صفحه 36 از 41 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط fort knox نمایش پست ها
    از شهرستان پا شدم رفتم علوم تحقیقات. 7 صبح رسیدم ، کسی نبود. منتظر موندم تا 8 صبح، اول همکار آقای طباطبایی اومد. خواستم یه سری transcript پست کنم برای دانشگاه، مدارک رو گرفت گفت اصل مدرک رو هم میخوایم. گفتم قبلاً بارها مدارک پست کردم ولی نیاز به اصل مدرک نبود، من هم نمیدونستم و نیاوردم با خودم. گفت به هیچ وجه نمیشه. کم کم داشتم منصرف میشدم که آقای طباطبایی اومد و موضوع را با ایشون درمیون گذاشتم، خدا عمرش بده، گفت اوکی همه کارا رو انجام داد من هم پولا رو واریز کردم. گفت مدارکت آماده پست هست وقتی برگشتی خونه اصل مدرک رو برام پست کن ما اینجا مطابقت میدیم و دوباره اصل مدارک رو برات پست میکنیم.
    قابل توجه دوستان، از این به بعد اصل مدارک هم باید همراهتون باشه.
    اساسا نیازی نبوده شما برید تهران. میتونستید با آقای طباطبایی تلفنی هماهنگ بکنید و مدارک کامل رو پست کنید و اونها بعد اینکه به دستشون برسه براتون میفرستن. خود من تا الان آقای طباطبایی رو شخصا ندیدم ولی چند بار کارهام رو انجام دادن به صورت غیر حضوری

نقل قول نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
    اساسا نیازی نبوده شما برید تهران. میتونستید با آقای طباطبایی تلفنی هماهنگ بکنید و مدارک کامل رو پست کنید و اونها بعد اینکه به دستشون برسه براتون میفرستن. خود من تا الان آقای طباطبایی رو شخصا ندیدم ولی چند بار کارهام رو انجام دادن به صورت غیر حضوری
    نمیدونستم غیر حضوری هم مدارکتون رو پست میکنند براتون.
    پول رو چطور پرداخت کردید؟ آخه یه 63 تومن باید کارت به کارت بشه و یه 30 تومن هم باید به حساب دانشگاه واریز بشه.

در ضمن، این کارا پست خیلی ازش راضیم. بسته من 3 روزه به دانشگاه deliver شد و تا حالا من با این پست مشکل نداشتم.

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط fort knox نمایش پست ها
    نمیدونستم غیر حضوری هم مدارکتون رو پست میکنند براتون.
    پول رو چطور پرداخت کردید؟ آخه یه 63 تومن باید کارت به کارت بشه و یه 30 تومن هم باید به حساب دانشگاه واریز بشه.

در ضمن، این کارا پست خیلی ازش راضیم. بسته من 3 روزه به دانشگاه deliver شد و تا حالا من با این پست مشکل نداشتم.
    میتونید اینجا رو بخونید

Junior Member

خواهش راهنمایی کنید ! من کارسناسی ناپیوسته معماری دارم ،کاردانی آزاد و کارشناسی سراسری ،حالا برای پست مدارک باید پیکار کنم؟؟ جداگانه باید بفرستم .یعنی کاردانی ببرم بین‌الملل پست کنه و کارشناسی و جدا خودم بفرستم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hanakazemi نمایش پست ها
    خواهش راهنمایی کنید ! من کارسناسی ناپیوسته معماری دارم ،کاردانی آزاد و کارشناسی سراسری ،حالا برای پست مدارک باید پیکار کنم؟؟ جداگانه باید بفرستم .یعنی کاردانی ببرم بین‌الملل پست کنه و کارشناسی و جدا خودم بفرستم؟؟
    این سوال من هم هست. آیا دانشگاه ازاد پاکت سیل شده مدرک مربوط به دانشگاه دولتی رو قبول میکنه با مدرک مربوط به خودش پست کنه؟

جواب سوال خودم
    بله قبول میکنه. و با پاکت سیل شده مدارک مربوط به خودش تو یک پاکت بزرگتر پست میکنه.

Junior Member

سلام
    من خودم کانادا هستم می خواستم مدارکم را ازطریق یکی از اشنایان بفرستم کانادا ازطریق واحد دانشگاه ازاد .
    سوالم این بود که اگر مدارک مهر دارترجمه بوخوره مدارک را واحد بین الملل پست می کنه یا باید حتما تایید دادگستری و خارجه داشته باشه.
    من اصل مدارکم ایران نیست و دانشگاه مورد نظر هم گفته کپی تایید شده همراه با ترجمه(official paper copy of the transcript).
    باتوجه به اینکه دارترجمه ای که قبلا مدارکم را داده بودم ترجمه و تایید دادگستری کنه می گه من فقط می تونم الان مهر ترجمه بزنم تا اصل مدارک نباشه. می خواستم بدونم اول اینکه ایا سیستمی وجود نداره در همون واحد بین الملل که ترجمه یا کپیش رو تایید کنن قبل از فرستادن .چون تو سایتشون نوشته قبل از فرستادن مدارک با پست در صورت نبود اصل مدرک از مراجع زیربط استعلام می شود . از طرفی در جای دیگه نوشتن " ارائه ترجمه رسمی ریزنمرات و دانشنامه که به تائید وزارت خارجه و دادگستری رسیده باشند".
    من خودم ایران نیستم نمی دونم از کجا باید شروع یا پرس و جو کنم.
    ممنون میشم اگر من را راهنمایی کنید
    ویرایش توسط buddy : September 30th, 2015 در ساعت 12:54 AM

Junior Member

سلام
    دوستان کسی جدیدا تجربه داشته که ریزنمرات رسمی و مدرک رسمی ترجمه شده (در سر برگ قوه قضائیه) را بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه ببره امور بین الملل و براش پست کنن؟؟
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

سلام
    من یه سوالی داشتم
    تا حدی از ابتدا متن بچه ها رو خوندم
    سوالم اینه
    اگر من مدارکم رو تحویل بگیرم و ترجمه رسمی انجام بشه با مهر دادگستری . اگر خودم پست کنم مشکلی داره؟یا حتما باید از طریق امور بین االملل انجام بشه؟؟؟
    ممنون میشم بهم بگین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط janemar نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی داشتم
    تا حدی از ابتدا متن بچه ها رو خوندم
    سوالم اینه
    اگر من مدارکم رو تحویل بگیرم و ترجمه رسمی انجام بشه با مهر دادگستری . اگر خودم پست کنم مشکلی داره؟یا حتما باید از طریق امور بین االملل انجام بشه؟؟؟
    ممنون میشم بهم بگین
    آقا این سوال منم هست، باید حتما از امور بین الملل پست بشه؟ خودم نمیتونم؟ مگه اونجا چکار می کنند که اگه خودم با کارا پست بفرستم ، نمیکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)