صفحه 168 از 286 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط Azarsharif نمایش پست ها
    سلام، من و همسرم اواخر جولاى براى ديدار فرزندمون اومديم مونترال ، اول أوت فرم ١٦٠روتكميل و پول رو پرداخت كرديم و براى ٨ اوت وقت گرفتيم.روز مصاحبه بعد از چند سؤال در مورد سوابق كارى، به من و دخترم ويزا دادند ولى از همسرم كه حدود ٦٠ سال دارد برگه معافى از سربازى رو خواستند كه همراهمون نبود و كسى هم در ايران دسترسى نداشت كه برامون اسكن بگيره و بفرسته، خلاصه قرار شد براشون در نامه اى توضيح بديم و اى ميل بزنيم.روز دهم أوت فرستاديم ولى هنوز خبرى نشده.الان ما منتظر جواب هستيم، از ما هيچ مدرك ديگرى مثل پرينت بأنك و سند خونه و نامه حقوق بازنشستگى و ... نخواستند در ضمن پاس همسرم رو هم نگه داشتند.
    باهاشون تماس تلفنی بگیرین و پروندتون رو پیگیری کنید. مورد خاصیه و ممنون که تجربتون رو اینجا نوشتین، چون واقعا من شخصا اصلا فکر نمی کردم برای آقای حدودای 60 معافیت و .. بخوان!!!
    هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی
    بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد

سلام دوستان
    یه سوال:
    می خواستم بدونم که اگه bank statement رو از بانک قوامین بگیریم مشکلی داره؟ چون فکر کنم بانک تو لیست تحریم هست و اینکه وقتی Bank Statement میدن به ریال هست و معادل دلار توش عنوان نشده. به نظر شما لازمه که معادل ریال به دلار تو نامه قید بشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط galia_2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال:
    می خواستم بدونم که اگه bank statement رو از بانک قوامین بگیریم مشکلی داره؟ چون فکر کنم بانک تو لیست تحریم هست و اینکه وقتی Bank Statement میدن به ریال هست و معادل دلار توش عنوان نشده. به نظر شما لازمه که معادل ریال به دلار تو نامه قید بشه؟
    ممنون
    بانک رو نمی دونم، ولی نامه هایی که معادل دلاری نمینویسن، میتونین درخواست کنین که قیمت روز دلار رو پایین نامه اضافه کنن، اینطوری گویاست که این مبلغ معادلش به دلار چیه، ولی آفیسر سفارت خودش حساب میکنه، نگران نباشید، چون قیمتی هم که بانک ها مینویسن قیمت واقعی نیست و یعضی دوستان بودن که اشاره کرده بودن خوده آفیسر ماشین حساب داشته و مبلغ رو محاسبه میکرده.
    هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی
    بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    دوستی دارم با مشخصات شما با مادرشون از دبی ویزا گرفتند الان هم آمریکا هستند . تفاوتشون با شما این بود که تو آمریکا فامیل داشتند
    ممنون از جوابتون،
    پس چرا همه اصرار دارن از آنكارا اقدام كنن و هميشه توصيه ميكنن آنكارا سفارت بهتري هست تا دبي؟اين قضيه كه آنكارا بهتر ويزا ميده فقط يه شايعست يا واقعيت داره؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofaraeen نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون،
    پس چرا همه اصرار دارن از آنكارا اقدام كنن و هميشه توصيه ميكنن آنكارا سفارت بهتري هست تا دبي؟اين قضيه كه آنكارا بهتر ويزا ميده فقط يه شايعست يا واقعيت داره؟

واقعیت داره که آنکارا بهتره
    ولی من تجربه خودم رو گفتم
    too much love will kill you

Junior Member

سلام
    دوستان لطفا به این سوال من جواب بدید
    من مدارک خودم و خانواده را برای ترجمه دادم ولی نمی دونم که ترجمه مدارک باید با مهر دادگستری و وزارت خارجه باشه یا مهر دارالترجمه کافی است.
    یه سوال دیگه هم دارم، کارت ملی تاریخ گذشته مشکلی ایجاد میکنه؟ و آیا نیاز به ترجمه داره؟ رسمی یا غیر رسمی؟
    اگر کسی اطلاع دقیق داره لطفا راهنماییم کنه.

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط darvack نمایش پست ها
    سلام
    دوستان لطفا به این سوال من جواب بدید
    من مدارک خودم و خانواده را برای ترجمه دادم ولی نمی دونم که ترجمه مدارک باید با مهر دادگستری و وزارت خارجه باشه یا مهر دارالترجمه کافی است.
    یه سوال دیگه هم دارم، کارت ملی تاریخ گذشته مشکلی ایجاد میکنه؟ و آیا نیاز به ترجمه داره؟ رسمی یا غیر رسمی؟
    اگر کسی اطلاع دقیق داره لطفا راهنماییم کنه.
    ترجمه رسمی کفایت میکنه
    کارت ملی نیاز به ترجمه نداره

سلام. من سال 2011 ویزای توریستی گرفتم برای آمریکا. بیشتر از 10 تا شنگن و ویزای انگلیس دارم. خونه هم دارم و کارمند یه شرکت خارجی هستم. حساب بانکیم هم حقوق ماهیانم توش هست و قصد هم ندارم متورمش کنم. نامزد دارم ولی رسمی نیست و عقد نامه ندارم. از دوبی وقت دارم. شما شانس منو چطور میبینید؟ ممنونم

Junior Member

سلام دوستان كسي اطلاع داره داشتن كارت اقامت يك ساله تركيه در اخذ ويزاي امريكا چه قدر تاثير داره؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsayousefpou نمایش پست ها
    سلام. من سال 2011 ویزای توریستی گرفتم برای آمریکا. بیشتر از 10 تا شنگن و ویزای انگلیس دارم. خونه هم دارم و کارمند یه شرکت خارجی هستم. حساب بانکیم هم حقوق ماهیانم توش هست و قصد هم ندارم متورمش کنم. نامزد دارم ولی رسمی نیست و عقد نامه ندارم. از دوبی وقت دارم. شما شانس منو چطور میبینید؟ ممنونم
    شانس بالایی دارین و امیدوار باشین . ما ر و هم از نتیجه بیخبر نذارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)