صفحه 32 از 41 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

سلام یه سوال اورژانسی دارم، ممنون میشم جواب بدید

من ریز نمرات رسمی کارشناسی و اصل دانشنامه کارشناسی به همراه ترجمه هاشون را دارم (بدون مهر دادگستری و خارجه چون واقعا نیاز ندارم به این دو مهر). همچنین ریز نمرات غیر رسمی کارشناسی ارشد ( با مهر اداره فارغ التحصیلان واحد محل تحصیل) و مدرک موقت کارشناسی ارشد را به همراه ترجمه هاشون دارم. آیا واحد بین الملل این مدارک را برای من SEAL میکنه و پستشون کنه؟؟؟ آیا به موقت بودن مدرک و ریز نمرات کارشناسی ارشد من گیر میده و بگه SEAL نمیکنم؟؟؟؟ آیا به نداشتن مهر دادگستری و وزارت خارجه مدرک کارشناسیم گیر میده؟؟؟
    خیلی حیاتیه. لطفا پاسخ بدید.

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

درود
    دوستان ساعت کاری آقای طباطبایی تغییر کرده. قبلاً تا ساعت 14 بود، امروز رفتم، نوشته بودن تا ساعت 12:30 هستن فقط. گفتم اطلاع بدم، بقیه بچه ها مثل من به مشکل بر نخورن.
    راستی دوستان من رفتم پیام نور و گفتم مدارکم رو سیلد کنید ، میخواهم با مدارک دانشگاه آزادم همزمان پست کنم ( با یه پست). خانم آزادبخت فرمودند که اینکار رو نکنید، چون بعداً قبولش نمیکنن دانشگاه آزاد. واسم سیلد کردن توی یه پاکت و دادن بهم گفتن برو پستش کن! حالا من متوجه نمیشم چه فرقی داره خودم بفرستم یا بدم آقای طباطبایی خارج مدارک دانشگاه آزادم بذاره و پست کنه؟
    کسی ایده ای داره؟
    Stars and Stripes

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

نقل قول نوشته اصلی توسط jjj3 نمایش پست ها

من ریز نمرات رسمی کارشناسی و اصل دانشنامه کارشناسی به همراه ترجمه هاشون را دارم (بدون مهر دادگستری و خارجه چون واقعا نیاز ندارم به این دو مهر). همچنین ریز نمرات غیر رسمی کارشناسی ارشد ( با مهر اداره فارغ التحصیلان واحد محل تحصیل) و مدرک موقت کارشناسی ارشد را به همراه ترجمه هاشون دارم. آیا واحد بین الملل این مدارک را برای من SEAL میکنه و پستشون کنه؟؟؟ آیا به موقت بودن مدرک و ریز نمرات کارشناسی ارشد من گیر میده و بگه SEAL نمیکنم؟؟؟؟ آیا به نداشتن مهر دادگستری و وزارت خارجه مدرک کارشناسیم گیر میده؟؟؟
    دوست عزیز توضیحات خود معاونت بین الملل دانشگاه رو بخونید، بر طبق این قاعدتاً نباید مدارک شما رو سیلد کنن! اما باز هم شما از آقای طباطبایی بپرسید روز شنبه قبل از ساعت 12:30. تو ایران عزیز همه قانونی وجود داره اما تبصره هایی هم وجود داره که قانون رو نقض میکنه.

قابل توجه متقاضیان ارسال مدارک به خارج از کشور
    ارائه مدارک ذیل به دبیرخانه حوزه معاونت بین الملل الزامی است

1- دو سری کپی از ریزنمرات و دانشنامه فارسی برای یکبار جهت تشکیل پرونده
    2- ارائه آدرس دقیق پستی مقصد
    3- به همراه داشتن اصل مدارک تحصیلی شامل ریزنمرات و دانشنامه (در صورت همراه نداشتن اصل مدارک پس از استعلام از مراجع ذیربط ارسال خواهد شد) (کپی برابر اصل مدارک کافی نیست)
    4- ارائه ترجمه رسمی ریزنمرات و دانشنامه که به تائید وزارت خارجه و دادگستری رسیده باشند.
    5- ساعت پذیرش ارسال مدارک به خارج از کشور 8 صبح الی 12.30 بعد از ظهر روزهای شنبه تا چهارشنبه می باشد.
    6- زمان رسیدن مدارک با پستهای سریع بین المللی بین 3 الی 4 روز میباشد.
    در ضمن متذکر می شود حوزه معاونت بین الملل از تحویل مدارک تحصیلی پلمپ شده به اشخاص اکیداً معذور است لطفاً اصرار نفرمائید.
    Stars and Stripes

