صفحه 186 از 286 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط rang نمایش پست ها
    مرسی آقا وحید از راهنماییتون، میشه لطف کنید بگید از چند سال به بالا فرم جدا می خواد چون یکی 11 ساله و یکی 8 ماه هست
    مرسی
    هر فردی که بخواد وارد آمریکا بشه فرم نیاز داره و هزینه و پاسپورت معتبر
    چه 1 ماه چه 120 سال
    too much love will kill you

من یه سوالی دارم. اینجا کسی هست که حداقل 2 نفر از اعضای خانوادش همزمان از دبی اپلای کرده باشن و یکی برگه زرد و اون یکی برگه صورتی گرفته باشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bandangoshti نمایش پست ها
    من یه سوالی دارم. اینجا کسی هست که حداقل 2 نفر از اعضای خانوادش همزمان از دبی اپلای کرده باشن و یکی برگه زرد و اون یکی برگه صورتی گرفته باشن؟
    بله این اتفاق افتاده. روی پدر ها و برادر ها بیشتر حساسیت به خرج میدن. کسی که برگه صورتی گرفته باشه میتونه بگه منتظر می مونه تا نفر بعدی هم ویزاش اوکی بشه و با هم برن.

سلام دوستان، پدر و مادر من ويزاي تايپ b1 و كلاس b2 گرفتن سوالي كه دارم اينكه issue date رو زدن 9 dec و exp dat رو زدن 07 mar حالا اين زمان مهلت ورود پدر مادرم هست و تو فرودگاه براشون ميزنن كه چقدر مي تونن تو خاك امريكا باشن يا كلا تا ٧ماچ ميتونن تو خاك امريكا باشن و بعدش بايد خروج كنن ؟ واقعا ممنونم از جوابتون
    (قبل از اینکه نشانیت را تغییر دهی فکرت را عوض کن ) وقتی تغییر نکنیم هر جا برویم آسمان همین رنگ است
    2010 Oct : فایل نامبرکبک, May 2012 : CSQ
    April 2013 , Medical : 17 Oct 2013 آپدیت

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط celin نمایش پست ها
    سلام دوستان، پدر و مادر من ويزاي تايپ b1 و كلاس b2 گرفتن سوالي كه دارم اينكه issue date رو زدن 9 dec و exp dat رو زدن 07 mar حالا اين زمان مهلت ورود پدر مادرم هست و تو فرودگاه براشون ميزنن كه چقدر مي تونن تو خاك امريكا باشن يا كلا تا ٧ماچ ميتونن تو خاك امريكا باشن و بعدش بايد خروج كنن ؟ واقعا ممنونم از جوابتون
    این تاریخ ورود به آمریکاست و اعتبار ویزا ، بعد از ورود میزان اقامت رو مشخص می کنند
    too much love will kill you

من براي بار دوم مجبور شدم كل اين رو تايپ كنم مسيولي به فكر اشتفاده موبايلي ازين سايت بشن لطفا
    بر حسب وظيفه ريپورت درخواست ويزاي توريستسم از انكارا رو ميدم اميدوارم واسه هموطناي عزيز مفيد باشه،شرايط من تو پست قبليم هست
    ساعت يك وقتم بود ،١ ساعت زودتر رفتم راه نداد گفت به وقتش بيا از نيم ساعت مونده يك صف كوچك تشكيل شد و من يك رفتم تو
    همچي اصولي و با نظم
    مصاحبم با يك دختر جوان بلوند مهربون
    سوال ها
    چرا ميري ،كجا ها ميري
    ،رشته تحصيلث چي بود چه كاره اي
    پرسيد كي هزينه سفرت رو ميده گفتم خودم با كلي خجالت ازم خواست مدارك مالي نشون بدم
    يك برگش رو سريع نگاه كرد گفت خوبه همشو برگردوند
    درباره سربازيم پرسيد گفتم معاف بودم گفت چه نوعي ( يكًجوري ميپرسيد سوالارو كلا كه فقط پرسيده باشه) گفتم نخبگان گفت چي گفتم امتياز كنكور گفت چه خوب پس راحت شدي
    بعد پرسيد پس چرا نوشتي ستوان دوم تو فرم اگه معافي گفتم چون تو كارت اونجوري نوشته منم گفتم اينجوري بنويسم بهتره( نوشته بودم ستوان دوم مكان بنياد ملي نخبگان)
    بعد اصل كارت سربازيم رو خواست برد نشون داد اومد كلي معذرت هم خواست
    بعد گفت همه چي خوبه فقط بايد پروسه شما طي شه چهار تا ٦ هفته طول ميكشه (انشالا)
    نكات: موبايل و كيف جز كيف پوشه اي راه نميدن ،يه دكه روزنامه موبايلارو با پول نگه ميداره
    به حرف غلط لاتين فاميليم تو ايميل سفارت گير ندادن
    مهم بود كه قبلا رفتم امريكا

