صفحه 161 از 286 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط sby نمایش پست ها
    سلام دوستان من سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید ..... من الان دانشجوی هنر تو امریکا هستم و میخواستم که دوست صمیمیم برای تابستان سال اینده توریستی بیاد امریکا .... میخواستم شرایطش رو به شما بگم ممنون میشم که کمکم کنید ایشون 25 سالیشه و مجرد (اما نامزد دارن ولی هیج جا سندی نیست جز چندتا عکس) قبلن فوق لیسانس هنر از انگلیس گرفتن و برگشتن ایران و کار هنری برای خودشون انجام میدن و از این راه پول در می یارن و ویزا شینگن و خیلی زیاد سفر تورسیتی به انگلیس داشتن حساب بانکی توپول هم دارن اما خونه نه شاید فقط مغازه... کسی هم امریکا ندارن جز یه دختر خاله سیتزن دارن....
    من میخواستم بدونم من میتونم براشون دعوت نامه بفرستم با این حساب که من فقط دانشجو ام یا کس دیگه بهتره .... و اینکه کدوم سفارت راحت تر برای شرایط ایشون ویزا راحت تر میده... ممنون میشم کمکم کنید
    شما می تونین دعوتنامه بدین به ایشون و به احتمال زیاد مشکلی نیست ، من آنکارا رو پیشنهاد میدم
    too much love will kill you

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh_ss نمایش پست ها
    سلام. لطفا من رو راهنمائی کنید. من دانشجو هستم آمریکا. آوریل ۲۰۱۳ ( بیشتر از ۱ سال پیش) پدر و مادرم رفتن ارمنستان برای ویزا توریستی. مادرم بعد از ۱ سال کلیر شد و الان اینجاست. پدرم هیچ خبری نیست. ۱۰۰ بر ایمیل زدم، میگن منتظر بمونید.
    حالا به نظر شما با توجه به گذشت ۱۶ ماه از مصاحبه، به ارمنستان بگم پرونده بابام رو ببنده، دوباره براش دعوت نامه بفرستم این دفعه بره دوبی‌؟ لطفا نظرتونو بگید هر چی‌ شنیدید راجع به اینکه پرونده رو یه سفارت ببندم از ۱ سفارت دیگه اقدام کنم. مرسی‌
    واقعا نمی دونم چرا کلیرنس بعضی ها اینقدر طولانی میشه . هیچ تضمینی نیست که ایشان دوباره از دبی وارد پروسه طولانی کلیرنس نشوند بهترین کار مکاتبه با خود ارمنستان هست و بخواهید جواب قانع کننده به شما بدهند

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

ویزای توریستی من و همسرم بعد از 5 ماه تازه اومده. من برای کنفرانس دوشنبه میرم سانفرانسیسکو و چون ویزای ما دیر اومده، ممکنه خانومم نتونه بیاد. چند تا سوال دارم ممنون میشم کمک کنید:
    1- اگر خانومم از ویزاش استفاده نکنه، چه مشکلی در اینده برای رفتن به امریکا خواهد داشت؟
    2- اگر هر دو تامون با هم به این سفر بریم، در فرودگاه موقع ورود چه مدارکی باید همراه داشته باشیم؟ غیر از پاسپورت و ویزا.
    3- ایا بیمه مسافرتی هم لازم هست؟

با تشکر

یاسر

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سری اطلاعات در مورد بهترین سفارت و مدارک لازم برای گرین کارد می خوام.
    کسی می تونه کمکم کنه؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط H0N3Y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سری اطلاعات در مورد بهترین سفارت و مدارک لازم برای گرین کارد می خوام.
    کسی می تونه کمکم کنه؟
    یعنی چی بیشتر توضیح بده . گرین کارت ؟؟؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasser_ نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

ویزای توریستی من و همسرم بعد از 5 ماه تازه اومده. من برای کنفرانس دوشنبه میرم سانفرانسیسکو و چون ویزای ما دیر اومده، ممکنه خانومم نتونه بیاد. چند تا سوال دارم ممنون میشم کمک کنید:
    1- اگر خانومم از ویزاش استفاده نکنه، چه مشکلی در اینده برای رفتن به امریکا خواهد داشت؟
    2- اگر هر دو تامون با هم به این سفر بریم، در فرودگاه موقع ورود چه مدارکی باید همراه داشته باشیم؟ غیر از پاسپورت و ویزا.
    3- ایا بیمه مسافرتی هم لازم هست؟

با تشکر

یاسر
    ۱ - هیچ مشکلی نیست
    ۲ - مدرک دیگه نیاز نیست
    ۳ - بد نیست اگه بیمه داشته باشین

Junior Member

سلام دوستان یه سوال
    یکی از دوستان من ویزیتوری داره می ره امریکا و خانوم هستن. حالا می خواد بدونه عکسی که توی ویزاش می زنن رو اگه بی حجاب بده بعدا موقع رفتن آیا ممکنه تو فرودگاه گیر بدن؟
    ممنون

سلام من دارم برای مامانم فرم دی اس ۱۶۰ پر می کنم مامانم الان دوباره بعد از جند سال دانشگاه آزاد ثبت نام کرده الان دانشجو هست و بارنشسته ارتش هم بوده نمی دونید شغل فعلی رو چی باید زد؟؟؟ خبلی سخته البته دانشگاهش خیلی جدی نیست ولی خب سر کلاس ها می ره و رشته اش هم زیست شناسی هست

Junior Member

دوستان سلام من ٢٤ سالمه دانشجوي دندانپزشكي( ١ سال و نيم از درسم مونده ) و ٥ ساله ( دقيقا بعد از كنكور ) توي مدرسه زيست شناسي درس ميدم و گواهي اشتغال به كار همراه برگه ١٠ روز مرخصي دارم. براي كنگره انجمن دندانپزشكان امريكا مي خوام به امريكا برم به همراه پدرم. مادر و برادرم ايران ميمونن. ٢ سند به نامم دارم. Bs هم همراه پدرم ٢٠٠ ميليون كه به نام پدرم هست . امريكا فاميل ندارم و سفر هم به عربستان و تركيه داشتم. واقعا tie از اين بيشتر نمي دونم چي بايد بگم ديگه! به نظرتون از دبي مي تونم ويزاي b1 بگيرم؟ شانسمو چه قدر ميدونيد؟ ١٩ اگوست وقت دارم. ممنون ميشم اگه توصيه اي داريد بهم بگيد ممنونم!
    مصاحبه من به فارسي خواهد بود يا انگليسي؟

Junior Member

سلام دوستان من ميخوام عيد امسال به ايالت فلوريدا برم براي شركت در يك كمپ ورزشي.
    به همراه پدرم ميرم ولي مادرم و برادرم اينجا ميمونن.در ضمن تحصيل ميكنم. (دانش آموز :دي )
    اين براي اينكه ثابت كنم برميگردم كافي نيست؟
    آخه يك جا ديدم يكي گفت بايد حتما شينگن داسته باشي...ولي من تاحالا اروپا نرفتم
    لطفا كمك كنيددددد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)