صفحه 41 از 41 نخستنخست ... 3132333435363738394041
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 407 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس صنایع

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

دوستان سلام. بعد از حدود 3 سال برگشتم یه این سایت و خوشحالم که میبینم هنوز فعاله. سوال من اینه : واسه دانشگاه آزاد اگه بخوام مدارک رو بفرسته به دانشگاه SFU Canada من باید شخصا پاشم بیام ایران؟ نمیشه آنلاین انجام داد؟

Junior Member

دوستان این transcripts request form که داخلش رو باید پر کنیم و تهش نوشته دانشگاه باید یه توضیحی بده در مورد grading system رو میتونیم خودمون پر کنیم ببریم بین الملل مهر بزنه همراه مدارک پست کنه؟ اخه بعیده اینا همکاری کنن بنویسن و سوالمم اینه که میشه تمام مدارک رو یکجا بفرستم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مکاترونیک دانشگاه شهید چمران اهواز

سلام به همه دوستان.
    من مدرک لیسانسم مال دانشگاه آزاده و مدرک ارشدم مال دانشگاه دولتی. آیا میشه مدرک ارشدم رو ببرم خود دانشگاه برام مهر و موم کنه و بعد با مدرک لیسانس همزمان از طریق دانشگاه آزاد ارسال کنم؟ یا باید هر کدوم رو جداگانه ارسال کنم؟ اصلا واحد بین الملل دانشگاه آزاد قبول میکنه که به همراه مدرک لیسانسم که مال خود دانشگاه آزاده مدرک ارشدم رو که ربطی به دانشگاه آزاد نداره برام ارسال کنه؟ تمام مدارکم تایید و ترجمه شدن و تمامی مهرها (مترجم، قوه قضاییه، امورخارجه) رو هم دارن.
    با تشکر.

سلام، یک سوال دارم که ممنون میشم دوستانی که تجربه داران راهنمایی کنند. من از یک دانشگاه کانادایی پذیرش گرفتم و ازم خواستند که اصل مدارک تحصیلی و ریزه نمرات و ترجمه هاشون مستقیم از دانشگاهه صادر کننده، دانشگاه آزاد، براشون فرستاده بشه. اما چون خودم ایران نیستم اصل و ترجمه ها رو برای خواهرم ارسال کردم و ایشون امروز رفتن سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، تو پونک فکر میکنم، و اونجا بهشون گفتن که الان کاری انجام نمیدن و باید پونزدهم فروردین برن تا پرونده تشکیل بدن و بعد از تشکیل پرونده یک هفته طول میکشه تا اونها استعلام بگیرن و تازه بعد از اون مدارک رو میفرستند. از دوستان کسی تجربه ی این کار رو داره؟ و میتونه لطفآ راهنمایی کنه که آیا جای درستی مراجعه شده؟

Junior Member

سلام دوستان: می بخشین من از یه دانشگاهی تو کاناد ادمیشن کادیشنال گرفتم. کاندیشن، ارسال ریزنمراتم به wes هست. الان نمیدونم که 1)با توجه به اینکه دانشگاه آزاد جواب نمیده آیا کسی راهکاری داره؟2) آیا میدونین که اصلا wes مدارک رو می پذیره؟3) و اینکه اگر به سفارت ادمیشن کاندیشنال بفرستیم. آیا اکی هست یا ممکنه reject بشه؟
    ممنونم از وقتی که میذارین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت، دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

با سلام، من امروز مدارکم را برای کانادا از طریق (پست جمهوری اسلامی) واحد بین الملل ارسال کردم، دیگه کارا پست نیست. مسئول های امور فارغ التحصیلان میگویند که حداقل 3 ماه طول میکیشه تا برسه. از مسئول پستش پرسیدم، میگه که تقصیر کانادا هستش که محموله های پستی رو قبول نمیکنه و منتظر هستند که تا 12 روز دیگه کانادا بهشون وضعیت جدید را ابلاغ بکنه. از طرفی مسئول های فارغ التحصیلان هم میگویند که منتظر راه اندازی سامانه الکترونیکی ارسال مدارک هستند که اسکن مدارک را برای دانشگاهها بفرستند (در صورت موافقت آنها). ولی اینها هنوز منتظرند تا 10 روز دیگه ایمیلشون تازه بسازند، حال کسی اطلاعات کاملتری داره که آیا واقعا 3 ماه طول میکشه که کلاس های من قرار هست اون موقع شروع بشه؟ یا اینکه واقعا کانادا جلوی ارسال مدارک پستی را گرفته و من باید بفکر همین سامانه الکترونیکی باشم؟ راه حل پیشنهادی دارید؟ با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi3569 نمایش پست ها
    با سلام، من امروز مدارکم را برای کانادا از طریق (پست جمهوری اسلامی) واحد بین الملل ارسال کردم، دیگه کارا پست نیست. مسئول های امور فارغ التحصیلان میگویند که حداقل 3 ماه طول میکیشه تا برسه. از مسئول پستش پرسیدم، میگه که تقصیر کانادا هستش که محموله های پستی رو قبول نمیکنه و منتظر هستند که تا 12 روز دیگه کانادا بهشون وضعیت جدید را ابلاغ بکنه. از طرفی مسئول های فارغ التحصیلان هم میگویند که منتظر راه اندازی سامانه الکترونیکی ارسال مدارک هستند که اسکن مدارک را برای دانشگاهها بفرستند (در صورت موافقت آنها). ولی اینها هنوز منتظرند تا 10 روز دیگه ایمیلشون تازه بسازند، حال کسی اطلاعات کاملتری داره که آیا واقعا 3 ماه طول میکشه که کلاس های من قرار هست اون موقع شروع بشه؟ یا اینکه واقعا کانادا جلوی ارسال مدارک پستی را گرفته و من باید بفکر همین سامانه الکترونیکی باشم؟ راه حل پیشنهادی دارید؟ با تشکر.
    وای چه بد. من مدارکم حدود 10 روز پیش ارسال کردم و چون خودم تهران نیستم با سپیدبال فرستادم و از این موضوع بی اطلاع بودم. امیدوارم هرچه سریعتر سیستمشون درست شه و کارامون راه بیفته. با این تفاسیر که ممکنه خیلی کارامون عقب بیفته و پذیرش مشروطی که داریم تکلیفش چی میشه؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)