صفحه 39 از 41 نخستنخست ... 29303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 407

موضوع: پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

سلام دوستان ممکنه آدرس واحد بین الملل را بگین.میخوام از شهرستان بیام و فقط میخوام آقای طباطبایی مدارک را واسم توی پاکت بزارن و خودم شخصا تحویل دانشگاه بدم.ممنون.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_r69 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممکنه آدرس واحد بین الملل را بگین.میخوام از شهرستان بیام و فقط میخوام آقای طباطبایی مدارک را واسم توی پاکت بزارن و خودم شخصا تحویل دانشگاه بدم.ممنون.
    تهران، حصارک، دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات! 50 قدم قبلش یه پل هوایی یه و یه تابلوی بزرگ که نوشته سازمان مرکزی. کارت بانکی همراهتون باشه و یه جوری برنامه ریزی کن که صبح اول وقت اونجا باشی چون تا 12 تحویل مدارک دارن که همون روز پست می کنن و بعد 12 میوفته روز بعد.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

دوستان سلام
    چند روز پیش زنگ زدم برای ارسال مدارک بپرسم گفتن که قبول نمیکنن مدارک رو به خودم بدن که پست کنم گفتن ما خودمون انجام میدیم. بعد اینکه گفتن هزینش شده 70000 تومن بعلاوه اون 30000 تومن. میخواستم بپرسم برای شما هم همینطوره یا خیر. اینم بگم که میخوام مدارک لیسانس رو که از دانشگاه دولتی هستش با مدارک فوق که از دانشگاه آزاد هست رو باهم برام بفرستن.

ممنون میشم جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadmmf نمایش پست ها
    من توصیه نامه هامو فقط استادام امضا کردن اما داخل پاکت دانشگاه آزاد نذاشتن . امور بین الملل خودش مثل قبل توصیه نامه هارو میذاره تو پاکت مخصوص دانشگاه آزادو مهر میکنه درشو؟ از بچه هایی که تازگی رفتن لطفا راهنمایی کنن.ممنون
    سلام ببينيد من هم نامه هام در پاكت نبود ولي وقتي بردم امور بين الملل خودش پاكت بهم داد و گفت پس از گذاشته شدن تو پاكت در رو مهر وموم ميكنن ميفرستن به مقصد البته با ساير مدارك.
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    چند روز پیش زنگ زدم برای ارسال مدارک بپرسم گفتن که قبول نمیکنن مدارک رو به خودم بدن که پست کنم گفتن ما خودمون انجام میدیم. بعد اینکه گفتن هزینش شده 70000 تومن بعلاوه اون 30000 تومن. میخواستم بپرسم برای شما هم همینطوره یا خیر. اینم بگم که میخوام مدارک لیسانس رو که از دانشگاه دولتی هستش با مدارک فوق که از دانشگاه آزاد هست رو باهم برام بفرستن.

