صفحه 16 از 41 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط audir8 نمایش پست ها
    سلام و تشکّر از همه بچّه هایی که اینجا زحمت می کشند.

من دو تا سئوال داشتم:

اوّل این که من یه سری پاکت با آرم دانشگاه خودمون دارم که از دانشکده گرفتم (تهران جنوب). می تونم مدارکم رو توی همون بذارم و آدرس رو بنویسم؟ اونجا توی واحد بین الملل فقط مهر می کنن؟ یا حتماً باشد پاکت خودشون باشه؟

دومی هم این که من توی پست های قبلی دیدم بچّه ها میگن فقط یه مهر می زنن روی پاکت بزرگ اصلی. این کافیه؟ یعنی لازم نیست هر چند تا پاکت که باشه جدا مهر بخوره؟ اونجا این کار رو نمی کنن؟

ممنون میشم جواب بدید می خوام چهارشنبه برم برای ارسال مدارک.
    هر چند تا باشه جدا جدا برات مهر می کنن ! روی پاکت بزرگم جدا میزنن !

سلام من 5 شنبه مدارکمو فرستادم نروژ ولی هنوز نرسیده الان 2 روزه تو فرودگاه اسلو تو ترانزیت زده به نظرتون مشکلی پیش اومده؟ پس این سرعت کاراپست چی بود

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط golis نمایش پست ها
    سلام من 5 شنبه مدارکمو فرستادم نروژ ولی هنوز نرسیده الان 2 روزه تو فرودگاه اسلو تو ترانزیت زده به نظرتون مشکلی پیش اومده؟ پس این سرعت کاراپست چی بود
    من آخرین بستم را برای کانادا دوشنبه دادم به امور بین الملل (Pick up: 23 Jan, 2012 4:20 PM) و دیشب رسید به مقصد (Delivered: 25 Jan, 2012 11:45 AM).

شاید در اسلو مشکل آب و هوایی وجود داره یا شاید در تعطیلات باشند. میتونی زنگ بزنی کاراپست و ازشون بپرسی که مشکل چیه.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Senior Member pafj آواتار ها

بعد از 4 روز تازه بسته من رسیده اسلو نروژ !!! تازه اونجا هم مقصد نهایی من نیست!!!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

من دو تا پست پریروز داشتم، همین الان رسیدن و دلیور شدن به آمریکا یکی به فیلادلفیا یکی هم به آریزونا
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام.

من امروز ساعت 10 بردم مدارکم رو از کی می تونم پیگیری کنم؟ هنوز می زنه Not Found!

راستی، یه نکته ای این که اگر از داتشگاه خودتون پاکت گرفته باشین توی اون مدارکی که باید مهر و موم بشه رو بذارید هم قبوله من همین کار رو کردم.

Angry پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

با سلام
    من هم 21 ژانویه مدارکم رو واسه نروژ فرستادم که هنوز یعنی 30 ام ژانویه به دست دانشگاه نرسیده و متاسفانه ددلاین تا 1فوریه هست
    از دوستان کسی هست که پیگیری کرده باشه که دلیلش چیه؟
    من زنگ زدم گفتن آدرس پیدا نکردند،ولی من دوباره آدرس دقیق و شماره دانشگاه رو واسشون میل کردم که البته همون آدرس قبلی بود ، فقط شماره تلفن بهش اضافه شده بود
    راستی واسه سوِید هم ارسال کردم که بعد از یک هفته رسید
    اصلا از کارا پست راضی نیستم
    تا پست هم خارجیش بهتر از ایرانیه...........

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من ۲۰ ژانویه چنتا بسته با کارا پست فرستادم آمریکا، ۲۳ ژانویه رسید دست دانشگاه، فکر نمیکنم هیچ پستی به این سرعت برسونه
    مورد شما فکر می‌کنم آدرسی که دادین شاید دقیق نبود.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

من دوباره زنگ زدم،میگه ما همیشه با نروژ این مشگل رو داریم
    به خاطر ایجنت مقیم اونجاست
    حالا یعنی اگه یکی دو روز دیرتر برسه،اینا هیچ جوره ترتیب اثر نمیدن به ثبت نام ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member sara_f آواتار ها

سلام بچه ها
    من براي مهاجرت اقدام كردم، سفارت كانادا يه ايميل زده كه كپي برابر با اصل مدرك ليسانس و ريز نمرات كه توسط خود دانشگاه تاييد شده باشه رو براشون بفرستم. مداركم مال دانشگاه آزاد كرج هست و ظاهراً اين دانشگاه كپي مدارك را برابر با اصل نمي كنه. از امور بين الملل هم كه سوال كردم ميگن ما فقط مدارك رو تو پاكت ميذاريم و پاكت رو مهر مي كنيم. كسي تجربه اي تو اين زمينه داره؟ چطور مي تونم ليسانس و ريز نمرات فارسي رو برابر با اصل كنم (البته با مهر دانشگاه و به انگليسي كه اونا بفهمن) لطفاً منو راهنمايي كنين خيلي محدوديت زماني دارم.
    قایل نامبر کبک: 21 اکتبر 2009،CSQ تاریخ : 13 آوریل 2010،فدرال فایل نامبر: 14 آوریل 2010،دریافت CSQ جدید برای اضافه نمودن همسر: 16 فوریه 2012
    آپدیت اولیه (آنکارا): 16 جولای 2012،آپدیت دوم (پاریس): 3 آوریل 2013، دریافت مدیکال : 30 آگوست 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)