صفحه 179 از 286 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189229279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط SSSetareee نمایش پست ها
    سلام
    من هفته پیش پاسپورتم را برای پیکاپ ویزای توریستی از طریق آژانس فرستادم ارمنستان. الان نمیدونم پاسم در چه مرحله ای هست ، یعنی آیا ویزا توش خورده یا نه . ولی همین امروز برام یه ایمیل از سفارت اومد که نوشته لطفا برنامه سفرت را به ما بگو، هرچه سریعتر بهتر--- حالا من نمیدونم جریان چیه؟ یعنی ویزا رو زدن تو پاسم یا اینکه پاسم رو نگه داشتن تا من بهشون جواب بدم؟ یعنی همین یکی دو روزه باید فوری بهشون جواب بدم؟ یا صبر کنم تا برنامه سفرم دقیق مشخص بشه؟ من میخوام تا پایان زمان ویزام اونجا بمونم 6 ماه یا 3 ماه، آیا اینو باید بهشون بگم یا نگم بهتره؟
    تا حالا برای کسی این ایمیل اومده؟ چی باید جواب داد؟ ممنون میشم نظرتون رو بگید؟
    باید بهشون جواب بدی و اگه قانع شدن بهت ویزا می دهند و گرنه پاس رو بدون ویزا یرمی گردونند . قبلا بهشون چی گفتی ؟ یعنی گفتی کجا می خوای بری و چه کسی رو می خواهی ببینی باید همون ها رو دوباره بگی . و مدت زمان موندن تو آمریکا رو هم کمتر از یک ماه بگو که مشکلی پیش نیاد.
    too much love will kill you

درست میگید، ولی من این ویزا رو قبلا برای شرکت در یک همایش گرفته بودم، ولی چون دیر کلییر شدم اون همایش تمام شد، الان اگه بنویسم می خواهم برای کریسمس و دیدن دایی و خاله ام بروم خوبه؟ یه همایش دیگه هم نزدیک هست میتونم اونو نام ببرم و بگم میخوام توی اون شرکت کنم, اینجوری بهتره؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

درست میگید، ولی من این ویزا رو قبلا برای شرکت در یک همایش گرفته بودم، ولی چون دیر کلییر شدم اون همایش تمام شد، الان اگه بنویسم می خواهم برای کریسمس و دیدن دایی و خاله ام بروم خوبه؟ یه همایش دیگه هم نزدیک هست میتونم اونو نام ببرم و بگم میخوام توی اون شرکت کنم, اینجوری بهتره؟
    تاریخ همایش کی هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    باید بهشون جواب بدی و اگه قانع شدن بهت ویزا می دهند و گرنه پاس رو بدون ویزا یرمی گردونند . قبلا بهشون چی گفتی ؟ یعنی گفتی کجا می خوای بری و چه کسی رو می خواهی ببینی باید همون ها رو دوباره بگی . و مدت زمان موندن تو آمریکا رو هم کمتر از یک ماه بگو که مشکلی پیش نیاد.
    درست میگید، ولی من این ویزا رو قبلا برای شرکت در یک سری مسابقات گرفته بودم، ولی چون دیر کلییر شدم اون همایش تمام شد، الان اگه بنویسم می خواهم برای کریسمس و دیدن دایی و خاله ام بروم خوبه؟ یه همایش دیگه از نوع همون مسابقاتی که ویزا گرفتم براش هم در تاریخ نزدیک هست, میتونم اونو نام ببرم و بگم میخوام توی اون شرکت کنم, اینجوری بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط luft نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میشه بگید تو مصاحبه چی ازتون میپرسند؟؟؟؟؟گیرشون بیشتر روی چی هستش؟؟؟؟؟؟؟
    محل خدمت. محل کار. این که بری و برنگردی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    تاریخ همایش کی هست ؟
    اواخر دسامبر، دقیقا همون زمانی که من میخوام اونجا باشم

اواخر دسامبر، دقیقا همون زمانی که من میخوام اونجا باشم
    من دیروز براشون ایمیل زدم که برنامه ام شرکت در این همایش هست ( همایش دومی) ، اونا هم امروز برام ایمیل زدن که مدارکت قبول هست فردا ویزات آماده است
    جهت اطلاعتون گفتم و ممنون از راهنماییتون

رشته و دانشگاه
    Hydrology

من دیروز براشون ایمیل زدم که برنامه ام شرکت در این همایش هست ( همایش دومی) ، اونا هم امروز برام ایمیل زدن که مدارکت قبول هست فردا ویزات آماده است
    جهت اطلاعتون گفتم و ممنون از راهنماییتون
    اگه هدف سفر رو عوض میکردی قطعا رد میکردن ویزا رو ، مبارکت باشه

Junior Member

سلام دوستان عزيز ما 5 ساله كه تو صف مهاجرت هستيم .خواهر شوهر من امريكا هستن ايشون 10 ساله كه هر سال تابستون اومدن ايران امسال گفتن شما بياين .من 17 سال سابقه و شوهرم 20 سال سابقه داره و پسرم 10 سالشه به نظر شما احتمال گرفتن ويزاي تو ريستي براي من و شوهرم و پسرم چقدره ؟ در ضمن شوهرم دو بار فرانسه دو بار انگليس دو بار المان ايرلند چين ‍زاپن روسيه امريكا رفته . يه سوال ديگه اين احتمال داره كه اونجا بگن مثلا به خانمت ويزا نميديم ولي به خودت و پسرت ويزا ميديم يا برعكس ؟ منظورم اينه كه هممون رو كمپلت قبول يا رد ميكنن ؟ ممنون

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط afsi_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز ما 5 ساله كه تو صف مهاجرت هستيم .خواهر شوهر من امريكا هستن ايشون 10 ساله كه هر سال تابستون اومدن ايران امسال گفتن شما بياين .من 17 سال سابقه و شوهرم 20 سال سابقه داره و پسرم 10 سالشه به نظر شما احتمال گرفتن ويزاي تو ريستي براي من و شوهرم و پسرم چقدره ؟ در ضمن شوهرم دو بار فرانسه دو بار انگليس دو بار المان ايرلند چين ‍زاپن روسيه امريكا رفته . يه سوال ديگه اين احتمال داره كه اونجا بگن مثلا به خانمت ويزا نميديم ولي به خودت و پسرت ويزا ميديم يا برعكس ؟ منظورم اينه كه هممون رو كمپلت قبول يا رد ميكنن ؟ ممنون
    اگه پرونده مهاجرتی دارین که شانستون در حد صفر هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)