صفحه 37 از 41 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط poormaz نمایش پست ها
    آقا این سوال منم هست، باید حتما از امور بین الملل پست بشه؟ خودم نمیتونم؟ مگه اونجا چکار می کنند که اگه خودم با کارا پست بفرستم ، نمیکنه؟
    باید حتما از اونجا پست بشه تا دانشگاه مقصد ریزنمرات را آفیشال در نظر بگیره. مهر دادگستری هم نیاز ندارید همون سربرگ قوه قضاییه کافیه.
    کاری که توی اون دفتر میشه اینه که مدارک را از شما میگیره و بسته بندی و مهر وموم میکنه و با آدرس فرستنده دانشگاه آزاد میفرسته.
    وقتی خودتون بفرستید نه میتونید مهر و موم کنید و نه اینکه از طرف دانشگاه بفرستید.
    امیدوارم منظورم روشن باشه.

دوستان کسی شماره تلفن آقای طباطبایی را داره؟ کارشناس امور ارسال مدارک ( در معاونت بین الملل دانشگاه آزاد)

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    دوستان کسی شماره تلفن آقای طباطبایی را داره؟ کارشناس امور ارسال مدارک ( در معاونت بین الملل دانشگاه آزاد)
    شماره تلفن آقای طباطبایی امور بین الملل :
    021-47353010

درتکمیل و جواب به سوال چند پست قبل، من امروز با آقای طباطبایی صحبت کردم. گفتن ما مشکلی نداریم برای اینکه مهر وزارت خارجه و دادگستری خورده یا نخورده باشه و پست میکنیم. دانشگاه به مشکل نخورید که این مهر ها رو نداره و حداقل یکیش رو بزنید. باز راهکار بهتر این هست که ایمیل بزنید و بپرسید از دانشگاه که آیا مدارک ترجمه و مهر شده توسط مترجم رسمی در سربرگ کافیه یا نه.
    in conclusion, شما هرجور خودتون صلاح میدونید و از سیستم دانشگاه اطلاع دارید رفتار کنید.
    Dreams Don't Work Unless You Do

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezashark نمایش پست ها
    شماره تلفن آقای طباطبایی امور بین الملل :
    021-47353010

درتکمیل و جواب به سوال چند پست قبل، من امروز با آقای طباطبایی صحبت کردم. گفتن ما مشکلی نداریم برای اینکه مهر وزارت خارجه و دادگستری خورده یا نخورده باشه و پست میکنیم. دانشگاه به مشکل نخورید که این مهر ها رو نداره و حداقل یکیش رو بزنید. باز راهکار بهتر این هست که ایمیل بزنید و بپرسید از دانشگاه که آیا مدارک ترجمه و مهر شده توسط مترجم رسمی در سربرگ کافیه یا نه.
    in conclusion, شما هرجور خودتون صلاح میدونید و از سیستم دانشگاه اطلاع دارید رفتار کنید.
    دست شما درد نکنه واسه جوابهاتون. اما من الان زنگ زدم گفتم دانشگاه مقصدم مهر دادگستری نمیخواد اما بهم گفتن که حتما باید باشه . البته من زنگ زدم خود آقای طباطبایی نبود، یه آقایی به اسم کاظم زاده بود انگار، بهم گفت که اینجا ایراد میگیرند، حالا تکلیف من چیه؟ میخواستم فردا اول وقت بفرستم، اما انگار باید برم دنبال مهر و امضا. شما مطمئنید خودش گفت لازم نداره؟ من بفرستم همینجوری بدون مهر و تمبر دادگستری؟

رشته و دانشگاه
    University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط poormaz نمایش پست ها
    دست شما درد نکنه واسه جوابهاتون. اما من الان زنگ زدم گفتم دانشگاه مقصدم مهر دادگستری نمیخواد اما بهم گفتن که حتما باید باشه . البته من زنگ زدم خود آقای طباطبایی نبود، یه آقایی به اسم کاظم زاده بود انگار، بهم گفت که اینجا ایراد میگیرند، حالا تکلیف من چیه؟ میخواستم فردا اول وقت بفرستم، اما انگار باید برم دنبال مهر و امضا. شما مطمئنید خودش گفت لازم نداره؟ من بفرستم همینجوری بدون مهر و تمبر دادگستری؟
    نمیدونم والا. من با خود طباطبایی صحبت کردم گفت ما مشکلی نداریم. دانشگاهتون مشکل میخورین. تماس بگیرین با دانشگاه.
    من احتمالا یکشنبه دوشنبه یه سر بزنم برای پست مدارک. تجربه رو میزارم اینجا

Junior Member

سلام

من یه سوال داشتم شاید یکم جالب نباشه سوالی هست که به شدت نیاز به پاسخ داره
    من می خوام بدونم کسی که لیسانس داانشگاه آزاد داره برای بالا بردن شانسش آیا اگر اگر مدرکی که دریافت می کنه به همراه ریز نمرات بخواد تغییر بده به نمرات بهتره و از طریقی اینا ترجمه و مهر بشن به مانند همون مهره های اصلی (منظورم همون ترجمه دارالترجمه )و فقط از طریق دانشگاه آزاد بخش بین الملل پست نشه و دانشگاه مورد نظر همان اسکن رو بخواد آیا مشکلی پیش میاد ؟ در حالی که اصل مدرک با مورد تغییر داده شده فرقی نداره در ظاهر .