ممنون میشم جواب بدین
    سلام من هم اين هزينه 70 تومن پست و 30 تومن تشكيل پرونده و امور اداري رو دادم و با مدارك ارشدم با هم به مقصد پست كردم يعني با همون هفتاد تومن تمام مدارك اعم از آزاد و سراسري ارسال شد و مثلا امور بين الملل گير نميده كه نه ما فقط مدارك دانشگاه آزاد روپست ميكنيم بلكه تمام مدارك اعم از آزاد و سراسري رو تو يك كيسه با هم به مقصد ارسال ميكنه.
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadiman نمایش پست ها
    کسی نمیدونه واحد بین الملل دانشگاه آزاد پنجشنبه ها هم باز هست یا نه؟
    سلام خير دانشگاه عملا در روز 5 شنبه فعاليت اداري نداره ممكنه تو اداره باشن اما به امور مراجعين رسيدگي نميشه تو خود سايت هم زده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 12 مدارك رو جهت ارسال به خارجه دريافت ميكنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط pinocchio_liar نمایش پست ها
    سلام
    من میخام مدارکمو ببرم سازمان مرکزی بسته بندی و مهرو موم کنه بعد همه رو یکجا بفرستم بفرستم برای یکی از دوستام تو آمریکا. سازمان مرکزی دانشگاه آزاد میزاره این کارو کنم ؟ یعنی همه مدارک رو جدا جدا بسته بندی و مهروموم کنه و همه رو یجا بفرسته برای یک نفر (دوستم) تو آمریکا یا حتما باید بفرسته برای دانشگاه ها ؟
    ممنون
    اونها به اين گير نميدن ما فقط به دانشگاه ميفرستيم بلكه فقط به آدرس ارائه شده از جانب شما ارسال ميكنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط engisahar نمایش پست ها
    سلام
    وققتون بخیر
    من لیسانسم رو آزاد خوندم و ارشد سراسری بودم
    1 برای ارسال می تونم از دانشگاه آزاد درخواست کنم که مدارک رو برای دانشگاه ارشدم بفرسته و اونجا یکجا ارسال کنم؟
    2 برای پست مدارک که برای تطبیق ترجمه رسمی آیا اصل مدرک و ریز نمرات رو نیاز هست ببرم یا خودشون سیستمی چک می کنن ؟
    ممنون از لطفتون
    سلام
    دانشگاه آزاد عملا هيچ درخواستي رو جهت تحويل مدرك به خودتون يا به مرجع ديگري رو قبول نميكنه پس بهتره كه شما ارشدتون رو و مدارك مربوطه رو به امور بين الملل ببرين و با هم پست كنين.
    در رابطه با امور اداري جهت تاييد مدرك نياز به اصل ريز نمره و اصل مدرك جهت رويت و تاييد هست و ابدا سيستمي چك نميكنن و بايد تازه خودتون دو سري كپي جهت تشكيل پرونده از تمام مدارك ارسالي به خارجه ببرين. موفق باشين....

Junior Member

سلام
    برای کسی پیش اومده که دانشگاه آمریکا ازش کپی مدارک فارسی با مهر دانشگاه بخواد؟ دانشگاه ایران، این کارو میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanianr نمایش پست ها
    سلام محض اطلاعتون بگم من مدارکم رو با همین دانشگاه آزاد و اموربین المللش فرستادم برای ساسکچوان و تمام مدارک با تاییدهای وزرات علوم و دادگستری بود و خودشون هم گذاشتن توی پاکت و بقول معروف قرار بود برام مهرومومش بکنن و بفرستن ولی الان میل از سسچوان برام اومده که :
    Secondly, please note the Diploma and Bachelor transcripts you provided were not received in sealed University envelopes and will there be treated NOT as originals. Unfortunately, we receive a number of fraudulent documents and documents like transcripts, MUST be received in University sealed envelopes. Therefore, if you meet all the minimum requirements and accepted as a potential graduate student, you will have to provide transcripts in sealed University envelopes from Islamic Azad University (Bachelor) and Ministry of Education (Diploma).

خودتون قضاوت کنید دیگه خدا رو خوش نمیاد من اینهمه هزینه کردم و مدارک رو ترجمه کردم و فرستادم باز حالا نمیدونم توی اون اموربین الملل چیکار میکنن که مدارک منو مهروموم نشده فرستادن سی تومن هم پول گرفتن من میگم اگر میتونید برید دانشگاه واحدتون همونجا براتون مهرو موم بکنن و با کاراپست یا tpg بفرستین.
    سلام.
    خواهش می‌کنم به سوال من جواب بدین . برای من هم دقیقا همین اتفاق افتاد. لان این سازمانِ مربوطه که براش آقای طباطبائی‌ مدارک منو فرستاده میگه چون مهر نزده رو ریز نمرات و پاکت هم مهر و موم نبود، قابل قبول نیست.
    من خودم اونجا نبودم، پدرم مدارک رو تحویل داده اونا هم گفتن شما برین ما می‌فرستیم. من نمیدونم آیا واحد بین الملل اصلا پاکت دانشگاه داره یا پاکت سفیدِ معمولی‌؟ آیا روشو مهر می‌زنه؟ اینا الان گیر دادن که چرا همهٔ صفحات ریز نمرات و ترجمشو مهر نزدن.
    من الان چه کار باید بکنم. میترسم باز بفرستن همونجوری و اینا باز قبول نکنن.
    می‌شه بگین این مشکلو چطوری شما حل کردین؟کسی‌ اصلا پاکتِ لوگو داره امور بین ملل و دیده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)