معماری پذیرش گرفتم با partial fund کسی هست بخاد بره این دانشگاه؟
    و یک سوال دیگه اینکه من نمی دونستم برای معماری هم باید GRE داد و اینا خواستن. شما نمره تون چند شده؟

سلام دوستان این مدرک financial statement الزامیه برای مستر؟
    ممنون میشم زود جواب بدین

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوستان با این رزومه میشه پذیرش فول فاند مهندسی مکانیک برای دکتری از دانشگاه فلوریدا گرفت؟ممنون میشم راهنماییم کنین که چقدر شانس دارم که اپلای کنم برای اینجا یا نه.
    معدل لیسانس:14.7
    معدل فوق با تز رشته مهندسی هوافضا:.17.2
    تافل:103
    GRE: وربال 149-کوآنت:161-رایتینگ 3.5
    یک مقاله کنفرانس خارجی-یک مقاله کنفرانس داخل

Junior Member

سلام دوستان. کسی ایمیل از این دانشگاه نداره؟ فقط یه شماره تلفن گذاشتن، نتونستم ایمیل پیدا کنم. من در پرداخت اپلیکیشن فی مشکل پیدا کردم. مستر کارت دارم با واحد پول کرون با پیام زیر مواجه میشم

Your credit card has been declined. If you have questions about the decline, please call the number on the back of your credit card

در ضمن من نمره آیلتس را با DHL چند وقت پیش فرستادم، اما تو status نیومده، در حالیکه ریزنمراتم هفته پیش فرستادم و الان نوشته دریافت شده. نمی دونم به کجا باید میل بزنم و پی گیری کنم. کسی میتونه کمک کنه؟ ممنون.
    من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی، ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Myapply نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی ایمیل از این دانشگاه نداره؟ فقط یه شماره تلفن گذاشتن، نتونستم ایمیل پیدا کنم. من در پرداخت اپلیکیشن فی مشکل پیدا کردم. مستر کارت دارم با واحد پول کرون با پیام زیر مواجه میشم

Your credit card has been declined. If you have questions about the decline, please call the number on the back of your credit card

در ضمن من نمره آیلتس را با DHL چند وقت پیش فرستادم، اما تو status نیومده، در حالیکه ریزنمراتم هفته پیش فرستادم و الان نوشته دریافت شده. نمی دونم به کجا باید میل بزنم و پی گیری کنم. کسی میتونه کمک کنه؟ ممنون.
    international@ufl.edu
    The purpose of life is a life of purpose
    Robert Byrne

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، ممنون از ایمیل. من همان روز بهشون میل زدم، اما تا حالا جوابی ندادن، حالا اپلیکیشن فی را یک کاری میکنم، اما نمره آیلتس را چطوری پیگیری کنم که بگم من فرستادم. لطفا اگر کسی میدونه راهنماییم کنه
    من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی، ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Myapply نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، ممنون از ایمیل. من همان روز بهشون میل زدم، اما تا حالا جوابی ندادن، حالا اپلیکیشن فی را یک کاری میکنم، اما نمره آیلتس را چطوری پیگیری کنم که بگم من فرستادم. لطفا اگر کسی میدونه راهنماییم کنه
    فکر کنم بتونین در این مورد با منشی دپارتمانتون یا کسی مثل graduate secretary, graduate administer ایمیل بزنید که تو قسمت contact دپارتمان هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)