نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362
همونجور که میگید به نوع دانشگاه هم ربط داره، بعضی دانشگاه ها سیستم Tracking رو به محض اینکه مدارک می رسه Update نمی کنن و چند روزی طول می کشه که وارد کنن. مثلا دانشگاه UTSA که سیستم اپلای کردنش Embark هست، اصلا جالب نیست. هیچ بعید نیست که نمره GRE رسیده باشه ولی هنوز وارد نکرده باشن. با ایمیل هم جواب نمی دن. البته این حرف ممکنه فقط برای این دانشگاه مصداق داشته باشه. خلاصه اینکه Deadline گذشته و هیچ خبری از نمره GRE نیست.
البته این مساله ای که بحث می شه برای حداقل 80 درصد دانشگاهها صادقه (شایدم بیشتر) و معمولا به طور متوسط دو هفته طول می کشه که سایتشون رو بروز کنن.

در جواب شما هم یه نکته مرتبط رو بگم که برای من UTSA بهترین و سریعترین سیستم Tracking رو داشت و خیلی سریع Update کردن. اتفاقا Embark به نظر من بهترین سیستم مدیریت Application هاست.

پس یه نکته رو هم مد نظر داشته باشین اونم اینکه وقتی که نزدیک Deadline ها می شه اینا سرشون شلوغه و خیلی کمتر به ایمیلها جواب می دن و طبیعتا کندتر هم عمل می کنن. من برای UTSA زودتر مدارک رو فرستادم و خیلی سریع هم سایت نشون داد. ایمیلها رو هم باز خیلی سریع جواب می دادن ولی نزدیک Deadline که شد کندتر شدن.