صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: همکاری جهت نوشتن موضوعات رایتینگ که توسط ای تی اس منتشر شده

Banned

پیش فرض پاسخ : همکاری جهت نوشتن موضوعات رایتینگ که توسط ای تی اس منتشر شده

دوستان، پاسخ کامل تمامی سوالات رایتینگ Issue و Argument را جمع آوری کردم و در کتابخونه آپلودش کردم. با توجه به استقبال کم و کمبود وقت امکان همکاری نیست. بنده حقیر را هم از دعای خیرتون بی نصیب نگذارید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط Leopold : April 30th, 2013 در ساعت 07:47 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوستان اینجا رایتینگ ها رو چینی ها زحمتش رو کشیدن نمیدونم دیدین یا نه؟

http://www.applyabroad.org/forum/att...3&d=1250985717
    http://www.applyabroad.org/forum/att...6&d=1320335009
    قرمز باشین
    رضا جون من یه فایل رو هم تو قسمت همکاری واسه نوشتن جی ار ای گذاشتم اونارم یه نگا بنداز
    قرمز باشی
    بله ترکان جان، دیدمشون. دستت درد نکنه. ولی این چیزی که گذاشتی پاسخ آرگیومنت ها را نداره و ایشوش هم ناقصه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    بله ترکان جان، دیدمشون. دستت درد نکنه. ولی این چیزی که گذاشتی پاسخ آرگیومنت ها را نداره و ایشوش هم ناقصه.
    رضا اینو بگم که رایتینگ موضوع رو راحت میدن ولی متاسفانه اصلاحشون خیلی بده به خصوص کاغذی
    نگران موضوع نباش
    قرمز باشی

Banned

رضا اینو بگم که رایتینگ موضوع رو راحت میدن ولی متاسفانه اصلاحشون خیلی بده به خصوص کاغذی
    نگران موضوع نباش
    قرمز باشی
    فکر نمیکنم کسی فرصت کنه حتی 1/4 این موضوعات را هم بنویسه. به هر حال میتونه واسه کسایی که بعد تمرین احساس میکنن به یک نمونه پاسخ نیاز دارن مفید باشه. در رایتینگ کاغذی فکر کنم مصحح ها فقط skim کنن. من دستخط خرچنگ و قورباغه خودم را نمیتونم بخونم چه برسه به مصحح ها تازه اونم با مداد ولی کامپیوتری را حتما تصحیح میکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Leopold نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان همونطور که میدونین ای تی اس حدود 150 تا موضوع واسه رایتنیگ Issue و حدود 183 تا موضوع واسه Argument تعیین کرده که یکی از همین ها در امتحان شما (چه کاغذی و چه کامپیوتری) خواهد آمد. حالا هدفم از ایجاد این تاپیک این بود که با هم همکاری کنیم که این موضوعات را بنویسیم و در همین جا قرار بدیم تا هم اشکالاتمون را برطرف کنیم و هم یک انگیزه ای بشه واسه اینکه به رایتینگ جی آر ای اهمیت بدیم. شاید واسه خیلی ها نمره رایتینگ جی آر ای مهم نباشه ولی همین تمرین نوشتن میتونه واسه نوشتن پایان نامه یا مقاله در آینده و یا واسه کسایی که میخوان بعد جی آر ای تافل یا آیلتس بدن مفید باشه. دوستانی که میخوان همکاری کنن نظراتشون را بدن که این همکاری به چه صورت باشه (حتی کسانی که به هر دلیلی نمی تونن همکاری کنن هم اگر نظرشون را بدن ممنون میشم). البته این یک فرآیند طولانی مدت هست و ممکنه حداقل 3 ماه طول بکشه. نظرات دوستان را بررسی میکنیم و بعدا به یک جمع بندی میرسیم که آیا اصلا انجام چنین کاری مفید هست یا نه. در همین تاپیک میتونین نظراتتون را بزارید.
    با تشکر،
    سلام
    درباره تعدادی که نوشتید مطمئن هستید؟ چون من فک کنم یه جایی خوندم که هر کدوم 250 تاست و در کل حدود 500 تا موضوع...
    اصلا همین فایلی که در کتابخانه آپلود شده، هر فایل ورد حدود 243 تا هست!

Junior Member

دوستان يک همتی بکنيم هر کس که درباره تاپيک های رايتينگ GRE نمونه هايی داره لطفا آپلود کنن تا همگی يک بانک جامع داشته باشيم. ضمن اينکه فقط به فکر آپلود نباشيم به فکر آموزش هم باشيم. مثلا اين که پاسخ ها بهتر است شامل چند لغت و چند پاراگراف باشند و هر پاراگراف چه قسمت هايی داشته باشد. ممنون از همکاری همگی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)