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من الان 2 3 روزه هرچی شماره 47912319 رو میگیرم اشغاله و نمیتونم با آقای طباطبایی صحبت کنم. چیکار کنم؟ راه حل چیه که این همه راه رو نرم تا تهران؟

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

جواب سوال خودم:

شماره تلفن جدید آقای طباطبایی (معاونت امور بین الملل) : 021-47353010

مدارک من به مبلغ 53000 تومان و با skynet ارسال شد. 11 آذر پست کردم به سازمان مرکزی و 12 آذر (چهارشنبه) فرستاده شده و الان که 16 آذر هست تو لس آنجلس هست. (مقصد منم همونجاست ولی هنوز به خود دانشگاه نرسیده)

نقل قول نوشته اصلی توسط jjj3 نمایش پست ها

من الان تلفتی پرسیدم گفتند باید حتما مهر داشته باشه. کسی هست که راهی پیدا کرده باشه بدون این مهرها بفرستن ؟

Senior Member

سلام
    دوستان من مدرک کارشناسیم از دانشگاه دولتی هست و ارشدم از آزاد
    ترجمه رسمی مدرک کارشناسیم رو الان توی پاکت انگلیسی دانشگاه دولتی محل تحصیلم دارم
    این طور که شنیدم واحد بین الملل مدرک دانشگاه آزاد رو داخل پاکت انگلیسی دانشگاه میذاره و همه اینها رو داخل یک پاکت بزرگتر، درسته دیگه؟
    سوال دیگه هم اینه که در مورد پاکت توصیه نامه های کاغذی که قبلا دربشون امضا شده و چسب زده شده، آیا واحد بین الملل مهر انگلیسیش رو پاکتها می زنه؟
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من مدرک کارشناسیم از دانشگاه دولتی هست و ارشدم از آزاد
    ترجمه رسمی مدرک کارشناسیم رو الان توی پاکت انگلیسی دانشگاه دولتی محل تحصیلم دارم
    این طور که شنیدم واحد بین الملل مدرک دانشگاه آزاد رو داخل پاکت انگلیسی دانشگاه میذاره و همه اینها رو داخل یک پاکت بزرگتر، درسته دیگه؟
    سوال دیگه هم اینه که در مورد پاکت توصیه نامه های کاغذی که قبلا دربشون امضا شده و چسب زده شده، آیا واحد بین الملل مهر انگلیسیش رو پاکتها می زنه؟
    توصیه نامه ای که واحد بین الملل مهر میزنه مخصوص خودشه ، فرم خاص داره و باید بغیر از استادت ، مدیر یا معاون اموزشی واحدتون هم امضا کنه ! اینجوری هم خود توصیه نامه رو مهر و امضا میکنن هم روی درب پاکت مهر انگلیسی میزنن !

Junior Member

5- ساعت پذیرش ارسال مدارک به خارج از کشور 8 صبح الی 12.30 بعد از ظهر روزهای شنبه تا چهارشنبه می باشد.
    6- زمان رسیدن مدارک با پستهای سریع بین المللی بین 3 الی 4 روز میباشد.
    در ضمن متذکر می شود حوزه معاونت بین الملل از تحویل مدارک تحصیلی پلمپ شده به اشخاص اکیداً معذور است لطفاً اصرار نفرمائید.[/QUOTE]

این یعنی امکانش نیست که فقط کارنامه هامون پلمپ کنن وبدن دست خودمون برا فرستادن؟من میخام کسی برام ببره چکارباید بکنم ؟؟!!

Junior Member

سلام
    ساختمان بین الملل که بایستی مدارک را ببریم نزدیک درب ورودی دانشگاه هست یا باید کلی رفت بالا؟
    پنج شنبه ها هستن؟ (اگر هستن تا چه ساعتی؟)

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)