صفحه 30 از 41 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

دوستان
    شاید سوالم یه خورده مسخره به نظر برسه
    آیا مدارک افرادی که هنوز دانشجوی دانشگاه آزاد هستند رو هم پست می کنند؟من ریز نمره رسمی دارم (همون فرم معروف به شماره3)چون یکی از دوستان گفت باید مهر اداره فارغ التحصیلان رو داشته باشه این سوال رو پرسیدم

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    دوستان
    شاید سوالم یه خورده مسخره به نظر برسه
    آیا مدارک افرادی که هنوز دانشجوی دانشگاه آزاد هستند رو هم پست می کنند؟من ریز نمره رسمی دارم (همون فرم معروف به شماره3)چون یکی از دوستان گفت باید مهر اداره فارغ التحصیلان رو داشته باشه این سوال رو پرسیدم
    نه دوست عزیز.مهرفارغ التحصیلی روی مدرک مهم نیست برای پست.می تونید همین الان که هنوز دانشجو هستید مدارکتون را از همین جا پست کنید.

خوب بچه ها بزارید من از تجربه خودم بگم.
    من صبح چهارشنبه رفتم واحد بین الملل دانشگاه ازاد تو پاسداران طبقه چهارم پیش آقای طباطبایی.
    ریز نمراتم رو بهشون دادم و آدرس کامل دانشگاهم رو نوستم.(ترجیحا شماره تلفن Admission Officeدانشگاهتون رو هم بنویسید که اگر خدایی نکرده مشکلی ایجاد شد بهشون زنگ بزنند.
    مبلغ پرداختی من ۵۷۰۰۰ تومان شد و من این مبلغ رو با کارت پرداخت کردم. آقای طباطبایی خیلی شیک از زیر میزش یکدونه از این دستگاه های کارت خوان رو درآورد و گفت کارت رو بکش !!!
    توصیه شدید می کنم صبح زود اونجا باشید که همون روز مدارکتون ارسال بشه. من ۹صبح اونجا بودم و چون خلوت بود کلا کارم ۱۵ دقیقه بیشتر طول نکشید.
    همونجا بستم رو کنار گذاشت و فیش پرداخت کاراپست رو بهم داد و گفتم با این شماره ی روی فیش می تونی بستت رو ردیابی کنی.
    ازشون پرسیدم چند روزه بستم میرسه آمریکا؟ ایشون هم گفتن ۴ روزه.
    همون بعدظهر چهارشنبه بستم از تهران خارج شد و اول رفت دبی.
    ۵شنبه بستم به دبی رسید و همون ۵شنبه بستم به سمت نیویورک حرکت کرد از نیویورک بستم رفت به شیکاگو.
    شنبه و ۱شنبه اونجا تعطیله بنابرین بستم همونجا موند تا روز ۲شنبه.
    صبح دوشنبه بستم از شیکاگو حرکت کرد و رسید با ایالت آیوا.
    ساعت ۱۱ صبح روز ۲شنبه ُ بستم رسیده بود به دانشگاه.
    واقعا از کاراپست راضی هستم و همونطور که قول داده بودند ۴روزه مدارکم رسید.
    الان منتظر I20 هستم. با هماهنگی که با دانشگاه انجام دادم دانشگاه ویزا رو میفرسته دبی و من از طریق کاراپست ویزام رو PickUP می کنم.
    اینم سایت کاراپست www.karapost.com من که واقعا ازش راضی بودم
    آدرس معاونت امور بین الملل دانشگاه :خیابان پاسداران ، خیابان بوستان 7 ، پلاک ۱۵۹ ، طبقه 4 مسول: آقای طباطبایی
    امیدوارم همه دوستان کارشون بدون استرس و بی دغدغه انجام بشه.
    سوالی بود در خدمتم
    ویرایش توسط mamoosh68 : December 27th, 2013 در ساعت 11:59 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    بله اينكار رو انجام ميدن . چيزي كه از اون مركز توسط كاراپست ارسال ميشه مهر و موم دانشگاه داره و رسما از سمت دانشگاه ارسال ميشه فقط پستي كه اينكار رو ميكنه كاراپسته. اكثر دانشجويان اشتباها فكر ميكنند اونجا دفتر پست كاراپسته در صورتيكه هر روز ساعت 11 يك پيك مياد و مدارك تاييد و مهر موم شده رو از مركز آزاد به كاراپست ميبره تا پست بشه. البته از دانشگاه دوم هم بپرسيد شايد اونها هم همين روند رو داشته باشند.

شادزي
    سلام جناب شادزی
    ممنون میشم به سوالات من جواب بدین.
    اول اینکه چون ددلاین ها نزدیکن تصمیم دارم فردا مدارکم رو برای پست ببرم. بعد اپلیکیشن رو پر کنم و فی رو پرداخت کنم. اشکالی که ایجاد نمیکنه اول پست کنم؟
    دوم اینکه دانشگاه به من دوتا ادرس داده. sent by standard/air mailیا by express/courier): از کدوم باید استفاده کنم . از کاراپست دانشگاه آزاد میفرستم.
    و سوم اینکه من سه تا ریکام لازم دارم که دوتا خیلی عالی و معتبرن. از اساتید ارشدم که سمینار و پروژه باهاشون داشتم. سومی استاد لیسانسمه از دانشگاه آزاد . گفته خودت بنویس ، من ارسال میکنم. اما با اینکه مدیر گروه بوده، ایمیلش یاهو هست. این مشکل ایجاد میکنه؟

پیشاپیش ممنونم
    ویرایش توسط saraa71a : January 5th, 2014 در ساعت 12:56 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط saraa71a نمایش پست ها

