صفحه 239 از 286 نخستنخست ... 139189229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,381 تا 2,390 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

دوستان من دارم حساب کاربری میسازم در سایت انکارا. برای این قسمت کدوم منطقه و شعبه رو وارد کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

سلام

کسی میدونه که وقتهای توریستی ارمنستان تا کی پره ؟

و کی ذوباره سابت باز میشه ؟

مرسی.

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره که برای پیگیری طولانی شدن کلیرنس از چه طریقی تو واشنگتن میشه پیگیری کرد؟
    من پدر و مادرم تو پروسه کلیرنس از سفارت آنکارا هستن، 14 اکتبر مصاحبه داشتن ولی فعلاً خبری نیست.

ممنون.

Junior Member

با سلام
    ظاهرا مشکلی برای گرفتن ویزا توریستی نباید داشته باشید باز بر میگرده به نظر افیسری که با شما مصاحبه می کند
    چون شرط گرفتن ویزای امریکا متقاعد شدن افیسر از برگشتن شماست که یکی داشتن کفالت پدر - داشتن اموال غیر منقول که اهمیتش از تمکن مالی بانکی بالاتر است و همچنین مسافرت متعدد شما
    در ضمن مانند ویزای شینگن نیازی به رزرو بلیط و هتل نیست چون سفارت درخواست نمیکند
    ترجمه برای ویزای توریستی فقط مهر داراالترجمه کافی است نیازی به مهر وزارت خارجه و دادگستری نداره
    تمکن مالی فقط برای این است که شما بتوانید هزینه مدتی که در امریکا هستید را پرداخت نمایید و نیازی به رقم خیلی بالا نیست .
    همسر شما نیازی به نامه تمکن بانک ندارد همان نوشتن میزان درامد ماهانه در فرم 160 کافی است فقط نامه بانکی شما مورد نیاز است چون بعد از پر کردن فرم و ایجاد حساب کاربری به صورت خانوادگی انجام میدهید
    و اما به شخص خوش شانسی که 3 میلیون پرداخت کردید - بعد از اپدیت جدید سایت در چند ماه قبل دیگر وقت سفارت مانند قبل که اژانسها خرید و فروش میکردند خبری نیست و تا پایان اوریل هم پر میباشد و فقط وقتهای کنسلی هر چند روز یکبار اعلام میشود که با نرم افزار و یا با چک کردن سایت از وجود وقت با خبر شد

.

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    با سلام و احترام

من به همراه همسرم 30 و 35 ساله ( زوج جوان و فاقد فرزند ) قصد بازدید از جاذبه های گردشگری امریکا رو برای تابستان سال جاری داریم .

هر دو سابقه ویزای شینگن و چندین سفر مشترک غیر شینگن در پاسپورت داریم . ( روسیه - سنگاپور - اندونزی - مالزی - ترکیه - تایلند ..)

همسرم نزدیک به 9 سال سابقه کار ( سابقه بیمه ای ) و من نیز نزدیک به 8 سال سابقه رسمی دارم . هر دو نفر سند مالکیت به اسم خودمون داریم

من سهامدار عمده و مدیر 2 شرکت خصوصی هستم ( 50% از سهام در یک کارخانه و 30% در شرکت تجارت الکترونیک ) گردش مالی بالایی دارم و مانده حساب هم میتونم تا 400 بذارم . پدر مسن و از کار افتاده ای دارم که من تنها فرزند پسرش هستم و به همین علت نیز معافیت کفالت دارم . بماند که وابستگی عاطفی نیز به خانواده ام دارم .

هیچ قوم خویشی هم نه در امریکا نه هیچ جای دنیا ندارم که دعوتنامه ای بده . هدف هم صرفا گشت و گذار هست .

امروز فرم دی اس 160رو پر کردم و حدودا 3 میلیون برای شخصی واریز کردم تا وفت فوری حوالی اردیبهشت ماه بگیرند .

رزرو بلیط و هتل رو نیز انجام دادم و تقریبا برنامه سفر رو هم مشخص کردیم .

