صفحه 10 از 41 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

سلام بچه ها من همین الان این تاپیکو دیدم... برای اولین بار بود میشنیدم که میشه از پاسداران پست کرد. میخواستم ببینم دلیل این کارتون چیه؟ اگه کسی خودش دی اچ ال کنه چه مشکلی پیش میاد؟ حتما باید دانشگاه مهر و موم کنه؟ مرسی
    یکی از دوستان در مورد گواهی پیش بینی فارغ التحصیلی گفته بود. میخواستم ببینم این گواهی رو از کجا گرفته و ایا رسمی هست؟ چون من خودم یه نامه گرفتم که پایینشو استاد راهنما و مدیر گروهم امضا کردن.
    یه سوال دیگه... پایین توصیه نامه هارو تو پاسداران مهر میزنن؟ یا رو پاکتشو؟ یا امضا استاد کافی است؟
    ممنون

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin_29 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من همین الان این تاپیکو دیدم... برای اولین بار بود میشنیدم که میشه از پاسداران پست کرد. میخواستم ببینم دلیل این کارتون چیه؟ اگه کسی خودش دی اچ ال کنه چه مشکلی پیش میاد؟ حتما باید دانشگاه مهر و موم کنه؟ مرسی
    یکی از دوستان در مورد گواهی پیش بینی فارغ التحصیلی گفته بود. میخواستم ببینم این گواهی رو از کجا گرفته و ایا رسمی هست؟ چون من خودم یه نامه گرفتم که پایینشو استاد راهنما و مدیر گروهم امضا کردن.
    یه سوال دیگه... پایین توصیه نامه هارو تو پاسداران مهر میزنن؟ یا رو پاکتشو؟ یا امضا استاد کافی است؟
    ممنون
    1- دلیلش اینه که مدارک دانشگاه آزادتو واست seal کنه.
    3- امور بین الملل دانشگاه آزاد حتی روی مدارک ترجمه شده رسمیت رو هم مهر نمیزنه، چه برسه به توصیه نامه ات. فقط روی پاکت خودشونو که مدارک رو میذاره توش مهر میزنه...
    واسه توصیه نامه همون امضای استاد کافیه.

Junior Member Resident آواتار ها

ممنون
    سلام

1- سرویس مطمئن و سریعی هست،من تا حالا 5 بسته رو از این طریق فرستادم،تو یک مسیر مشابه که با DHL تجربه داشتم بسته من یک روز زودتر رسید.
    2-قیمت مناسبی داره،قبلا به ازای هر بسته 24000 تومن بود و امروز رفتم دیدم 27000 شده که بازهم خیلی از نرخهای DHL و TNT مناسبتره.در ضمن این نرخ برای همه نقاط یکسانه در حالی که DHL نرخش بر اساس کشورها فرق می کنه.
    3- پایین توصیه نامه رو مهر نمی زنن ولی روی پاکتی که توصیه نامه رو قرار میدی مهر میخوره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Resident نمایش پست ها
    سلام

1- سرویس مطمئن و سریعی هست،من تا حالا 5 بسته رو از این طریق فرستادم،تو یک مسیر مشابه که با DHL تجربه داشتم بسته من یک روز زودتر رسید.
    2-قیمت مناسبی داره،قبلا به ازای هر بسته 24000 تومن بود و امروز رفتم دیدم 27000 شده که بازهم خیلی از نرخهای DHL و TNT مناسبتره.در ضمن این نرخ برای همه نقاط یکسانه در حالی که DHL نرخش بر اساس کشورها فرق می کنه.
    3- پایین توصیه نامه رو مهر نمی زنن ولی روی پاکتی که توصیه نامه رو قرار میدی مهر میخوره.
    مگه اونا هم با دی اچ ال نمیفرستن؟ من میخوام دو سه روزه برسه ها..

Junior Member Resident آواتار ها

نه با DHL نمی فرستن.ولی زمان فرستادن برای کانادا و اکثر کشورهای اروپایی دو روز کاری هست.

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

هم با "کاراپست" میفرستن و هم با "DHL" دیگه انتخاب خودته که بگی با کدوم بفرستن برات، با کاراپست 3-4 روزه میرسه آمریکا، و با دی اچ ال یه هفته ای میرسه آمریکا... قیمت کاراپست هم ارزونتره و جدیدا از 24000 تومان، شده 27000 تومان. قبلا دی اچ ال 33000 تومان بود، الان نمیدونم چند شده....

Junior Member

یعنی میگید کاراپست سریع تره؟ جالبه من حتی اسمشم نشنیده بوودم. مال کجا هست؟
    من امروز زنگ زدم به واحد بین الملل گفتن هر روزی که بیارید اگه تا قبل ساعت یک باشه همون روز پست میکنیم. البته تو سایت همین جا خوندم نوشته تا قبل ساعت 11 . حالا دیگه نمیدونم. به هر حال تصمیم گرفتم همین جا ببرم بدم که برام مهر و موم هم بکنن. دوشنبه صبح میبرم که تا 5 شنبه برسه ایشالا

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

یعنی میگید کاراپست سریع تره؟ جالبه من حتی اسمشم نشنیده بوودم. مال کجا هست؟
    من امروز زنگ زدم به واحد بین الملل گفتن هر روزی که بیارید اگه تا قبل ساعت یک باشه همون روز پست میکنیم. البته تو سایت همین جا خوندم نوشته تا قبل ساعت 11 . حالا دیگه نمیدونم. به هر حال تصمیم گرفتم همین جا ببرم بدم که برام مهر و موم هم بکنن. دوشنبه صبح میبرم که تا 5 شنبه برسه ایشالا
    قبل ساعت 10 برای DHL هست. یکدفعه من 10.30 رفتم DHL داشت میرفت!
    من تجربه کاراپست برای کانادا دارم که 3 روزه دلیور شده.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Junior Member

اره اگه برم صبح خیلی زود میرم ریسک که نمیکنم..!

سلام دوستان
    یک سوال داشتم که شاید خیلی به این تاپیک ربط نداشته باشه
    برای ریز نمرات دانشگاه ازاد درس قران و وصایا حذف نمی شه.
    درس هایی که پیش خوردیم چی؟
    راستی دارالترجمه برای دانشگاه ازاد رو چطوری حساب می کنه اونا که ترم ترم نمی دن؟
    مرسی
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)