اول اینکه چون ددلاین ها نزدیکن تصمیم دارم فردا مدارکم رو برای پست ببرم. بعد اپلیکیشن رو پر کنم و فی رو پرداخت کنم. اشکالی که ایجاد نمیکنه اول پست کنم؟
    دوم اینکه دانشگاه به من دوتا ادرس داده. sent by standard/air mailیا by express/courier): از کدوم باید استفاده کنم . از کاراپست دانشگاه آزاد میفرستم.
    و سوم اینکه من سه تا ریکام لازم دارم که دوتا خیلی عالی و معتبرن. از اساتید ارشدم که سمینار و پروژه باهاشون داشتم. سومی استاد لیسانسمه از دانشگاه آزاد . گفته خودت بنویس ، من ارسال میکنم. اما با اینکه مدیر گروه بوده، ایمیلش یاهو هست. این مشکل ایجاد میکنه؟

پیشاپیش ممنونم
    اگر اجازه بدید من با تا جایی که بتونم جواب سوالاتتون رو بدم.
    جواب سوال اول: برای دانشگاه آزاد و شما فرقی نمی کنه، باید ببینید دانشگاه مقصدتون مدارک و ... در چه مرحله ای از شما خواسته. مثلا دانشگاه من، اول گفت Application Online رو پر کنم بعدش مدارکم رو پست کنم.یعنی اجازه ارسال مدارک رو قبل از پرکردن فرم به من نداده. اگر اجباری از سوی دانشگاه نشده که مدارکتون رو در چه مرحله ای بفرستید، مشکلی نیست و شما می تونید فردا اقدام کنید

سوال دوم: دانشگاه آزاد با کاراپست کار می کنه ، پس شما آدرس دوم رو باید بنویسید چون "پیشتاز" محسوب میشه

سوال سوم: در این مورد اطلاعاتم کافی نیست .

سوالی بود با کمال میل در خدمتم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saraa71a نمایش پست ها
    سلام جناب شادزی
    ممنون میشم به سوالات من جواب بدین.

پیشاپیش ممنونم

سلام
    همونطور كه گفتند حتما سايت دنشگاه چك شه. و من بودم ايميلي هم يك سوال ميپرسيدم. معمولا مشكلي نيست و انگشت شمارند دانشگاه هايي كه ميگن بعد از پرداخت في بفرستيد. ضمنا 4-5 روز تو راهه. عملا تو اين زمان فرصت داريد كه انجام بديد.
    ايميل مورد داشته باشه راه ديگه اي داريد؟ برخي دانشگاه هاي خيلي معتبر به اين مورد حساس هستند. ولي اونها هم ميتونند استعلام كنند. اگر ندارند با همون بفرستند. امثال ايشون كم نيستند.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان من اساتیدم روی سربرگ انگلیسی توصیه نامه رو نوشتن و امضا کردن ولی تو پاکت معمولی برام گذاشتن ( یعنی پاکت دانشگاه نیست) و پاکت رو امضا کردن و جسبوندن. حالا می خوام ببینم مشکلی پیش میاد اگه من اینو ببرم بخش امور بین الملل دانشگاه آزاد که برام مهر بزنه؟ به همراه ریزنمرات اینا بفرستم؟ آقای طباطبایی به این مسئله گیر نمیده؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Åbo Akademi University - Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    دوستان من اساتیدم روی سربرگ انگلیسی توصیه نامه رو نوشتن و امضا کردن ولی تو پاکت معمولی برام گذاشتن ( یعنی پاکت دانشگاه نیست) و پاکت رو امضا کردن و جسبوندن. حالا می خوام ببینم مشکلی پیش میاد اگه من اینو ببرم بخش امور بین الملل دانشگاه آزاد که برام مهر بزنه؟ به همراه ریزنمرات اینا بفرستم؟ آقای طباطبایی به این مسئله گیر نمیده؟ ممنون
    دوست عزیز من همین سوال رو از واحد بین الملل پرسیدم . آقای طباطبایی خودشون گفتن توصیه نامه ها رو تو پاکت معمولی بزارید

Junior Member

من امروز از واحد بین الملل واسه دنور آمریکا نمره هامو فرستادم ولی با کاراپست نبود و به من رسید SKYNET دادن. هزینش هم شد 53000 تومن و آقای طباطبایی گفت 3-4 روزه میرسه!
    سایت ترکینگ هم اینه: www.skynetworldwide.net

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdio نمایش پست ها
    من امروز از واحد بین الملل واسه دنور آمریکا نمره هامو فرستادم ولی با کاراپست نبود و به من رسید SKYNET دادن. هزینش هم شد 53000 تومن و آقای طباطبایی گفت 3-4 روزه میرسه!
    سایت ترکینگ هم اینه: www.skynetworldwide.net

من هم 5 ژانویه ارسال کردم. با skynet بود.

اما یه سوال مهم. دوستان اگر اطلاعات یا تجربه ای دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.
    من مدارکم رو برای Denton, Texas فرستادم. Track میکنم 5 روزه Delivered شده به Coppell,Texas و الان که 10 روز از deliver شدن گذشته، دانشگاه میگه هنوز مدارک رو دریافت نکرده. در ضمن ریپورت نرمه آیلتس هم که به همون آدرس فرستادم و با پست TPG بود هم Deliveredشده اما نرسیده دانشگاه. حالا نمیدونم مشکل دانشگاه است یا پست؟ آدرس رو خود دانشگاه برام ایمیل کرده بود. فعلا که به هر دو پست ایمیل زدم. فردا هم تلفنی تماس میگیرم.
    لازمه بگم که همزمان برای یه دانشگاه دیگه هم تمام این موارد رو فرستادم و همه دریافت شده.

ددلاین اول فوریه است و خیلی نگرانم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)