نتايجي كه ديدم:
    يك مهندس عمران شريف درجا گرفت
    دو تا مكانيك برگ زرد
    يه فيزيكي ميخواست بره واسه ليسانس بيزنس با پارشال فاند ريجكت شد ( ٣٠٠ميليون سپرده هم برده بود بانكي)
    دو تا خانم ميانسال كه مامان بابشون سيتيزن و اونجا بودن ريجكت شدن
    يه خانواده با يه بچه كوچيك زرد
    كلا اكثرا زرد و جو خيلي خوب و مثبت بود
    سخني با نخبگان:
    سربازي رو بنظرم بزنيد نرفتيد ميپرسه چه معافيتي ميگي نخبگان شايد مثل كيس من افيسر اصلا رد شه از موضوع يه دوست من زده بودد no و تو مصاحبه پرسيدن و همون را گفت

نقل قول نوشته اصلی توسط duke_arash_esi نمایش پست ها
    من براي بار دوم مجبور شدم كل اين رو تايپ كنم مسيولي به فكر اشتفاده موبايلي ازين سايت بشن لطفا
    بر حسب وظيفه ريپورت درخواست ويزاي توريستسم از انكارا رو ميدم اميدوارم واسه هموطناي عزيز مفيد باشه،شرايط من تو پست قبليم هست
    ساعت يك وقتم بود ،١ ساعت زودتر رفتم راه نداد گفت به وقتش بيا از نيم ساعت مونده يك صف كوچك تشكيل شد و من يك رفتم تو
    همچي اصولي و با نظم
    مصاحبم با يك دختر جوان بلوند مهربون
    سوال ها
    چرا ميري ،كجا ها ميري
    ،رشته تحصيلث چي بود چه كاره اي
    پرسيد كي هزينه سفرت رو ميده گفتم خودم با كلي خجالت ازم خواست مدارك مالي نشون بدم
    يك برگش رو سريع نگاه كرد گفت خوبه همشو برگردوند
    درباره سربازيم پرسيد گفتم معاف بودم گفت چه نوعي ( يكًجوري ميپرسيد سوالارو كلا كه فقط پرسيده باشه) گفتم نخبگان گفت چي گفتم امتياز كنكور گفت چه خوب پس راحت شدي
    بعد پرسيد پس چرا نوشتي ستوان دوم تو فرم اگه معافي گفتم چون تو كارت اونجوري نوشته منم گفتم اينجوري بنويسم بهتره( نوشته بودم ستوان دوم مكان بنياد ملي نخبگان)
    بعد اصل كارت سربازيم رو خواست برد نشون داد اومد كلي معذرت هم خواست
    بعد گفت همه چي خوبه فقط بايد پروسه شما طي شه چهار تا ٦ هفته طول ميكشه (انشالا)
    نكات: موبايل و كيف جز كيف پوشه اي راه نميدن ،يه دكه روزنامه موبايلارو با پول نگه ميداره
    به حرف غلط لاتين فاميليم تو ايميل سفارت گير ندادن
    مهم بود كه قبلا رفتم امريكا

نتايجي كه ديدم:
    يك مهندس عمران شريف درجا گرفت
    دو تا مكانيك برگ زرد
    يه فيزيكي ميخواست بره واسه ليسانس بيزنس با پارشال فاند ريجكت شد ( ٣٠٠ميليون سپرده هم برده بود بانكي)
    دو تا خانم ميانسال كه مامان بابشون سيتيزن و اونجا بودن ريجكت شدن
    يه خانواده با يه بچه كوچيك زرد
    كلا اكثرا زرد و جو خيلي خوب و مثبت بود
    سخني با نخبگان:
    سربازي رو بنظرم بزنيد نرفتيد ميپرسه چه معافيتي ميگي نخبگان شايد مثل كيس من افيسر اصلا رد شه از موضوع يه دوست من زده بودد no و تو مصاحبه پرسيدن و همون را گفت
    خب اگه کارت معافیت خواست چه باید کرد؟! بگن نخبگان کارت معافیت ندارن؟

دوستان عزيز سوالي داشتم ، ويزاي كه به مادر و پدرم دادن ويزاي تايپ b1 كلاس b2 هست و توي فرودگاه بهشون ٦ ماهه ويزا دادن حالا سوال من اينكه كسي اطلاعي داره آيا با اين ويزا ميتونن برن كانادا با همون ويزا ؟ و از اونجا برگردن ايران ؟ واقعا سپاسگذارم از لطفتون دوستان عزيز
    (قبل از اینکه نشانیت را تغییر دهی فکرت را عوض کن ) وقتی تغییر نکنیم هر جا برویم آسمان همین رنگ است
    2010 Oct : فایل نامبرکبک, May 2012 : CSQ
    April 2013 , Medical : 17 Oct 2013 آپدیت

سلام خدمت بزرگواران , من پسری 19 ساله هستم میخوام دلو به دریا بزنم برم 3-4 روز دبی , با تور نمیخوام برم چون خودم از طریق کوچ سرفینگ زیاد میزبان پیدا کردم پس میخوام ویزا جور کنم برم . خدمت هم نرفتم . میتونم برم 3-4 روزه ؟چه مدارکی میخواد ؟ باید چیکار کنم

کسی نیست جواب بده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)