سوال اول اینکه شانس ما رو چطور ارزیابی میکنید ؟
    دوم اینکه ترجمه مدارک صرفا توسط مترجم رسمی قابل قبوله ؟
    آیا برای موجودی حساب ، سقف یا کفی مشخص شده ؟
    همسرم هم گردش مالی بدی نداره ، اما من در فرم ایشون شخص اسپانسر رو خودم معرفی کردم . با این اوصاف نیاز هست حساب اون رو هم نزدیکای سفر قوی بکنم ؟

با تشکر از وقتی که میگذارید

Junior Member

مدت کلیرنس خیلی طولانی شده است ولی مشخص نکردید که زمان سفرشان به امریکا چه وقت قرار بود باشد اگر ایمیلی به سفارت بزنید جواب شما را اینطور خواهند داد لطفا منتظر بمانید و همچنان حساب کاربری خود را هر هفته چک نمایید ، ولی برای اطمینان میتوانید امتحان کنید ایمیل بزنید یا به شماره تلفنی که در سایت وزارت خارجه اعلام شده زنگ بزنید ضرر که ندارد .

نقل قول نوشته اصلی توسط leolio نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که برای پیگیری طولانی شدن کلیرنس از چه طریقی تو واشنگتن میشه پیگیری کرد؟
    من پدر و مادرم تو پروسه کلیرنس از سفارت آنکارا هستن، 14 اکتبر مصاحبه داشتن ولی فعلاً خبری نیست.

ممنون.
    ویرایش توسط ali1341 : February 13th, 2016 در ساعت 12:18 AM

Junior Member

تا پایان اوریل پر است چون 9 اوریل وقتهای خالی را اعلام کردند چون نزدیک به دو ماه فقط کنسلی اعلام میشد کمتر از نیم ساعت همه وقتها گرفته شد و از این به بعد کنسلی باز میشود تا اینکه وقت خالی مارس باز شود .

نقل قول نوشته اصلی توسط mjn نمایش پست ها
    سلام

کسی میدونه که وقتهای توریستی ارمنستان تا کی پره ؟

و کی ذوباره سابت باز میشه ؟

مرسی.
    ویرایش توسط ali1341 : February 13th, 2016 در ساعت 12:34 AM

Junior Member

این ادرس پستی برای دریافت ویزا بعد از تحویل پاسپورت است که محل را خودت میتوانی انتخاب کنید ولی این ادرس از نظر زمان تحویل بهتر است
    Courier Selection

CourierTurkish Post

Branch NamePTT - AKYURT MERKEZI

AddressANKARA
    YILDIRIM
    ANKARA, AKYURT, 06750
    Turkey

نقل قول نوشته اصلی توسط darkthrone1986 نمایش پست ها
    دوستان من دارم حساب کاربری میسازم در سایت انکارا. برای این قسمت کدوم منطقه و شعبه رو وارد کنم؟

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

من پدر و مادرم 10 فوریه مصاحبه شدن در آنکارا و درجا ویزا گرفتن. اولین بار بود که اقدام به ویزای امریکا میکردند. البته الان ویزاشون صادر شده ولی هنوز شماره پیگیری پست رو نگرفتیم و مجبور شدن پرواز برگشت رو کنسل کنن. انگار خیلی طول میدن. خواستم بگم که اگر اتفاق مشابهی براتون افتاد بهتره که پاسپورت رو تحویل بگیرین و برگردین ایران و از طریق آژانس ها پیک آپ کنید.
    اگه غربت قشنگه واسه خودش قشنگه

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1341 نمایش پست ها
    دوست عزیز وقت را اگر دیگران اینجا بگذارند بدرد کسی نمی خورد چون همه چند ماه منتظرند به محض باز شدن سریع وقتها گرفته میشوند . سریعترین و صحیح ترین روش برای دیدن و گرفتن وقت ، توسط حساب کابری خود شخص در سایت سفارت هست که روزی چندین بار باید چک کنید .
    شاید بهترین راه usvisa_bot تلگرام باشه. من از این طریق وقت گرفتم.
    اگه غربت قشنگه واسه خودش قشنگه

Junior Member

من دانشجوی سال آخر پزشکی ام. تا حالا سفر خارجی نرفتم. برای کنگره میخوام برم که 13 می هستش. اگه از همین الان هم اقدام برای گرفتن وقت مصاحبه کنم، نمی دونم آیا اصلن شانس گرفتن ویزا به موقع دارم یا نه؟(کمتر از 3 ماه).
    Where liberty dwells, there is my country

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)