صفحه 14 از 41 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

من مدارکم را با کارا (بخاطر پستهای مثبتی که دوستان گذاشته بودند) 31 دسامبر فرستادم و ساعت 10 هم اونجا بودم که همون روز بره.
    4 ژانویه ساعت 9:56 هم رسیده به مقصد (آمریکا).
    فقط یک اشکال اساسی که در این کارا پست هست در بخش دلیوری فقط تاریخ و ساعت تحویل و اسم شهر و کشور را زده و اسم دانشگاه و کسی که تحویل گرفته را ننوشته.
    خدا کنه این 27 تومن برای تحویل تا محل باشه نه تا عوارضی اون شهر. شوخی کردم ولی من به دانشگاه میل زدم تا مطمئن بشم که فعلا خبری نیست.
    Argent (l') est un bon serviteur et un mauvais maitre

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من چند سوال در خصوص این کاراپست داشتم:
    1- ایا تا به حال کسی که از خدماتش استفاده کرده راضی بوده؟
    2- هزینه هر پاکت پستی زیر 500 گرم حدود 30 تومان میشه؟
    3- من سه تا پاکت مدارک برای نروژ دارم به سه قسمت جداگانه واسه همین خواستم از هزینه اطلاع داشته باشم.
    با تشکر
    1. من که راضی بودم.
    2. دقیقا 30 تومن میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza DWG نمایش پست ها
    من مدارکم را با کارا (بخاطر پستهای مثبتی که دوستان گذاشته بودند) 31 دسامبر فرستادم و ساعت 10 هم اونجا بودم که همون روز بره.
    فقط یک اشکال اساسی که در این کارا پست هست در بخش دلیوری فقط تاریخ و ساعت تحویل و اسم شهر و کشور را زده و اسم دانشگاه و کسی که تحویل گرفته را ننوشته.
    خدا کنه این 27 تومن برای تحویل تا محل باشه نه تا عوارضی اون شهر. شوخی کردم ولی من به دانشگاه میل زدم تا مطمئن بشم که فعلا خبری نیست.
    این احتمالا استثنا بوده چون تو مشخصات پیگیری بسته هایی که من فرستادم، اسم کسی که بسته را تحویل گرفته هست.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

آقا من شنبه 9 تا بسته از همین واحد بین الملل و با کاراپست فرستادم آمریکا، الان که ردشونو زدم دیدم 6 تاشون رسیدن پاریس، 3 تاشون هنوز دوبی موندن!!! یعنی میگین اطلاعات آپدیت نشده یا مشکلی واسه اون 3 تا پیش اومده؟! نکنه بسته هام از پرواز جا موندن آخه طفلکیا اولین بارشونه!!!
    خدابیامرز انیشتین اون دم آخری وقتی بر بالینش بودم یه نصیحتی بهم کرد.
    گفتش: مهدی جان! موفقیت 1 درصدش استعداده و 99 درصدش پشتکار.
    نور به قبرش بباره، چیزایی می گفت!

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza DWG نمایش پست ها
    من یه بسته جدید فرستادم برای کانادا که همین مشکل ننوشتن اسم تحویل گیرنده را داره!

یه تماس با کارا پست گرفتم و بهم گفت که سیستم نرم افزاریشون دچار مشکل شده. ولی پای تلفن شماره اون کسی که زیر بسته را امضا کرده بود را بهم داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dash_metti85 نمایش پست ها
    آقا من شنبه 9 تا بسته از همین واحد بین الملل و با کاراپست فرستادم آمریکا، الان که ردشونو زدم دیدم 6 تاشون رسیدن پاریس، 3 تاشون هنوز دوبی موندن!!! یعنی میگین اطلاعات آپدیت نشده یا مشکلی واسه اون 3 تا پیش اومده؟! نکنه بسته هام از پرواز جا موندن آخه طفلکیا اولین بارشونه!!!
    ممکنه این هم مربوط به همون مشکل سیستمشون باشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    ممکنه این هم مربوط به همون مشکل سیستمشون باشه!
    مرسی، آره ظاهرا مشکل از همون بود، چون الان چک کردم همشون رسیدن آمریکا (Memphis) و همه با هم آپدیت شدن.
    خدابیامرز انیشتین اون دم آخری وقتی بر بالینش بودم یه نصیحتی بهم کرد.
    گفتش: مهدی جان! موفقیت 1 درصدش استعداده و 99 درصدش پشتکار.
    نور به قبرش بباره، چیزایی می گفت!

اساتید گرامی جهت اطلاع
    الان که دوباره چک کردم دیدم Signed by یا همون تحویل گیرنده هم اضافه شده.
    Argent (l') est un bon serviteur et un mauvais maitre

دمش گرم کاراپست، من نگرانی ددلاین داشتم ولی مدارکمو 2 روزه رسوند آمریکا هر کدوم توی شهر خودش! فقط دلیوریش مونده !

دوستان میشه لطف کنید بگید آخرین قیمت Dhl واسه نروژ همون 30300 به حساب 2-1109494-810-826 بانک سامان که دیگه با فیش برم اونجا و معطل بانک نشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط golis نمایش پست ها
    دوستان میشه لطف کنید بگید آخرین قیمت Dhl واسه نروژ همون 30300 به حساب 2-1109494-810-826 بانک سامان که دیگه با فیش برم اونجا و معطل بانک نشم؟
    من نمیدونم شما آخرین بار کی اقدام کردید ولی تا اون جایی که من اطلاع دارم، اخیرا فقط با کاراپست ارسال میکنند و هزینش را هم همونجا با دستگاه کارت خوان از شما میگیرند.

این کد پیگیری کاراپست بستمون کدومه؟ تو رسید 2 تا شماره هست account number?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)