صفحه 2 از 17 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 161

موضوع: تجربیات آزمون 21 فوریه 2009 سنجش (تهران)

پیش فرض پاسخ : آزمون GRE (21 FEB,2009

نقل قول نوشته اصلی توسط zizi
    من 8 تا سوال ررياضي را نرسيدم بزنم.. به نظرتون اگر بقيه اش درست باشه چند مي شم؟
    بستگي به عملكرد بقيه داره ولي حدود 720 فكر ميكنم بشيد.

لطفا در مورد سطح سوالات وربال و Quantitative و همچنين سطح برگزاري آزمون هم نظر بديد!

Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

verbal به نظر من سخت بود. اما قسمت reading نسبتا بهتر بود. رياضي كه خوب بود ولي شرايط برگزاري افتضاح بود.

Junior Member

پیش فرض GRE - 21 Feb

کسانی که شنبه 3 اسفند امتحان داشتند اينجا تجربه شون رو بگن که چطور بود
    هر وقت توي زندگي به يه در بزرگ رسيدي که روش يه قفل بزرگ بود نترس و نا اميد نشو!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش يه ديوار ميذاشتن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : GRE - 21 Feb

من امتحانم 21 فبريه بود، نزديک 300 تا تست شايدم بيشتر از رياضی تو زمان زده بودم اما ديروز که امتحان دادم وقت کم اوردم. برای هر بخشش 5 دقيقه...
    فک کردم خودم اينجوريم چون شب قبلش 1 ساعت خوابيده بودم و سرعتم کند بود اما ديدم همه همينجوری بودن ظاهراً! حالا بقيه هم بيان نظر بدان

به نسبت سؤال هايی که زده بودم ديروز خيلی سؤال ها طولانی تر و پيچيده تر بود. نه اينکه سخت باشن اما بايد 2-3 بار ميخوندی تا بفهمی دقيقاً چی ميخواد، و بر عکس سؤال هايی که ديده بودم که تو هر سری فقط 1-2 تا سؤال پيچيده بود، ديروز 3-4 تا بود.
    بخش گراف هم که ديگه شاهکار بود. يک گراف برای 5 تا سؤال که خوب نشون ميده سؤال ها ريز و نکته اي بودن.
    به نظر من اونايی که می گن ما تو همون زمان زديم 800 صرفاً ميخوان بگن کار درست هستند... يا واقعاً اون آزمون آسون بوده.

بعدش هم واقعاً سازمان سنجش نوبره!!! هر حوضه يه جور بود، ما دير شروع کرديم اما با بقيه تموم کرديم، من که خودم حساب کردم حدقل 7 مين کمتر وقت داشتيم.

به بعضی جا ها هم که استراحت داده بدن بعد رايتينگ!!! به ما که ندادن
    هر وقت توي زندگي به يه در بزرگ رسيدي که روش يه قفل بزرگ بود نترس و نا اميد نشو!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش يه ديوار ميذاشتن

به نظر من هم امتحان سخت بود و من هم تو ریاضی وقت کم آوردم ولی نمونه سوال ها رو که قبلا می زدم هیچ وقت نشده بود وقت کم بیارم. نمیدونم بقیه نظرشون چیه؟

Senior Member

من اصفهان امتحان دادم.شرایط برگزاری فوق العاده عالی بود.از برخورد مراقبین گرفته تا زمانبندی سکشنهاو پذیرایی واز همه مهمتر نظم جلسه و آرامشی که باید تو چنین امتحانی حکمفرما باشه.جا داره یه خسته نباشید اساسی به دکتر براتی و همکارانشون جهت برگزاری چنین ازمونی بگم.
    اما درباره خود ازمون و نظرات من:
    AW:موضوعات خیلی ساده تر ازچیزی بودکه تصور میکردم.مخصوصا قسمت ISSUE.
    VERBAL:اصلا قابل مقایسه با ازمونهای دیگه نبود.به شدت سخت.من برنامه ریزی مفصلی برا این قسمت کرده بودم و خیلی SAMPLE TEST زده بودم و کلا خیلی لغت خوندم اما لغات این ازمون واقعا مشکل بود.راستی متضاد SAGA چی میشه؟
    البته از کسی انتظار نمیره به تمام لغات GRE اشراف پیدا کنه ولی اگه کسی نمونه تست زیادی میزد براش مشخص بود که سطح سوالات متفاوت با گذشته بود.شاید این سختی غیر متعارف نیاز به تحلیل داشته باشه .
    Q:مطابق انتظار بود ولی سوالات نموداری قسمت 4 کمی وقتگیر بود.در کل این قسمت تغییر زیادی نسبت به سوالات اخیر نداشت.
    ایشالا که همه نمرات خوبی بگیرن و موفق باشن.

maryam_ebrahimpour
    Guest

به نظر من ریاضیاتش خوب بود شاید نکته ای داشته بعضی سوالها و من متوجه نشدم! من از Q راضی بودم. وربال هم هیچی نخوندم و شانسی زدم و نمی تونم اظهار نظر کنم

Junior Member

منم تربيت بدنی بودم.. جاش افتضاح بود. از 7:30 صبح تا 8:15 تو سرما بوديم، تا راه دادن به سالن.
    بعدم که سالن بسکتبال که نشد محل برگزاری آزمون بين المللی !!!
    سازمان سنجش بايد حسابی خجالت بکشه... اون از صندلی که دسته صندلی از خود سؤال ها کوچيک تر بود.
    اونم از کسی که پشت بلندگو حرف ميزد و يه چيزی می گفت، مراقب ميگفت نه اينجوری پر کنيد!!
    من خودم پرسيدم از نماينده سازمان پرسيدم که چرا آدرس رو اشتباه ميگه؟ گفت اون خانم تازه وارده و زياد تجربه نداره!!!
    سازمان سنجش اگه شايستگی برگزاری نداره خوب برگزار نکنه!!! کی اجبار کرده؟

و من خواهش می کنم از کسان که ميخوان اينجا بيان بنويسن، همينجوری نگن آره آسون بود!!!
    اين خيلی بی انصافيه که به اون سؤال های گراف که تو چند دوره اخير اينجوری نبوده يکی به هر دليلی بياد بگه آره آسون بود!
    بابا جی آر اي که ديگه رقابت نيست انقدر ... نکنيد.

bahare @
    Guest

منم دانشگاه تربیت بدنی امتحان دادم و با حرفهای آقایhooman_teh
    کاملا موافق هستم
    در ضمن در طول امتحان مرتبا یک موضوع در بلندگو اعلام میکردن و این باعث عدم تمرکز میشد و داد همه در اومده بود
    وهمه میگفتن ای بابا فهمیدیم دیگه چقدر میگین .
    منم قسمت وربال اصلا خوب ندادم و با نظرات tree
    کاملا مخالفم بهتره کمتر بزرگنمایی کنید
    آرزوی موفقیت برای همه .

bahare @
    Guest

سوال ؟
    مگه نمره gre
    با توجه به سطح نمرات سایر شرکت کنندگان تعیین می کنند ؟
    یعنی مثلا قسمت verbal
    اگه سطح نمرات پایین باشه تاثیری در نمره تک به تک مون داره؟
    مرسی