صفحه 40 از 41 نخستنخست ... 303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد official transcripts

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    گفتم شاید تجربه به درد آیندگان بخوره. من از طریق کاراپست بسته پستی را چک کردم و اونها بهم بگفتند که بسته شما در ایالت اوهایو آمریکا وارد کلیرنس شده و برای همین باز شده و در ضمن گفتن در صورت نیاز حاضر به مکاتبه با دانشگاه گیرنده و توضیح فرآیند کلیرنس هستن. من هم یک کپی از گزارش حمل را با هایلایت کردن نقطه ای بسته باز شده برای دانشگاه فرستادم و تاکید کردم که در صورت نیاز شرکت پستی با شما تماس میگیره. امروز میل زدن که بررسی کردن و ریز نمرات را پذیرفتن. کاراپست به بنده گفت که کلیرنس به صورت 1 در 1000 و به صورت رندوم انجام میگیره و متاسفانه بسته شما جز همون تعداد معدود بوده. در هر حال گفتم شاید مشکل مشاهی برای آیندگان پیش بیاد که تجربه بنده به درد بخوره. شاد و سلامت باشید

سلام، برای من همین اتفاق افتاده. یعنی‌ سازمانِ مربوطه میگه بسته مهر و موم نیست. از کجا فهمیدین بستتون باز شده. توی ترکینگِ کاراپست کجاش زده که باز شده. من هرچی‌ نگا می‌کنم هم چین اطلاعاتی نمی‌بینم.

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sara0000 نمایش پست ها
    سلام
    برای کسی پیش اومده که دانشگاه آمریکا ازش کپی مدارک فارسی با مهر دانشگاه بخواد؟ دانشگاه ایران، این کارو میکنن؟
    سلام ، بعد إز اينكه مدارك ترجمه ميشه به واحد بين الملل ميبرين و اونها هم رو كپي أصل مدارك مهر ميزنن ، موفق باشين...
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

نقل قول نوشته اصلی توسط azarnoush نمایش پست ها
    سلام.
    خواهش می‌کنم به سوال من جواب بدین . برای من هم دقیقا همین اتفاق افتاد. لان این سازمانِ مربوطه که براش آقای طباطبائی‌ مدارک منو فرستاده میگه چون مهر نزده رو ریز نمرات و پاکت هم مهر و موم نبود، قابل قبول نیست.
    من خودم اونجا نبودم، پدرم مدارک رو تحویل داده اونا هم گفتن شما برین ما می‌فرستیم. من نمیدونم آیا واحد بین الملل اصلا پاکت دانشگاه داره یا پاکت سفیدِ معمولی‌؟ آیا روشو مهر می‌زنه؟ اینا الان گیر دادن که چرا همهٔ صفحات ریز نمرات و ترجمشو مهر نزدن.
    من الان چه کار باید بکنم. میترسم باز بفرستن همونجوری و اینا باز قبول نکنن.
    می‌شه بگین این مشکلو چطوری شما حل کردین؟کسی‌ اصلا پاکتِ لوگو داره امور بین ملل و دیده؟
    سلام، من خودم وقتي مداركم رو دادم جلوي چشمهام گذاشت تو پاكت لوگو دار و چسب زد و مهر كرد و توصيه نامه ها رو هم داد گذاشتم تو پاكت و مهر كرد و بعد همه رو واسم مهر و پست كرد، احتمالا بايد بهشون گفت دقيقا چه اقدامي لازمه كه اونطور عمل كنن يا شايد حضور فرد متقاضي لازمه. موفق باشين...
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

Junior Member

سلام دوستان
    بنده فرم Academic Records Request Form را دانلود کردم اما آدرس by post mail برای آمریکا هستش من می خوام مدارکمو (لیسانس و ریز نمرات اون و فوق لیسانس و ریز نمراتش را ) رو برای WES کانادا و برای مهاجرت بفرستم آیا اخیرا آدرس عوض شده چون قیلا این آدرس بوده
    WES Reference No.____________________World Education Services
    Attention: Documentation Center
    2 Carlton Street, Suite 1400
    Toronto, Ontario M5B 1J3
    Canada
    ولی حالا آدرس این فرم
    WES Reference No.____________________
    World Education Services
    Attention: Documentation Center
    P.O. Box 5087
    Bowling Green Station
    New York, NY 10274-5087
    USA
    آیا من اشتباه دانلود می کنم یا واقعا آدرس تغییر کرده لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

Junior Member

سلام، خیلی فوریه، کسی میتونه بهم بگه

میشه ریزنمرات رسمی ترجمه شده ارشد دانشگاه آزادم رو که داخل پاکت مهر و موم شده هم میره با ریزنمرات رسمی ترجمه شده دانشگاه لیسانسم که سراسری تو شهرستان هست از طریق پست دانشگاه آزاد با هم پست کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط allika نمایش پست ها
    سلام، خیلی فوریه، کسی میتونه بهم بگه

میشه ریزنمرات رسمی ترجمه شده ارشد دانشگاه آزادم رو که داخل پاکت مهر و موم شده هم میره با ریزنمرات رسمی ترجمه شده دانشگاه لیسانسم که سراسری تو شهرستان هست از طریق پست دانشگاه آزاد با هم پست کنم؟
    بله قبول می کنند که کل مدارکتون رو داخل یک پاکت بگذارند و پست کنند ، نیازی نیست هزینه کنید و دوبار هزینه پست بدید.
    *** Never Give Up ***

از دوستان کسی اخیرا ریزنمراتش رو بدون مهردادگستری و وزارت امور خارجه فرستاده؟ قبول میکنند؟ توی خود سایت گفته مهرها باشه ، البته من چند سری فرستادم با مهر ولی فکر میکنم نیازی به مهرها نباشه و صرفا پولمو میریزم تو جیب اینا.
    *** Never Give Up ***

من امروز پرسیدم از واحد بین الملل گفتن ما نیازی به مهر دادگستری و وزارت امورخارجه نداریم و بدون اون ها هم می‌تونید بفرستید، قابل توجه دوستانی که گفته بودند نمیشه. خیلی از دانشگاه ها نیاز به مهر ندارند و می‌تونید از خود دانشگاه هم بپرسید. پولتونو هدر ندید
    *** Never Give Up ***

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

سلام دوستان.
    خواهشاً راهنماییم کنید که کلی دلشوره گرفتم.

دیروز اول وقت رفتم دبیرخانه بین الملل دانشگاه آزاد (انتهای اتوبان ستاری) کارای تحویل و بسته بندی مدارکم برای پست به کانادا راحت و سریع (زیر نیم ساعت) انجام دادن. اما الان یادم افتاد که جلوی من ریزنمرات رو گذاشت تو پاکت دانشگاه آزاد و سریع انداخت تو نایلون کاراپست (نایلون رو نبست) اما اصلا به ذهنم نرسید که بپرسم کی پس مهر و مومش میکنید. الان دلشوره گرفتم که نکنه همینجوری پاکت سرباز رو دادن پست بشه یا آیا اینا حتما مهر و موم رو انجام میدن بعد از قراردادن تو نایلون کاراپست؟؟

ممنون میشم تجربه ای اینجوری دارید بهم بگید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

دسلام دوستان، کسی میدونه هزینه چست از واحد بین الملل دانشگاه آزاد به آمریکا تقریبا چقدر هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)