صفحه 1 از 286 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Here is a comprehensive report about my experience of applying for a B1 visa (visiting for business) in Dubai, to attend a conference in electrical engineering in US.
    The attached pdf is in Persian.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

annita
    Guest

پیش فرض ویزای توریستی

سلام

در مورد ویزای توریستی به آمریکا توسط مادربرای دیدن فرزند می خواستم بدونم چه سوالاتی در سفارت می پرسند و برای اینکه ثابت کنیم که در امریکا نمی مانیم چه مدارکی مورد نیاز است

قبلا از توجه شما سپاس گزارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط annita
    سلام

در مورد ویزای توریستی به آمریکا توسط مادربرای دیدن فرزند می خواستم بدونم چه سوالاتی در سفارت می پرسند و برای اینکه ثابت کنیم که در امریکا نمی مانیم چه مدارکی مورد نیاز است

قبلا از توجه شما سپاس گزارم
    هر مدرکی که بتونه ثابت کنه شما نمیخواهید آمریکا بمونید. مثل دانشجو بودن در ایران و اینکه اونجا بگین به رشته و دانشگاهتون علاقه دارین و آینده کاریتون تضمینه یا مدارک شاغل بودن و داشتن ملک و املاک و همینطور وابستگی های عاطفی مثل داشتن نامزد و اینا که مشخص کنه شما برای ازدواج با اون بی میگردین.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض سفر توریستی به آمریکا با دعوت‌نامه از اقوام

بابک جان سلام
    عمه من میخواد برام دعوت نامه بفرسته که تابستون برم اونجا.اما میترسم دعوتنامه برام بفرسته و من تا ترکیه یا دوبی برم و بهم ویزا ندن و الکی کلی وقتم هدر بره.
    اصلا یه سوال: من مشمول هستم. با سپردن وثیغه میتونم از کشور خارج بشم؟ اگر میتونمم لطفا بفرمایید از کجا ویزا بگیرم بهتره؟ (از میان کشور های آلمان - ترکیه - امارات)

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun
    بابک جان سلام
    عمه من میخواد برام دعوت نامه بفرسته که تابستون برم اونجا.اما میترسم دعوتنامه برام بفرسته و من تا ترکیه یا دوبی برم و بهم ویزا ندن و الکی کلی وقتم هدر بره.
    اصلا یه سوال: من مشمول هستم. با سپردن وثیغه میتونم از کشور خارج بشم؟ اگر میتونمم لطفا بفرمایید از کجا ویزا بگیرم بهتره؟ (از میان کشور های آلمان - ترکیه - امارات)
    سلام
    اگر شما قبلا سفر خارج از کشور نداشتید، من اصلا توصیه نمی‌کنم برای ویزا اقدام کنید، چون به احتمال خیلی بالایی رد خواهید شد. کمتر پیش میاد که به افراد جوون و مجرد ویزای توریستی بدهند. در مورد سپردن وثیقه من اطلاعاتم به روز نیست و این تاپیک هم برای این کار مناسب نیست. سوالاتتون در مورد خروج از کشور رو در انجمن مربوطه مطرح کنید.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    سلام
    اگر شما قبلا سفر خارج از کشور نداشتید، من اصلا توصیه نمی‌کنم برای ویزا اقدام کنید، چون به احتمال خیلی بالایی رد خواهید شد. کمتر پیش میاد که به افراد جوون و مجرد ویزای توریستی بدهند. در مورد سپردن وثیقه من اطلاعاتم به روز نیست و این تاپیک هم برای این کار مناسب نیست. سوالاتتون در مورد خروج از کشور رو در انجمن مربوطه مطرح کنید.
    ببینید بابک جان من به همراه خانواده هفت سال پیش مالزی رفتم دوبی هم همینطور. اما این مال زمانی بود که پاس من و مادرم مشترک بود. به نظر شما این ویزای توریستی مالزی و دوبی مناسبه یا خیر؟( تازه اون پاسه گم و گور شده )
    سوال دیگه ام از حضورتون اینه که با این دعوت نامه چند وقت میتونم تو آمریکا بمونم؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

ببینید بابک جان من به همراه خانواده هفت سال پیش مالزی رفتم دوبی هم همینطور. اما این مال زمانی بود که پاس من و مادرم مشترک بود. به نظر شما این ویزای توریستی مالزی و دوبی مناسبه یا خیر؟( تازه اون پاسه گم و گور شده )
    سوال دیگه ام از حضورتون اینه که با این دعوت نامه چند وقت میتونم تو آمریکا بمونم؟
    سلام
    چیزی که بشما خیلی کمک می کنه داشتن ویزا اروپا یا انگلیس است که گرفتن این ویزا ها هم سختی های خودش را داره.البته اینها گرنتی به شما نمیده که حتما بتونید ویزا ایالات متحده بگیرید ولی کمک شایان ممکنه بکنه.
    موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    سلام
    چیزی که بشما خیلی کمک می کنه داشتن ویزا اروپا یا انگلیس است که گرفتن این ویزا ها هم سختی های خودش را داره.البته اینها گرنتی به شما نمیده که حتما بتونید ویزا ایالات متحده بگیرید ولی کمک شایان ممکنه بکنه.
    موفق باشید
    سخت شد. یعنی هیچ راهی نداره؟ ناجور خسته ام( به خاطر کنکور)و احتیاج به یک سفر دارم که از هرچی کتابه دور باشم.
    راستی ویزای اروپای والدین کمکی نمیکنه؟ پدرم 5سال پیش در یک کنفرانس بین المللی هتل داران در مادرید اسپانیا شرکت کرد. اصلا پدرم میتونه تقاضای ویزا کنه؟
    تورو خدا هرچی در این مورد میدونید بفرمایید.چون واقعا به این سفر احتیاج دارم.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سخت شد. یعنی هیچ راهی نداره؟ ناجور خسته ام( به خاطر کنکور)و احتیاج به یک سفر دارم که از هرچی کتابه دور باشم.
    راستی ویزای اروپای والدین کمکی نمیکنه؟ پدرم 5سال پیش در یک کنفرانس بین المللی هتل داران در مادرید اسپانیا شرکت کرد. اصلا پدرم میتونه تقاضای ویزا کنه؟
    تورو خدا هرچی در این مورد میدونید بفرمایید.چون واقعا به این سفر احتیاج دارم.
    سلام
    اگر منظور داشتن ویزای شینگن پدرتان، کمک به ویزای آمریکای شما بکنه که جواب قطعا نه است.
    اگر مقصود شما اینکه چون پدرتون یک بار شینگن گرفتن و با هم اقدام برای ویزای شینگن مجددا کنید باید خدمتتان عرض کنم که باز هم جواب منفی است چون هر مورد را بطور جداگانه در سفارت بررسی می کنند یعنی ممکن است به پدر شما مجدد ویزا را بدهند ولی شما را رد کنند.
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    سلام
    اگر منظور داشتن ویزای شینگن پدرتان، کمک به ویزای آمریکای شما بکنه که جواب قطعا نه است.
    اگر مقصود شما اینکه چون پدرتون یک بار شینگن گرفتن و با هم اقدام برای ویزای شینگن مجددا کنید باید خدمتتان عرض کنم که باز هم جواب منفی است چون هر مورد را بطور جداگانه در سفارت بررسی می کنند یعنی ممکن است به پدر شما مجدد ویزا را بدهند ولی شما را رد کنند.
    پس اینطور که میفرمایید هیچ راهی جلوی پام نیست که این 3ماه تعطیلی که در پیش داریم به آمریکا برم.درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)