صفحه 38 از 41 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

کسی نمیدونه واحد بین الملل دانشگاه آزاد پنجشنبه ها هم باز هست یا نه؟

سلام
    من میخام مدارکمو ببرم سازمان مرکزی بسته بندی و مهرو موم کنه بعد همه رو یکجا بفرستم بفرستم برای یکی از دوستام تو آمریکا. سازمان مرکزی دانشگاه آزاد میزاره این کارو کنم ؟ یعنی همه مدارک رو جدا جدا بسته بندی و مهروموم کنه و همه رو یجا بفرسته برای یک نفر (دوستم) تو آمریکا یا حتما باید بفرسته برای دانشگاه ها ؟
    ممنون

آقا چه میکنه این کاراپست ! توی ۴۲ ساعت از تهران به مقصد تو امریکا!! جالبه که هنوز نمره جی ار ایم نرسیده بعد از یک هفته!!!
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Junior Member

من شنبه مدارکمو ارسال کردم . ولی سوالی که هست اینه که از دبی رفته فرانکفورت و از اونجا کلن....مقصد بسته من آمریکاستت.. مگه نباید مستقیم از دبی بره آمریکا>؟

Junior Member

تجربه شخصی
    امروز من رفتم دفتر سازمان مرکزی برای این کار من رفتم میدان آزادی و از اونجا سوار بی ار تی شدم و رفتم آخرین ایستگاه دانشگاه آزاد پیاده شدم
    شما برای مراجعه به آقای طباطبایی میرید بلوک 3 طبقه همکف مدارک رو میدید یه فیش 30 تومن باید واریز کنید به حساب سازمان مرکزی دانشگاه آزاد یه 63 تومن کارت به کارت کنید برای این کار شما میرید بلوک 2 شعبه بانک ملی اونجا فیش واریزی میگیرد و 30 تومن رو میریزید و 63 تومن هم یه ای تی ام بغلش هست کارت به کارت میکنید بعد فیش رو می برید 2 تا کپی از اصل دانشنامه و ریز نمرات میگیرد راهنماییتون میکنن طبقه 4 اتاق 403 کپی ها رو با اصل مطابقت میدن و مهر میکنن میاید دوباره پیش آقای طباطبایی مدارک رو میزاره تو پاکت هر چی دارید ریکامند هم اصلا گیر نمیده من یه ریکامند از شرکت نفت داشتم و یه ریکامند از یکی از استاد هام که الان هیت علمی دانشگاه شیراز هست بود که تو سربرگ دانشگاه شیراز بود پس خیالتون راحت بعد پست میکنن ترک و سایت هم تو رسید بهتون میدن واسه پیگیری بستتون
    بسته هم 3 تا 4 روزه گفتن میرسه
    امیدوارم موفق باشید

Junior Member

سلام. من میخوام سه سری مدارک برای سه جای مختلف تو آلمان بفرستم.میخوام بدونم که فقط یه بار باید او 30 تومن فیش رو بریزم یا نه؟ یعنی کل هزینه من کلا میشه 210 تومن تقریبا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط essi2016 نمایش پست ها
    سلام. من میخوام سه سری مدارک برای سه جای مختلف تو آلمان بفرستم.میخوام بدونم که فقط یه بار باید او 30 تومن فیش رو بریزم یا نه؟ یعنی کل هزینه من کلا میشه 210 تومن تقریبا؟
    سلام. نه هزینه هر بسته جدا جدا حساب میشه و برای هر بسته هم ۹۶۰۰۰ هزار تومان می گیرن. ۳۰۰۰۰ هزار تا برای دانشگاه هستش و ۶۶۰۰۰هزار تا هم برای پست.

Junior Member

سلام .می خواستم بپرسم برای ارسال مدارک این آقای طباطبایی ریز به ریز مدارکی که می خوایی پست کنید رو چک می کنه ؟ یعنی مشخصات و ریز نمرات و معدل از این قبیل چیزا حتی ریکام هارو چک می کنه ؟ یا فقط یه بسته می گیره و پست می کنه ؟

Junior Member

بچه ها کسی آشنا یا رابطی تو دفتر امور بین الملل داره به من مسیج بده .ممنون

Junior Member

سلام
    وققتون بخیر
    من لیسانسم رو آزاد خوندم و ارشد سراسری بودم
    1 برای ارسال می تونم از دانشگاه آزاد درخواست کنم که مدارک رو برای دانشگاه ارشدم بفرسته و اونجا یکجا ارسال کنم؟
    2 برای پست مدارک که برای تطبیق ترجمه رسمی آیا اصل مدرک و ریز نمرات رو نیاز هست ببرم یا خودشون سیستمی چک می کنن ؟
    ممنون از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)