ممنون میشم اگر جواب بدین

رشته و دانشگاه
    University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط gisaa نمایش پست ها
    سلام

من یه سوال داشتم شاید یکم جالب نباشه سوالی هست که به شدت نیاز به پاسخ داره
    من می خوام بدونم کسی که لیسانس داانشگاه آزاد داره برای بالا بردن شانسش آیا اگر اگر مدرکی که دریافت می کنه به همراه ریز نمرات بخواد تغییر بده به نمرات بهتره و از طریقی اینا ترجمه و مهر بشن به مانند همون مهره های اصلی (منظورم همون ترجمه دارالترجمه )و فقط از طریق دانشگاه آزاد بخش بین الملل پست نشه و دانشگاه مورد نظر همان اسکن رو بخواد آیا مشکلی پیش میاد ؟ در حالی که اصل مدرک با مورد تغییر داده شده فرقی نداره در ظاهر .

ممنون میشم اگر جواب بدین
    این واقعا عجیب ترین سوالیه که تاحالا در این فروم مطرح شده. این کار نه اخلاقی و نه قانونیه. هیچکدوم از بچه هایی هم که در این فروم هستند اطلاع و علاقه ای به این شیوه کلاه برداری ندارند. شما با این شیوه فقط در ایران هست که میتونید ادامه بدید، در کشورهای دیگه بویژه سطوح دانشگاهی اصل بر صداقت هست و با همچین کاری نه تنها آبروی خودتون بلکه آبروی بقیه ما ایرانیا رو هم میبرید. خواهشا اصلا ادامه ندید این بحث رو.

رشته و دانشگاه
    University of Florida

نمیدونم والا. من با خود طباطبایی صحبت کردم گفت ما مشکلی نداریم. دانشگاهتون مشکل میخورین. تماس بگیرین با دانشگاه.
    من احتمالا یکشنبه دوشنبه یه سر بزنم برای پست مدارک. تجربه رو میزارم اینجا
    من امروز مدارکم رو بردم پیش آقای طباطبایی و پست کردم. مهر دادگستری و امورخارجه نداشت و فقط در سربرگ و امضای مترجم رسمی بود به همراه مهر اون ها.(البته یک سریش از پارسال مهر دادگستری و اینا داشت ولی دوسه سری دیگش نه.) با کارا پست فرستادن و گفتن احتمالا سه چهار روزه میرسه. در کل بحث مهر قوه قضاییه و امورخارجه فکر میکنم برای مرحله سفارت بسیار مهم هست که گویا ترجمه ای که به سفارت ارایه میشه هم نباید بیشتر از سه ماه از ترجمه و مهر شدنش گذشته باشه. چراشو نمیدونم ولی مترجمم به یقین این رو گفت.

رشته و دانشگاه
    University of Florida

من امروز مدارکم رو بردم پیش آقای طباطبایی و پست کردم. مهر دادگستری و امورخارجه نداشت و فقط در سربرگ و امضای مترجم رسمی بود به همراه مهر اون ها.(البته یک سریش از پارسال مهر دادگستری و اینا داشت ولی دوسه سری دیگش نه.) با کارا پست فرستادن و گفتن احتمالا سه چهار روزه میرسه. در کل بحث مهر قوه قضاییه و امورخارجه فکر میکنم برای مرحله سفارت بسیار مهم هست که گویا ترجمه ای که به سفارت ارایه میشه هم نباید بیشتر از سه ماه از ترجمه و مهر شدنش گذشته باشه. چراشو نمیدونم ولی مترجمم به یقین این رو گفت.
    آقا این کاراپست بی نظیره. من یکشنبه ظهر تحویل آقای طباطبایی دادم امروز سه شنبه عصر تحویل شده تو امریکا! باور نکردنیه! من بسته مشابه با DHL فرستادم یک هفته طول کشید تا برسه! قیمتش هم از DHL ارزون تر افتاد. DHL علم و صنعت دانشجویی برای من 95000 تومن گرفت که عادیش 168000 تومن میشد! این بنده خداها 63000تومن برا پست و 30000 تومن کارمزد دانشگاه مجموعا 93000 تومن. واقعا تجربه عالی بود.

دوستان من یه سوال دارم، ضرورت اینکه بدونیم برای دانشگاه باید از واحد بین الملل ارسال کنیم و یا نه از کجاست، منظورم اینه که خیلی از دوستان برای ترکیه و... خودشون فرستادن مدارک را با پست، الان از کجا بدونیم که میشه با هزینه کمتر و پست ریز نمرات و مدارک ترجمه شده با مهر دادگستری و... را فرستاد و یا اینکه حتما باید از واحد بین الملل فرستاد.

در ضمن دانشگاه ما ارسال نمیکنه، یعنی اگه بخوام خودم بفرستم باید شخصا مدارک ترجمه شده را پر کنم تو یه پاکت بفرستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)