صفحه 192 از 286 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام، ببخشيد من باز هن يك سوال دارم، همانطور كه قبلا گفتم من و پدر و مادر و همسرم ( ٤نفر) مي خوايم با هم براي ويزاي توريستي اقدام كنيم، براي مراسم فارغ التحصيلي برادرم كه با ويزاي دانشجويي آمريكا هست
    ولي الان كمي نگران هستيم كه آيا همگي با هم در يك زمان و در يك سفارت اقدام كنيم؟ بعضي ها مي گن اينجوري همتون رو ريجكت مي كنن!
    يا پدر و مادرم در سفارت و زمان متفاوت از من و همسرم اقدام كنن؟؟؟؟
    شرايطمون به صورت كلي اينجوري هست:
    من و پدر و مادرم ويزاي توريستي ٥ ساله كانادا و چندين ويزاي شنگن داريم، من در بيزنس خانوادگي و با پدرم كار مي كنم و گردش مالي حساب ما به صورت مشترك بالا است
    همسرم فقط يك ويزاي شنگن سال ٢٠٠٨ و اقامت ٦ ماهه عمان رو داره، بيزنس خصوصي داره و گردش حسابش هم خوبه
    مادرم هم خانه دار هستن
    در ضمن خيلي ها به ما ميگن آمار ريجكت بدون دليل ارمنستان خيلي بالاست كه اين موضوع هم واقعا تصميم گيري رو سخت كرده!!!!
    ممنون ميشم راهنمايي كنين

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazsh نمایش پست ها
    سلام، ببخشيد من باز هن يك سوال دارم، همانطور كه قبلا گفتم من و پدر و مادر و همسرم ( ٤نفر) مي خوايم با هم براي ويزاي توريستي اقدام كنيم، براي مراسم فارغ التحصيلي برادرم كه با ويزاي دانشجويي آمريكا هست
    ولي الان كمي نگران هستيم كه آيا همگي با هم در يك زمان و در يك سفارت اقدام كنيم؟ بعضي ها مي گن اينجوري همتون رو ريجكت مي كنن!
    يا پدر و مادرم در سفارت و زمان متفاوت از من و همسرم اقدام كنن؟؟؟؟
    شرايطمون به صورت كلي اينجوري هست:
    من و پدر و مادرم ويزاي توريستي ٥ ساله كانادا و چندين ويزاي شنگن داريم، من در بيزنس خانوادگي و با پدرم كار مي كنم و گردش مالي حساب ما به صورت مشترك بالا است
    همسرم فقط يك ويزاي شنگن سال ٢٠٠٨ و اقامت ٦ ماهه عمان رو داره، بيزنس خصوصي داره و گردش حسابش هم خوبه
    مادرم هم خانه دار هستن
    در ضمن خيلي ها به ما ميگن آمار ريجكت بدون دليل ارمنستان خيلي بالاست كه اين موضوع هم واقعا تصميم گيري رو سخت كرده!!!!
    ممنون ميشم راهنمايي كنين
    بابت اقامی ۶ ماهه یک کشور عربی مطمن باشین که شوهرتون حتما کلیرنس داره . ولی ریجکتتون نمی کنند خیالتون راحت باشه
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    بله و مبارکه
    باید پاسپورتها و برگه زرد و بگه تعیین وقت رو بفرستین امپوست
    تو ایمیک دریافتی توضیح داده
    خیلی ممنون. شما می دونید ویزای توریستی معمولا چند روزه میدن؟ و به این که ما توی فرم ds160 گفتیم مدت اقامتمون به فرض 45 روز می خوایم باشه ربطی داره یا نه؟
    بعد یه سوال دیگه این که می تونیم خودمون بگیم چه تاریخی می خوایم بریم؟ (مثلا به فرض برای عید بخوایم بریم) یا این که سفارت خودش تعیین می کنه؟

