صفحه 2 از 39 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    من امروز مدارکمو از امور بین الملل بلخره فرستادم . 47/000 تومن ازم گرفت برای TNT
    فقط امیدوارم TNT بهتر از DHL باشه . IELTS رو DHL کردن برام فقط 6 روز تو clearence delay بود !
    کسی می دونه این TNT چند روزه می رسه ؟
    بستگي داره براي كجا بخواهيد براي كانادا و آمريكا معمولا بين 4 - 5 روز البته الان كه تعطيلاته رو نمي دونم

سلام به همگی
    جدیدا از دوستان دانشگاه آزادی کسی ترجمه مدارک را به صورت مهر و موم شده دریافت کرده که خودش شخصا پست کرده باشه؟ یا نه اصلا یک راه به غیر از این پست اکسپیرس تی ان تی وجود نداره؟ شاید خوب باشه دوستان همگی پیشنهاد بدیم که پست معمولی تی ان تی هم اضافه بشه تا حداقل هزینه مازاد متحمل نشیم... نظر شما چیه؟ وقتی تعداد زیاد بشه جدا نمی صرفه که تماما با اکسپرس پست بشه مخصوصا وقتی که هنوز زمان کافی برای ارسال مدارک وجود داره. گاهی هم زمان رسیدن مدارک با اکسپرس و معمولی زیاد با هم فرق نداره!! اکسپرس هم دیدم ۱۰ روزه رسیده!! امیدوارم همگی موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    جدیدا از دوستان دانشگاه آزادی کسی ترجمه مدارک را به صورت مهر و موم شده دریافت کرده که خودش شخصا پست کرده باشه؟ یا نه اصلا یک راه به غیر از این پست اکسپیرس تی ان تی وجود نداره؟ شاید خوب باشه دوستان همگی پیشنهاد بدیم که پست معمولی تی ان تی هم اضافه بشه تا حداقل هزینه مازاد متحمل نشیم... نظر شما چیه؟ وقتی تعداد زیاد بشه جدا نمی صرفه که تماما با اکسپرس پست بشه مخصوصا وقتی که هنوز زمان کافی برای ارسال مدارک وجود داره. گاهی هم زمان رسیدن مدارک با اکسپرس و معمولی زیاد با هم فرق نداره!! اکسپرس هم دیدم ۱۰ روزه رسیده!! امیدوارم همگی موفق باشید.
    به خودتون تحويل نمي دن ولي با پست عادي مي تونيد بفرستيد 7000تومان

Junior Member

پست DHLخيلي ارزون تر از TNTهست قيمتش 30300.با DHLپست كنيد.

واسه پست ريز نمره بايد بذارن تو ي پاكت جدا و اونو مهر كنن و تو يه پاكت ديگه با ريكامنديشن بفرستن؟
    واسه منو همه رو ريخت تو ي پاكت فرستاد!!ولي فكر كنم بايد ريز نمره رو جدا مهر كنه درسته؟
    واسه كانادا كه براي هر دانشگاه بايد دو نسخه بفرستيم بايد چي كار كنن؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr نمایش پست ها
    به خودتون تحويل نمي دن ولي با پست عادي مي تونيد بفرستيد 7000تومان
    قیمت پست معمولی واحد بین الملل دانشگاه آزاد 6000 تومان است، من امروز سه بسته با پست معمولی فرستادم شد 18000 تومان.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزان ترین مرکز پست TNT

بچه ها من دانشگاه آزادی هستم ! مدارکم رو باید بدم واحد بین الملل یا خودم می تونم با TNT بفرستم؟

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط flipflop1 نمایش پست ها
    بچه ها من دانشگاه آزادی هستم ! مدارکم رو باید بدم واحد بین الملل یا خودم می تونم با TNT بفرستم؟
    مدارک رو می تونید خودتون پست کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط flipflop1 نمایش پست ها
    بستگی به جایی داره که می خواهید apply کنید ، بعضی جاها ازتون میخواهند که حتما از طریق دانشگاه ارسال بشه ، بعضی جاها اگه خودتون هم ارسال کنید قبول میکنند.
    goodbye forever

حتی اگر جایی به شما گفته است که خودتان هم می توانید بفرستید (که خیلی کم هستند)، حتما به واحد بین الملل تحویل دهید تا آن ها برایتان بفرستند.

منظور فقط فرستادن نیست، بلکه هدف اصلی گرفتن پاکت رسمی مهر و موم شده دانشگاه، آدرس و شماره تلفن دانشگاه بین الملل هست که سپس دانشگاه مقصد می تواند با تماس گرفتن، از آن ها استعلام بگیرد.

Junior Member

پست TNT از دانشگاه ازاد چند روز طول میکشه برسه؟اگه 5شنبه پست کنیم؟کی میرسه کانادا ؟کسی تا حالا 5شنبه پست کرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)