صفحه 19 از 286 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط minam نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال داشتم که نمیدونم می‌تونم اینجا مطرح کنم یا خیر، من در حال حاضر دانشجوی فرانسه هستم و مدت حدود ۸ ماه که اینجا هستم، حالا برای ویسی‌ توریستی آمریکا می‌خوام اقدام کنم برای یک هفته، ممکن راهنماییم کنید که می‌تونم از پاریس اقدام کنم و اینکه از کجا می‌تونم یک سری اطلاعات درمورد مدارک و شرایط ویزا بدست بیارم

ممنونم
    دوست عزيز شما ميتونيد از سفارت امريکا تو ايتاليا و اتريش و فرانکفورت آلمان اقدام کنيد . مدارک مورد نظر که شما احتياج داريد تو سايت هر سفارتی که اقدام ميکنيد هست
    Power Start

Junior Member

سلام
    همونطور که بعضی از عزیزان از سوال های من در جریان هستید
    برای سفرکه چند روزه هست به آمریکا ولی متناوب تا 1سال ادامه خواهد
    داشت باید ویزا گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط www123 نمایش پست ها
    سلام
    همونطور که بعضی از عزیزان از سوال های من در جریان هستید
    برای سفرکه چند روزه هست به آمریکا ولی متناوب تا 1سال ادامه خواهد
    داشت باید ویزا گرفت؟
    معلومه که ویزا میخواد دوست عزیز اما به ایرانی ها ویزای توریستی مالتی نمی دن.

Junior Member

سلام
    من دو تا سوال داشتم. من میخوام برای یه کنفرانس در امریکا ویزا بگیرم.
    آیا برای این ویزا هم باید bank statement ببرم سفارت؟
    دوم اینکه bank statement حتما باید توش معادل ارزی (یا قیمت روز دلار) هم نوشته بشه؟
    ممنون از همه دوستان

Junior Member

دوستان سلام
    من به اتفاق همسرم قصد داریم برای اخذ ویزای آمریکا اقدام کنیم. ولی چیزی که نمیدونیم اینه که معمولآ ویزاهای توریستی که صادر میشه چقدر اعتبار دارن. مثلآ اگر ما تابستان امسال در دوبی, ترکیه ... ویزا بگیریم, آنقدری اعتبار داره که عید 92 استفادش کنیم. یا اصولآ برای کسی که میخواد پایان سال شمسی بره آمریکا , در تابستان ویزا صادر میکنند ؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط weincanada نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من به اتفاق همسرم قصد داریم برای اخذ ویزای آمریکا اقدام کنیم. ولی چیزی که نمیدونیم اینه که معمولآ ویزاهای توریستی که صادر میشه چقدر اعتبار دارن. مثلآ اگر ما تابستان امسال در دوبی, ترکیه ... ویزا بگیریم, آنقدری اعتبار داره که عید 92 استفادش کنیم. یا اصولآ برای کسی که میخواد پایان سال شمسی بره آمریکا , در تابستان ویزا صادر میکنند ؟
    با تشکر
    دوست عزيز شما از وقتی ويزا بگيريد 3 ماه وقت داريد وارد امريکا بشيد وگرنه ويزاتون باطل ميشه.
    Power Start

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_na
    من به اتفاق همسرم قصد داریم برای اخذ ویزای آمریکا اقدام کنیم. ولی چیزی که نمیدونیم اینه که معمولآ ویزاهای توریستی که صادر میشه چقدر اعتبار دارن. مثلآ اگر ما تابستان امسال در دوبی, ترکیه ... ویزا بگیریم, آنقدری اعتبار داره که عید 92 استفادش کنیم
    ویزاهای توریستی امریکا که با دعوتنامه فامیلی صادر میشن 6 ماهه اند.

Junior Member

سلام بر بزرگواران ، من سال گذشته به تنهایی و بدون همسر و دو فرزندم از دوبی درخواست ویزای توریستی کردم که متاسفانه ریجکت شدم . یکی از دلایل ریجکت شدنم این بود که به اتفاق دوست دیگری ولی به شکل جداگانه درخواست ویزای توریستی داده بودیم ولی در فرمهای DS-160 هر کدام نام دیگری را به عنوان همسفر ذکر کرده بودیم . زمان مصاحبه هم با فاصله کمی در دو گیشه نزدیک به هم شروع به مصاحبه کردیم . متاسفانه این ارتباطی که بین فرمها و تقاضاهای ما بود باعث شد که با رد شدن یکی ، دومی نیز بطور اتوماتیک ریجکت شود . لازم به ذکر است که من قبلا سابقه سه ویزای توریستی و دو سفر توریستی به آمریکا را داشتم . با توجه به این شرایط دوستان چه سفارت خانه ای را برای اقدام مجدد برای ویزای توریستی توصیه می کنند ؟ در فاصله تقاضای قبلی تا به امروز دو ویزای شنگن و سفر به آلمان هم داشته ام . منتظر دریافت لطف و راهنمائی شما هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط Loghmaan نمایش پست ها
    سلام بر بزرگواران ، من سال گذشته به تنهایی و بدون همسر و دو فرزندم از دوبی درخواست ویزای توریستی کردم که متاسفانه ریجکت شدم . یکی از دلایل ریجکت شدنم این بود که به اتفاق دوست دیگری ولی به شکل جداگانه درخواست ویزای توریستی داده بودیم ولی در فرمهای DS-160 هر کدام نام دیگری را به عنوان همسفر ذکر کرده بودیم . زمان مصاحبه هم با فاصله کمی در دو گیشه نزدیک به هم شروع به مصاحبه کردیم . متاسفانه این ارتباطی که بین فرمها و تقاضاهای ما بود باعث شد که با رد شدن یکی ، دومی نیز بطور اتوماتیک ریجکت شود . لازم به ذکر است که من قبلا سابقه سه ویزای توریستی و دو سفر توریستی به آمریکا را داشتم . با توجه به این شرایط دوستان چه سفارت خانه ای را برای اقدام مجدد برای ویزای توریستی توصیه می کنند ؟ در فاصله تقاضای قبلی تا به امروز دو ویزای شنگن و سفر به آلمان هم داشته ام . منتظر دریافت لطف و راهنمائی شما هستم
    دوست عزيز دليل رجکت شما چی بود ؟ افيسر چه دليلی برای ويزا ندادن به شما اورد . شما شرايط ويزاها ی قبليتون خوبه و فکر نميکنم دچار مشکل بشيد ، به نظر من از همون دبی يا انکارا اقدام کنيد
    Power Start

Junior Member

سلام
    کدام کشور ها ی اروپایی آمریکایی ویزا راحت به اتباع میدن ودیگه احتیاج به این هم
    دنگ فنگ نباشه منظور ویزا در فرودگاه وبدن نیاز به مراجعه به سفارت
    باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)