Junior Member

سلام دوستان گرامی من در حال حاظر در مالزی ریسرچ اسیستنت هستم مدت ویزام 6 ماه چون مدت قراردادم 6 ماه هست و از همون دانشگاهی که ریسرچ ایسیتنت هستم آفر PhD دارم که بعد از اتمام قراردادم باید PhD ثبت نام کنم. قراردادم 25 مارچ تموم میشه ولی ویزای کاریم تا آخر ماه می هستش دیروز وقت مصاحبه داشتم از سفارت آمریکا برای ویزای توریستی و آفیسر هیچ کدوم از مدارک منو ندید و منو ریجکت کرد فقط چند تا سوال پرسید
    1) اینجا چیکار می کنی؟
    2) از کی اینجا بودی؟
    3)پارسال هم اینجا بودی؟
    من چون دوسال پیش اینجا دانشجوی مستر بودم گفتم از کی تا کی اینجا دانشجو بودم و درسم تموم شد برگشتم ایران
    4) چه مقطعی بودی؟
    5)چه مدت می خواهی بمونی؟
    که من سک ماه می خواستم بمونم
    6)چرا می خواهی بری آمریکا؟
    که من از طرف دوستم دعوتنامه رسمی داشتم با نامه های بانگی تکس و خیلی کامل بود در ضمن نامه تمکن مالی از حساب بانکی اینج و ایرانم که تو حساب ایرانم 75 میلیون توان معادل 27000 دلار پول بود و حساب اینجام 22000 رینگت( واحد پول اینجا) به ایشون جواب دادم که دوستم منو دعوت کرده که برم اونجا هم ایشون و خوانوادهشونو ببینم هم آمریکا رو ببینم و تفریح کنم گفتم که دعوتنامه شون هم اینجاست می تونم نشونتون بدم
    بهم گفت نه نیازی نیست من به تو اطمینان دارم و بعد پرسید کجا می خواهی بروی؟
    من هم اسم شهری که دوستم زندگی می کنه رو گفتم
    بعد برگه سفید به من دادو من خیلی تعجب کردم چرا هیچ کدوم از مدارکه منو نخواست ببینه و به من گفت من به شما اطمینان دارم
    حالا سوالم اینه که خودم فکر می کنم به خاطر اینکه 3 ماه ویزای اینجا رو داشتم ریجکت شدم و می خوام بدونم آیا من درست فکر می کنم یا به علت دیگه ای ریجکت شدم.
    در ضمن سوال دیگری هم دارم اینکه 6 ماه دیگه دوباره می خواهم اقدام کنم و در اون زمان من دانشجوی دکترا هستم که ویزای یک ساله خواهم داشت آیا از همین سفارت افدام کنم یا از اطراف ایران و با این شرایط به من ویزا میدن ؟
    ممنون میشم اگه دوستان صاحب نظر لطف کنن و راهنمائیم کنن

سلام دوستان
    من میخوام واسه مادر و خواهرم وقت سفارت بگیرم که توریستی بیان آمریکا . خودم هم الان تقریبا ۳ سال هست که اینجا هستم واسه مستر و دکترا !‌
    پدرم تقریبا ۱ سال پیش فوت شدن و من خیلی دوست دارم که مادر و خواهرم باهم بتونن بیان اینجا !‌خواهرم دانشجوی سال اول مهندسی شیمی هست و قصد داره بعد از تموم شدن لیسانسش بیاد آمریکا !‌ مادرم هم خانه دار بود که بعد از فوت پدرم پروانه کسب و کل گردشهای مالی به اسم مادرم شد !‌ با خیلی ها که مشورت میکنم ٬‌میگن احتمال اینکه به خواهرت ویزا بدن کمه و ریجکت میشه !‌ و من هم نمیخوام که ریجکت شدن توی پرونده اش باشه چون قطعا بعد از گرفتن لیسانسش اون میخواد که بیاد آمریکا و نمیخوام شانس گرفتن ویزا با یه ریجکتی واسه چند سال قبلش بیاد پایین !‌ از دوستانی که تجربه دارن ٬ خواهش میکنم اگه نظر خاصی راجع به این کیس دارن بگن !‌ واسه خواهرم هم اپلای کنم؟‌ نکنم؟ پیشاپیش ممنون
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !

Junior Member

سلام دوستان ميخواستم بگم هيچ الگوريتم خاص و مشخصي وجود نداره ما پرونده مهاجرت داريم هر سال لاتاري شركت كرديم ويزاي خانوادگي بهمون راحت دادند. اينجا به من گفتن احتمال گرفتن ويزا براي شما صفره ولي خوشبختانه اينطور نبود برخورد افيسر خيلي خيلي دوستانه بود هيچ مدركي هم به جز حساب بانكي نخواست .

