صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 161

موضوع: تجربیات آزمون 21 فوریه 2009 سنجش (تهران)

پیش فرض پاسخ : آزمون GRE (21 FEB,2009

من لغتهاي بيگ بوكو كامل بلد بودم اما باز كم اوردم!!!!
    گرافها به نظر منم مشكلي به اون صورت نداشت

Junior Member

پس چرا بعد اين چند سال ايرانی ها همه وربال رو 800 نميارن اگه تکراريه؟
    من که ادعا ندارم اما خوبه تکراری هست که ميانگين بيشتر از 350 نميشه! اگه تکراری نبود همه 200 بودن!
    خوش به حال اونايی که 1600 ميشن...
    هر وقت توي زندگي به يه در بزرگ رسيدي که روش يه قفل بزرگ بود نترس و نا اميد نشو!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش يه ديوار ميذاشتن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhn
    پس چرا بعد اين چند سال ايرانی ها همه وربال رو 800 نميارن اگه تکراريه؟
    من که ادعا ندارم اما خوبه تکراری هست که ميانگين بيشتر از 350 نميشه! اگه تکراری نبود همه 200 بودن!
    خوش به حال شما که 1600 ميشين...
    به این دلیل که ایرانیها اونجوری که باید وشاید به اهمیت gre واقف نیستن.خیلی ها فکر میکنن این امتحانیه که صرفا باید تو اون شرکت کرد.در حالی که نمیدونن این امتحان پررنگترین فاکتور هست تو پروسه پذیرش.مخصوصاتو این اوضاع اقتصادی و رشد تصاعدی اپلیکنتها.
    معلومه با چند هفته خوندن نمره ای بهتر از 250 تا 300 در انتضار ادم نیست. نمره خوب تو gre به اندازه یک کنکور ارشد و شاید بیشتر تلاش و مداومت میخواد.اونایی هم که 500 به بالا گرفتن دیکشنری که حفظ نکردن بلکه چند ماه با منابع درست مطالعه کردن.
    اگه میخوای نمره خوب بگیری باید اینجوری تلاش کنی.

من از مهره كه دارم مي خونم اما واقعا بيشتر از اين از خودم انتظار داشتم.
    وقت واقعا كم بود حوضه افتضاح بود كلا شرايطم جالب نبود خدا كنه يه نمره قابل قبول بتونم بيارم

Junior Member

من زبانم خیلی خوبه(تافل 106) و برای این امتحان 21 فوریه هم بیشتر از یک ماه نخوندم ولی با این دانشی که دارم با این یک ماه فهمیدم که اگه کسی از الان برای آبان برنامه ریزی کنه می تونه وربال رو به 500-600 برسونه. واقعا امتحان سختیه. این امتحان که سخت تر از تمام نمونه هایی بود که کار کرده بودم. وقت هم که کم آوردم. کلا کم آوردم! :-[
    امیدوارم همه موفق باشن

سلام . برای من فقط قسمت Q مهم بود تقریبا یک ماه خوب خونده بودم و کلی تست زدم . به نظرم این امتحان یک سخت بود و وقت گیر من تو قسمت 2 Q شش تا سوال رو اصلا نرسیدم ولی بقیه رو خوب زدم تازه من تو وقت V کلی تونست Q بزنم ولی بازم وقت کم شد! نمیدونم واقعا وقتش خیلی کمه من دیگه یاید چیکار می کردم ؟ خداکنه 610 به بالا بیارم . تو دانشکده زبان خارجه زیاد اوضاع بد نبود من که راضی بودم .

bahare @
    Guest

سالن ورزشی دانشگاه تربیت بدنی وا قعا افتضاح بود
    حتی توی دروازه فوتبال هم صندلی گذاشته بودن 2 تا از بچه ها صندلیشون توی دروازه بود
    واقعا سازمان سنجش باید به خودش تبریک بگه با این شرایط عالی برگزاری آزمون .

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

یکی از دوستان برای من ایمیل زد و این پیشنهاد را داد که هر کس از شرایط برگزاری در دانشگاه تربیت معلم ناراضی هست به ETS ایمیل بزنند و نارضایتی خودشان را اعلام کنند تا در امتحانات بعدی تکرار نشود

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014
    یکی از دوستان برای من ایمیل زد و این پیشنهاد را داد که هر کس از شرایط برگزاری در دانشگاه تربیت معلم ناراضی هست به ETS ایمیل بزنند و نارضایتی خودشان را اعلام کنند تا در امتحانات بعدی تکرار نشود
    دوست عزيز درسته كه همگي از شرايط امتحان ناراضي بوديم ولي ممكن اين كار باعث بشه كه سنجش از برگزاري آزمون محروم بشه و بقيه دوستان مجبور بشن براي اين آزمون به صورت كامپيوتري راهي كشورهاي ديگه بشن كه دردسرش بيشتره پس بهتره قبل از هر تصميمي مشورت كنيم و نظر بقيه دوستان با تجربه رو هم بشنويم
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    دوست عزيز درسته كه همگي از شرايط امتحان ناراضي بوديم ولي ممكن اين كار باعث بشه كه سنجش از برگزاري آزمون محروم بشه و بقيه دوستان مجبور بشن براي اين آزمون به صورت كامپيوتري راهي كشورهاي ديگه بشن كه دردسرش بيشتره پس بهتره قبل از هر تصميمي مشورت كنيم و نظر بقيه دوستان با تجربه رو هم بشنويم
    من خودم حوزه امتحانم دانشگاه اصفهان بود و از شرایط امتحات هم کاملا راضی بودم و اگر هم دقت کنید در ابتدای پیامم گفتم که یکی از دوستان این پشنهاد را داده بود که خودش تازه عضو فروم شده بود و نمی توانست پست ارسال کند و از من خواستند که این پیغام را بدهم