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط afsi_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان ميخواستم بگم هيچ الگوريتم خاص و مشخصي وجود نداره ما پرونده مهاجرت داريم هر سال لاتاري شركت كرديم ويزاي خانوادگي بهمون راحت دادند. اينجا به من گفتن احتمال گرفتن ويزا براي شما صفره ولي خوشبختانه اينطور نبود برخورد افيسر خيلي خيلي دوستانه بود هيچ مدركي هم به جز حساب بانكي نخواست .
    به به مبارکه
    از کدوم ویزا آفیس بودین؟
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    خیلی ممنون. شما می دونید ویزای توریستی معمولا چند روزه میدن؟ و به این که ما توی فرم ds160 گفتیم مدت اقامتمون به فرض 45 روز می خوایم باشه ربطی داره یا نه؟
    بعد یه سوال دیگه این که می تونیم خودمون بگیم چه تاریخی می خوایم بریم؟ (مثلا به فرض برای عید بخوایم بریم) یا این که سفارت خودش تعیین می کنه؟
    از تاریخ روزی که دوره کیلرنس تموم میشه سه ماه وقت دارید پاسپورت رو بفرستید سفارت و از تاریخی که برچسب سفارت میچسبه توش هم سه ماه وقت دارید وارد امریکا بشید.
    حالا دیگه خودتون باید زمان رو تنظیم کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام واسه مادر و خواهرم وقت سفارت بگیرم که توریستی بیان آمریکا . خودم هم الان تقریبا ۳ سال هست که اینجا هستم واسه مستر و دکترا !‌
    پدرم تقریبا ۱ سال پیش فوت شدن و من خیلی دوست دارم که مادر و خواهرم باهم بتونن بیان اینجا !‌خواهرم دانشجوی سال اول مهندسی شیمی هست و قصد داره بعد از تموم شدن لیسانسش بیاد آمریکا !‌ مادرم هم خانه دار بود که بعد از فوت پدرم پروانه کسب و کل گردشهای مالی به اسم مادرم شد !‌ با خیلی ها که مشورت میکنم ٬‌میگن احتمال اینکه به خواهرت ویزا بدن کمه و ریجکت میشه !‌ و من هم نمیخوام که ریجکت شدن توی پرونده اش باشه چون قطعا بعد از گرفتن لیسانسش اون میخواد که بیاد آمریکا و نمیخوام شانس گرفتن ویزا با یه ریجکتی واسه چند سال قبلش بیاد پایین !‌ از دوستانی که تجربه دارن ٬ خواهش میکنم اگه نظر خاصی راجع به این کیس دارن بگن !‌ واسه خواهرم هم اپلای کنم؟‌ نکنم؟ پیشاپیش ممنون
    سلام دوست من
    من نظرم رو می گم تجربه سایر دوستان مطمئنن از من بیشتر هست
    من دوستی دارم که خواهر و همسرش برای دیدنش اومدن. ولی این دو هردو کار می کردن از کانادا اقدام کردن و برگشتشون قطعی بود. سربازی هم نداشتن.
    خواهر شما باید کاملا قطعی باشه برگشتش و واقعا شواهد نشون بده دلیلی برای اومدن و برنگشتن ندارن البته تو شرایطی که شما گفتید این مشخص نیست، چون شما خوانواده درجه اول دیگه ای ایران ندارید( باز هم من تصمیم نمیگیرم و آفیسر در مصاحبه این تشخیص ها رو میده). اگر نه احتمال خیلی زیاد داره که رد بشن بعدا هم براشون گرون تموم میشه همیشه تو پروندشون میمونه که رد شدن.
    نگران مادرتون نباشید به ایشون ویزا می دن ربطی هم نداره با خواهرتون برن سفارت یا تنها برن.
    باز نظر دوستان دیگه رو بشنوید.
    موفق باشید.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Junior Member

ما دبی بودیم افیسر هم یه خانم بود بسیارخوش اخلاق و مهربون فقط دوستان صادق باشین و جوابها رو مختصر و مفید و با صداقت بدین همین .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)